Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Dok brat se brat @1945 nije vratio kuci, evo nekoliko zanimljivih opcija na 4:

4/5

 

 

Al ce se verovatno traziti neki iz EL, tako da ovo sve gore pada u vodu.

Najveca zelja Perkins (koji je vise 5 nego 4) i Moneke, sa tandemom Chima - Hassan ostali bi bez obruca posle 2 utakmice 🙂

 

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nini3112 said:

Perkins mnogo zanimljiv igrac,bas bi legao lepo ovde.

Brindisi redovno ima kvalitetne visoke igrace.

John Brown III i Tyler Stone su kidali u tandemu, ja sam vise gotivio Stonea zato sto ima sve sto Brown ima plus sut za tri, al jebiga, izgubio se covek.

Derek Willis, Nick Perkins, Cady Lalane, Amath M'Baye, Kenny Kadji, Michael Eric.

Svi su tamo gradili ime i pocinjali karieru.

Odlican skauting je kod talijana, steta sto je kod nas nepostojeci.

Edited by Pero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pero said:

Brindisi redovno ima kvalitetne visoke igrace.

John Brown III i Tyler Stone su kidali u tandemu, ja sam vise gotivio Stonea zato sto ima sve sto Brown ima plus sut za tri, al jebiga, izgubio se covek.

Derek Willis, Nick Perkins, Cady Lalane, Amath M'Baye, Kenny Kadji, Michael Eric.

Svi su tamo gradili ime i pocinjali karieru.

Odlican skauting je kod talijana, steta sto je kod nas nepostojeci.

Po meni John Brown III je najbolja cetvorka Evrope,ODLICAN u odbrani,dobar u napadu,ako nije potpisao za Monako jos uvek,najbolja opcija bez premca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pero said:

Dok brat se brat @1945 nije vratio kuci, evo nekoliko zanimljivih opcija na 4:

4/5

 

 

Al ce se verovatno traziti neki iz EL, tako da ovo sve gore pada u vodu.

Najveca zelja Perkins (koji je vise 5 nego 4) i Moneke, sa tandemom Chima - Hassan ostali bi bez obruca posle 2 utakmice 🙂

 

 

Vince Hunter je igrao na 5 kad god sam ga gledao ove sezone.

 

Njega bi doveo pre Martina na primer kad smo kod tih nizih centara, jer mi je bolji u svim segmentima igre osim mozda odbrane na niskom postu al nije ni on tu los a kamoli sto je i raznovrsniji u napadu, al mi je i Martin ok pojacanje.

 

Kada smo kod naseg novog pojacanja vec sam o njemu jos pre mesec dana pa sam sada iskopirao:

 

Hassan Martin (1995, 201cm, 109kg)

 

El:

14min.

5.5pts, 3reb, 0.2ast, 0.3stl, 0.5blk, 0.6to, 6.5PIR.

64.5% za 2, 70.5%ft.

 

Grcka liga:

14min.

6.2pts, 3.2reb, 0.3ast, 0.7stl, 0.8blk, 0.4to, 9.5PIR.

73% za 2, 74%ft.

 

Zanimljivosti:

 

-Bek ap centar f4 ekipe. Protiv Efesa je odigrao odlicno, protiv Barse podbacio(nebitan mec za 3. mesto).

-Najbolju partiju ove sezone je pruzio protiv Zalgirisa koja mu je ujedno i utakmica gde je imao najvise minuta-21 i skupio isti broj indeksnih poena.

-Prosle sezone veca uloga i bolje brojke, u Buducnosti pre 2 sezone gde je imao jos vise minuta imao cak 6 dabl dabl ucinaka.

 

 

Analiza igre:

 

-Small ball centar. Izuzetno snazan ali i pokretljiv u odnosu na ostale centre ali ne bas i pokretljiv previse za svoju visinu

-Pristojan u piku ali nekada se postavlja brzopleto, nesto redje zavrsava iz lob pasa nego prethodna dvojica ali moze i to itekako. Uglavnom su to neki post lob pasevi.

-Za razliku od prethodne dvojice ima igru ledjima, najcesce zavrsava iz poluhoroga ili hook suteva. Bolje i brani centre na low post-u od od prethodne dvojice.

-Takodje spada u solidne zastitnike obruca al da kazemo da je to neki el prosek po meni, ali ima mana u odbrani u branjenju pika, u preuzimanjima je ok

-Pogodio je 4 od 10 suteva van reketa ove sezone a ranije imao vise. Ima prostora za poludistancu.

 

Ledej se taman poradovao kad je otisao Deda ali njemu izgleda nema radovanja u Partizanu:

 

 

 

Ova sezona:

 

 

Prethodna:

 

 

Mini skauting:

 

 

 

 

18 poena gde ga je dobrim delom utakmice cuvao Tavares:

 

 

 

 

 

 

Dosta od mene za veceras ipak, sutra cu o predlozima za pojacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Mojne mi kopi/pejstujes postove nego spremaj to pecenje sto si trebao da ga spremis jos onomad:default_coffee:

 

Zems, ne ide pečenje po ovu vrućinu,  a I pros'o  odmor u "paradajz turizmu "  :wink2:. .. sledeći tek krajem avgusta , al teško cu i tad u zavičaj :default_coffee:

 

 

5 minutes ago, Nini3112 said:

Dwayne Bacon mnogo zanimljiv igrac

 

Jos dok je igrao u NBA 

Edited by Tri Korne Penal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nini3112 said:

Po meni John Brown III je najbolja cetvorka Evrope,ODLICAN u odbrani,dobar u napadu,ako nije potpisao za Monako jos uvek,najbolja opcija bez premca.

 

Ode predaleko sa najboljom cetvorkom u Evropi. On je igrao i na pet jednu trecinu minuta al da prevashodno je 4 mada mislim da ce igrati sve vise minuta na petici.

 

Mirotic pre svih sto se tice cetvorki.

 

A kod smo kod licnih misljenja, licno bi pre izabrao Jabuselea, Vezenkova i Sikmu. Pa i Kalinic je dobrim delom sezone igrao na 4 kod nas tako da ide i on ispred Brauna.

 

U svakom slucaju ako Braun nije done deal sa Monakom kao sto se pisalo jos pre mesec dana, sigurno da bi Kalinicevu platu preusmerio na njega, pritom mislim da on vredi koliko je Kaliniceva plate iz ove sezone a ne ova nova i veca koja mu je ponudjena jer ipak nema sut za 3 poena i ima jos nekoliko manjih mana pa nije bas savrsen i ne vredi vise od milion po meni.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

 

Ode predaleko sa najboljom cetvorkom u Evropi. On je igrao i na pet jednu trecinu minuta al da prevashodno je 4 mada mislim da xe igrati sve vise minuta na petici.

 

Mirotic pre svih sto se tice cetvorki.

 

A kod smo kod licnih misljenja, licno bi pre izabrao Jabuselea, Vezenkova i Sikmu. Pa i Kalinic je dobrim delom sezone igrao na 4 kod nas tako da ide i on ispred Brauna.

 

U svakom slucaju ako Braun nije done deal sa Monakom kao sto se pisalo jos pre mesec dana, sigurno da bi Kalinicevu platu preusmerio na njega, pritom mislim da on vredi koliko je Kaliniceva plate iz ove sezone a ne ova nova i veca koja mu je ponudjena jer ipak nema sut za 3 poena i ima jos nekoliko manjih mana pa nije bas savrsen i ne vredi vise od milion po meni.

Mirotica ne pominjem mislim da se to zna,Yabusele mi deluje tvrdo nekako iako ima bolji sut od Browna,Vezenkov po meni je bolji u napadu u odbrani mnogo gori- tu su negde,Sikma u rangu John Browna

Inace Dwayne je bas fina pracka,ne bih se dvoumio.

Link to comment
Share on other sites

 

 

4 minutes ago, 1945 said:

 

Ode predaleko sa najboljom cetvorkom u Evropi. On je igrao i na pet jednu trecinu minuta al da prevashodno je 4 mada mislim da xe igrati sve vise minuta na petici.

 

Mirotic pre svih sto se tice cetvorki.

 

A kod smo kod licnih misljenja, licno bi pre izabrao Jabuselea, Vezenkova i Sikmu. Pa i Kalinic je dobrim delom sezone igrao na 4 kod nas tako da ide i on ispred Brauna.

 

U svakom slucaju ako Braun nije done deal sa Monakom kao sto se pisalo jos pre mesec dana, sigurno da bi Kalinicevu platu preusmerio na njega, pritom mislim da on vredi koliko je Kaliniceva plate iz ove sezone a ne ova nova i veca koja mu je ponudjena jer ipak nema sut za 3 poena i ima jos nekoliko manjih mana pa nije bas savrsen i ne vredi vise od milion po meni.

John Brown je igrao na 5 u Brindiziju skoro 3 godine a Tyler Stone je bio 4 tamo zbog suta. Cuo sam od prijatelja iz Australije da ce u Perth, a ne Monako al se i tamo nesto zakomplikovalo, nisu im dopustili iz NBL-a da ga registruju.

Ako je sve propalo sa Monakom, kao sto si rekao, sve pare od Kalinica na njega ili na Monekea 🙂

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stellarosa said:

Dante Exum je izgleda novo pojačanje našeg rivala. Mora Čović da odgovori na ovo, pojačavaj Kalininu ponudu😁

Upravo sam video objavu telesporta. Slika je blurovana ali po onoke sto se moze videti je to da je Petrusev njihov novi igrac

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Webad said:

Upravo sam video objavu telesporta. Slika je blurovana ali po onoke sto se moze videti je to da je Petrusev njihov novi igrac

Video sam i ja, zato kazem da je Exum. Voleo bih da si ti u pravu, ali je previše taman igrač u odnosu na Petruševa

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stellarosa said:

Video sam i ja, zato kazem da je Exum. Voleo bih da si ti u pravu, ali je previše taman igrač u odnosu na Petruševa

 

Video si da je beo igrac i zato kazes da je Exum?

 

Nije Exum bas toliko tamnoput ali ono deluje da je beo igrac.

 

Pritom mu ime krace od prezimena obrati paznju.

 

Uklapa se u Petruseva, a moze biti i Hezonja da su mu malo razvukli prezime u odnosu na ime. Ipak nine jos uvek zvanicno potpisao za Real.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stellarosa said:

Video sam i ja, zato kazem da je Exum. Voleo bih da si ti u pravu, ali je previše taman igrač u odnosu na Petruševa

Meni ovo cak pre lici na hezonju nego na exuma 😀 ali mislim da je petrusev u pitanju. A i ovde se pisalo da ce kod njih

 

Screenshot_2022-07-10-00-58-58-917_com.instagram.android.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1945 said:

 

Video si da je beo igrac i zato kazes da je Exum?

 

Nije Exum bas toliko tamnoput ali ono deluje da je beo igrac.

 

Pritom mu ime krace od prezimena obrati paznju.

 

Uklapa se u Petruseva, a moze biti i Hezonja da su mu malo razvukli prezime u odnosu na ime. Ipak nine jos uvek zvanicno potpisao za Real.

Ne znam kako si zakljucio da je beo igrač, pogledaj mu ruke. Nadam se da ja grešim, ali ovo je Exum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...