Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Hvala Kalinari na svemu, najveći povratak jednog igrača koji je u prajmu i jedan od najboljih na svojoj poziciji u evropi! Teško da će se tako nešto ponoviti! Bilo je uspona i padova tokom sezone, ali na kraju si osvojio ono zbog čega si došao!

 

Ovde se vidi koliko je i njemu to značilo:

 

 

Srećno i očekujemo te nekom drugom prilikom opet! ❤️

  • Like 8
  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aleksa said:

Ovi dovode Exuma na 3 trebace nam jaka zamena.

Exum nije trojka. I odakle info da ga dovode?

 

 

 

 

Kalinicu sve najbolje osim kada bude igrao protiv nas, isto i za Deja, hvala bratu sto se vratio kad nam je najvise trebao. Jedan od najboljih igraca u istoriji Zvezde. Cekamo ga opet za 2 godine nazad.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

100%, zato će sad pravac PAO kod Radonje.

Nece u Pao naravno, Pao mu nije blizu kuci.  A kucu je izabrao zbog svojih razlika i zbog toga sto zna da je trener ozbiljan sa ozbiljnim sistemom. Nece sigurno zbog blizine kuce da ucestvuje u cirkusu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Jbt , šta sve ljudi neće da pišu .Plavšić je izvanredan novinar , sjajne tekstove je pisao o kkcz.Često , vrlo kritički nastrojene , što je pravo čudo za tzv sportske novinare .  Imao je i odličan intervju sa Čovićem ,koji je sve samo ne udvarački . Ali ajde samo da se piše , makar i konstrukcija da je kritika Zoa bila u svrhu hvalospeva za Filipa ...

 

Meni najdrazi novinar kod nas, zao mi je sto je otisao.

Jedini covek koji je imao hrabrosti da ne kazem nesto drugo da uputi kritiku kada nesto ne ide i kritike su mu uvek gadjale u centar, nikada se covek nikom nije dodvoravao.

Istini za volju znao je da ima ispade pa je jednom rekao za fudbalsku reprezentaciju Turske da je odvratna ekipa sto je istini za volju bilo i tacno ali to niko ne bi smeo da kaze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Ja bi rekao da je Hollins klasičan swingmen koji može i na dva i na tri. Kod nas je bio bek, a u dosta drugih ekipa bi možda bio trojka. Tako da se tu donekle i slažemo.

 

Što se tiče pobrojanih, nema puno 3/2 varianti. Možda ovaj Purcell, neznam, nisam ga puno gledo. Weems, Pineiro i Mbaye više vuku prema 4 nego prema 2. Weemsa se sečam još od Strasbourg dana, kad su ga ako se dobro sječam, koristili isključivo kao power forwarda. Mbaye se na wikipedii vodi čak kao čisti power forward, mada s obzirom da igra dosta sa loptom u rukama, ipak mislim da je 3/4. Pineiro je 3/4 takođe po wikipedii. Znam da može da pogodi trojku posle istrčavanja iz bloka, ali to ga ne čini bekom.

 

Znači dolazimo do toga da su samo Andrews i Purcell ti koji bi mogli da zamene Hollinsa na poziciji 2 (i ponekad tri). A pošto smo temu započeli sa tim koji igrači su duplo bolji za iste pare, ja moram reči svoje mišljenje, a to je da ovi dvojica ne da nisu duplo bolji, nego nisu uopšte bolji. (S tim da Purcella nisam gleda dovoljno da bi mogao sa sigurnošču da presudim, pa to uzmi sa rezervom)

 

Naravno, to govorim u kontekstu Radonjićeve Zvezde. Znači, ko je bolji igrač, odnosno ko može više da doprinese u njegovom sistemu. A tu je bilo Hollinsa dosta teško nadmašiti.

 

 

 

Krenuo sam da kucam, ali vidim da su več drugi rekli manje više sve.

 

Ja bi samo dodao da meni ne smeta kad komentator ima svoje mišljenje. Stručni komentator pogotovu. Ali ovde se nije radilo o tome, nego su iz utakmice u utakmicu ponižavali Lorenza svojim komentarima, što je bilo krajnje neprofesionalno. A kao što neko več spomenu, "puka slučajnost" je bila ta da su Fića i Brown u tom momentu delili minute na kecu. Znači čitava situacija smrdi da mi se povrača kad se sjetim...

Ko kakvu kosarku preferira 🙂

Ja volim Holinsa ali za 600k ne dobijamo nista osim hustle i defanzivu, sam da iskreira ne ume.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Predragdjape said:

Sta tebi nije jasno da Kalinica bole uvo za Radonjica?

Vidim,  evo vidim potpisao za nas. Covek gotovi da radi sa Radonjom to je evidentno, prija mi ta ratnicka kosarka.  Naravno to ne znaci da nebi ostao kad bi trener bio Laso ili onaj grk ili bilo ko ko zapravo nije iz miljea Covicevih alibija.  I to je tako. 

Link to comment
Share on other sites

Nazdravlje Kalini, veliki car i blesav covek kog je sjajno bilo opet gledati u Zvezdi.

Sad nek se nastavi prica od strane nekolicine da uopste nije lose sa ovakvim razvojem situacije i da nismo slabiji neg' lani...

Edited by Manoly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Kalinicev ponovni dolazak u klub je za mene u rangu sa Ninkovicevim i Dragovicevim dolaskom u fudbalski klub.Srecno majstore:heart:

Za mene (ne mora niko da se slozi) je Kalinicev povratak bas osetno iznad ovih dolazaka..idem dotle da kazem - neuporedivo.

  • Like 13
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Za mene (ne mora niko da se slozi) je Kalinicev povratak bas osetno iznad ovih dolazaka..idem dotle da kazem - neuporedivo.

Neuporedivo je.

Ninkovic je samo veliki zvezdas, realno nebitan igrac u evropskim okvirima. Pritom nije odigrao 2 krstena meca za celu sezonu.

Dragovic je treca liga stopera u Evropi, opet vadjenje na konto zvezdastva.

Kalina je prvi tier krila u Evropi.

 

Ok, kosarka i fudbal nisu skroz uporedivi al ja takodje ne stavljam znak jednakosti.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mile1 said:

Kalinicev ponovni dolazak u klub je za mene u rangu sa Ninkovicevim i Dragovicevim dolaskom u fudbalski klub.Srecno majstore:heart:

Niko i nista ne moze da se poredi sa Ninkovicem. 

Dragovic dolazi u klub koji je redovan u evropi, gospodin Milos Ninkovic laze zenu da nema  drugih ponuda i dolazi u klub kome seku struju i skuplja pare za renoviranje svlacionice. Svaka cast svima zaista, veliki ljudi. Al Milos Ninkovic Nine je najveci medju velikima u poslednjih 20 godina

I naravno Lazovic Darko!

1 minute ago, srlepajce said:

Nekoga najavljuju na tw

 

Pa Martin, centar od 201

Edited by Redstar0356
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Neuporedivo je.

Ninkovic je samo veliki zvezdas, realno nebitan igrac u evropskim okvirima. Pritom nije odigrao 2 krstena meca za celu sezonu.

Dragovic je treca liga stopera u Evropi, opet vadjenje na konto zvezdastva.

Kalina je prvi tier krila u Evropi.

 

Ok, kosarka i fudbal nisu skroz uporedivi al ja takodje ne stavljam znak jednakosti.

Ninkovic je imao sasvim solidnu karijeru i Dinamu iz Kijeva, igrao evropu, mogao je u Olimpijakos da takodje igra Evropu. 

On dolazi u klub gde pijani Dzoni Mijailovic farba ogradu! 

Kalinic dolazi u evroligasku Zvezdu, Dragovic u Lš/Le Zvezdu, Ninkovic je dosao u Zvezdu bez svlacionice. 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...