Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ako pricamo o Nedovicu kao nekome ko treba da dobije kljuceve nase igre i potpunu slobodu, onda ga ne treba dovesti. Ali je jasno da kod Radonjica takvih igraca nema i da Nemanja moze da bude samo jedan deo slagalice. Imao je fantasticnu sezonu i da nije u pitanju domaci igrac ovde se o njemu ne bi ni pisalo, jer bi bio nerealan. Medjutim nas je bivsi igrac i navijac i zato postoje sanse da ga dovedemo.

 

Pregurali smo sezonu sa Holinsom kao startnom dvojkom i Dobricem kojem ta pozicija ne lezi toliko, a da necemo uspeti da preguramo sa njima + Nedovicem koji je ove sezone imao 30+ poena utakmice...

 

Doneo bi nam neke nove stvari u napadu koje su nam falile ove sezone. Kada je bilo praznih minuta u napadu falilo nam je kreativnosti i talenta da izmislimo poene, a Nedovic je igrac koji je u stanju da pogodi trojke preko ruke sa 8-9 metara bez problema. Prebrz je i sa loptom i bez nje. Ako nam takav igrac ne valja onda jebiga.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je jedini Srbin nama dostupan ovog leta Jovic, govorim o igracima spoljnih pozicija, tako da sto pre treba bataliti Guduru i Nedovica koji su blizi Realu nego nama.

Jovke nam se nikako ne uklapa, za ozbiljnu ulogu nije, drugog pleja imamo a izgleda i treceg (Markovic).

 

Necu se radovati ako dovedemo Petruseva, on je po svemu idealan za Partizan: mlad, talentovan, skup, zahteva minutazu, mekan u odbrani, ima iritantnu facu i sve ostale predispozicije da bude klimac glavom. Sve ovo naravno pada u vodu ukoliko ga dovedemo jer poverenje u Deja uvek nadjaca skepsu.

 

Ne bi me cudilo da stvarno dovedemo Grendzera, nije bas u Kolom formi ali bi bilo neozbiljno ocekivati da ce ponoviti ovu Nejtovu sezonu. U slucaju njegovog dovodjenja kapiram da bi Dzoni u projekciji bio prvi plej, sto bi bilo izuzetno optimisticno i rizicno ali ajde, zna tandem iz kluba sta radi.

 

Jedno je sigurno, ABA osvajamo sledece godine pa sve i da nam Deki bude prvi centar ekipe.

Edited by Nenad010
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Grangera ni u najboljim danima nijesam nešto gotivio. Čovjek u svojoj karijeri praktično nikad nije imao 10 poena po utakmici. Donio bi on nešto kvaliteta i iskustva, možda bih ga svario u nekoj ulozi rezervnog pleja, ali da bude prvi plej nikako. Sa tim potezom bi se nastavila ona naša prošlogodišnja praksa dovođenja igrača - skautinga bez, ili daj ovog lika, zna ga Radonja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grendžer u ulozi Dženkinsa, dvojka sa ball hendlingom može, komplementaran sa Holinsom, Grenger kao prvi plej nikako 🙅 

Prvo istorija povreda, drugo dosta je opao u eksplozivnosti mnogo se vise oslanja na sut koji je uvek bio mnogo klimav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Grangera ni u najboljim danima nijesam nešto gotivio. Čovjek u svojoj karijeri praktično nikad nije imao 10 poena po utakmici. Donio bi on nešto kvaliteta i iskustva, možda bih ga svario u nekoj ulozi rezervnog pleja, ali da bude prvi plej nikako. Sa tim potezom bi se nastavila ona naša prošlogodišnja praksa dovođenja igrača - skautinga bez, ili daj ovog lika, zna ga Radonja.

 

Praksa zvana dovodimo igrače koje smo jurili godinama dok konačno nisu postali nama dostupni. Radonja u fazonu ne jebe lep nego uporan. :classic_cool:

 

Btw meni je Granger bio strava igrač u najboljim danima ali su ubrzo krenule povrede i od tada igra samo na mahove.

 

Može li se iskopati neki novi Lorenzo?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pojačanje,Dzoni,nadamsenepefi

Holins, Dobrić je sigurica na dva

Kalina,Lazic, Lazarević 

Ilic,DeDa,

Pojačanje,Luka

 

Meni deluje da cemo opet sa tri stranca krenuti sezonu. Sigurno dovodimo još dva igrača,a moguće i treceg visokog. Bilo bi odlicno kada bi ta dva visoka bila Tarzuski i Petrusev jer kada smo ovu sezonu izgurali sa Kuzom i Lukom verujem da ne moze biti gore.

Voleo bi da se otvorimo na kecu za Zo Brauna koji je odigrao top sezonu,a umesto Pefija da probamo sa koledža neku kombo jedinicu sa top prangijom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je Kinan Evans evroligaški plej koji se pominje, prezadovoljan 💯

 

Ove godine ga je bilo na obe strane terena…

 

Može sam da iskreira, šut sjajan, ne carini loptu po svaku cenu, ovogodišnji prosek od 4 asistencije govori tome u prilog…

 

Sjajan u tranziciji…

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Ako je Kinan Evans evroligaški plej koji se pominje, prezadovoljan 💯

 

Ove godine ga je bilo na obe strane terena…

 

Može sam da iskreira, šut sjajan, ne carini loptu po svaku cenu, ovogodišnji prosek od 4 asistencije govori tome u prilog…

 

Sjajan u tranziciji…

 

 

Mozemo i moramo bolje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto su ljudi toliko protiv dolaska Nedovica.... Ako ima i promil sanse normalno da ga treba pokupiti.

Ciganstura velika, a nama generalno treba jedan brz igrac koji probija prvu liniju sa lakocom (kao Avramovic u Partizanu, samo sto je Nedovic za njega Isiah Thomas).

Popravio je i sut a ne bi se prvi put desilo da Radonja krpi u odbrani zarad malo napadackog talenta.

Kako god bilo mislim da su izuzetno male sanse da nas pojaca jer je vezan ugovorom za Panatinaikos, ali ako se pojavi bilo kakva sansa molio bih Radonju da ne postupi kao Sasa Obradovic...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, fradler said:

Nije Nedovic nista veci liability u odbrani nego sto su to npr. Volters ili Mitrovic na svojim pozicijama. Jbg, mora neko i da daje koseve, a nema puno igraca u Evropi sa vise poena u rukama od njega. Ako mozemo da ga priustimo, ja ne bih imao nista protiv, on i Holins bi bili bas mocan bekovski par. Mene kod njega jedino brinu povrede, nije bas izgubljen slucaj poput Jovica, ali prilicno cesto izostaje.

U stvari jeste, a što je najtužnije on jedini od nabrojanih ima fizičke predispozicije da igra odbranu, ali nema BBIQ što mu je često problem i u napadu bez obzira na potencijal. Drugim rečima Nedović je Rakoč sa Ali ekspresa 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...