Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Добродошлица новом играчу. Надам се да је центарска линија овим затворена и да се Лука и Куз неће дирати. Очекујемо Илића следећег...

 

Очекујем Хенрија на кецу и да ударне игле буду он и Неда у спољној линији. Имамо неколико атлетских играча на високим позицијама за које ће бити лобова и са којима ће се пичити транзиција, а волео бих да уместо Калинића дође мало другачији играч. Једно стреч крило (3/4), јер нам фали шута. Биће доста отворених шутева пре свега за Добрића и верујем да би још један такав играч доста профитирао од ове продорне спољне линије. Може и Шејок за ротацију на 2/3, али никако само он.

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Milion puta sam pisao da se So ponasao kao klasična kukavica koja se izderavala na domaće igrace, a okretala glavu od Job-a nakon klasicnog ispucavanja. Ali da je bio busen od strane domacih je cinjenica

Busen je bio tek na kraju kad je bilo neizdrzivo sta je radio prema njima. A jos od priprema na Kopaoniku je počelo to njegovo izdrkavanje nad njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrodoslica Martinu! 💪

 

Kalinicu HVALA za sve sto je ucinio za Zvezdu i srecno u nastavku karijere. Ono klimanje glavom u masi sa navijacima posle osvojene aba lige nema cenu. Svakako dolazi igrac na toj poziciji... Tako da bice jos radovanja. Plej mora da bude bombonica

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Znaci treba nam plej i trojka uz Ilica da zatvorimo roster. Eventualno cetvorka umesto Vajta.

 

Licno bih isao na first pass pleja i atletsko krilo s dobrom prackom.

 

Fali nama i još jedan centar, inače opet muke sa Lukom i Kuzom. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina ovo za Kalinica, hvala na svemu legendo, bez tebe ovo ne bi bilo realno. Tri titule, clutch trojke u drugoj utakmici, clutch trojka i asistencija Voltersu u petoj utakmici svaka cast MUDONJO!

Srecno u Kataloniji, pa da nam se vratis sto pre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Fali nama i još jedan centar, inače opet muke sa Lukom i Kuzom. 

I ne bas.

Prosle godine smo imali samo njih.

Sad imamo i hasana.

Hasan 25 Luka 10 Kuz 5. Ili nesto slicno.

Jos jedan centar bi bio overkill.

 

Ja vise prizeljkujem kvalitetnu cetvorku od Vajta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

Fali nama i još jedan centar, inače opet muke sa Lukom i Kuzom. 

Po meni bas i ne fali. Martin, Kuz, Luka je centarska linija u kojoj ima svega. Pre bih rekao da je cetvorka u postavci Ilic, White, sa odlaskom Kalinica busnija.Pored pass first pleja potrebne su jos jedna 2/3 opcija umesto Hollinsa i jedna 3/4 opcija umesto Kalinica/Dede

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Svi su fini dok kola ne krenu nizbrdo i dok su imali Deja da ih hendluje. Da vidimo kako ce biti fini, kao prosli put kad su se tukli sa Alimpijem i bušili So. 

Ne mislim direktno na njih trojicu, al mantra je za vecinu ljudi slicna.  Mada se secam da ne Lazic bio problematican kod drugih trenera u smislu bušenja. 

 

Nenene, nisam to rekao u losem kontekstu. Dzoni je velika legenda i pravi smeker, izuzetno sam ga gotivio i kao fudbalera i kao licnost. To pijani se odnosilo jer je voleo da pije a ogradu je zaista farbao, ne zato sto je bio pijan vec zato sto je hteo da pomogne da stadion izgleda manje oronulo.

Dzoni je veliki pozitivan ludak i nista lose za njega, obozavam ga

 

Znam da nisi slabo mislio. Zato sam i rekao, čisto da ne ostane napisano onako gde bi neko mogao da pretumači da ovde pljujemo po Džoniju.

 

20 minutes ago, Losmi17 said:

Znaci treba nam plej i trojka uz Ilica da zatvorimo roster. Eventualno cetvorka umesto Vajta.

 

Licno bih isao na first pass pleja i atletsko krilo s dobrom prackom.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Markovic, Ivanovic, Henri

Nedovic, Dobric

Guduric, Sejok, Lazic

Vajt, Ilic, Lazarevic

Mitrovic, Hasan, Kuzmic

Markovic, Lazic, Kuzmic bi mogli cesce da preskacu utakmice, a bice i povreda, gripova itd.

Po imenima bolja i kompletnija ekipa, napadacki potentnija i kreativnija.

Minus je trener tu nema diskusije.

Al sta je tu je. 

Jedino sa cime se ne mirim je trener i  Vajt.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Polako sa Kuzmicem on ima neke ponude iz Spanije

Ako Raduljica bude dolazio znaci da Kuzma ide

Kakav sad raduljica, zar on nije kalinicev kusur?

Posto kalina ide, nema potrebe da taj penzos dolazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...