Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Umalo ne padoh sa stolice kad procitam da je Radonjin sistem defanzivni a mi eto uzimamo Nedovica pa ce trener probati drugi  sistem, koji moze biti i bolji i dovoljan za iskorak. 

Smehotresno je mala rec. 

Prvo, mi u drugacijem sistemu, pretpostavljam da se misli na vise ka napadu orijentisanu kosarku nemamo sta da trazimo. 

 

Doveli smo Nedovica je l te, super, zaboravljate malo da mi  trazimo iskorak medju ekipama koje imaju po 2-3-4 igraca Nedovic kalibra u napadu. Pa ce konstantno da im isporucuje minimum 1 ako ne i vise. 

Nama je jedina nada da odbranom zaustavljamo protivnicke Nedovice a ne da se nas Nedovoc natrpava sa 3 protivnicka Nedovica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako zaista dodju Jovanovic za trenera i Raduljica to ce delovati kao da Covic nije mogao da podnese cinjenicu da se uspesi Zvezde vezuju za Radonjica i da smo uglavnom vrlo stabilan tim kada je Radonja tu, a cim ga nema lelujamo. Resio malo da pokaze ko je gazda, Radonja nije hteo da ponovo trpi merenje patke, pa otisao i sad Covic ide all in u tim, ali trener koji nece baciti senku na njega. U fazonu "ja sam taj koji vam obezbedjuje rezultate, a ne trener". I onda populisticka selekcija, sve ono sto bi svaki prosecan navijac koji nikad nije bio trener doveo, a u stvari horor da se napravi ozbiljan tim od toga. Deluje na reprizu 2017.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čini se da Čović nije uspeo da dovede nijedno zvučno ime za trenera, jer se verovatno još uvek ne zna sa koliko će para raspolagati. Sigurica mu je trener iz FMP podmlatka, kojim može da manipuliše kako želi. Verovatno će proći kao Milivoje Lazić. Pa onda uleće spasilac Šakota. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor_ said:

Raduljica je pre pola godine, u zajednickom izlasku sa mojim kumom rekao da se ne bi vratio u srpsku kosarku nikad.


Kako se meni čini jedino gde bi se (s)vratio je Kopaonik i pivnice, pošto sam ga na istim često sretao poslednjih godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Nek navija za fk Trudbenik, samo da ga moje oci ne vide u Zvezdi.

Bogami ne vidim niti jedan valjani razlog zašto bi ga dovodili. A i ovo sa trenerom Jovanovićem je nonsense par excellence 

Link to comment
Share on other sites

Ако је неко помислио да ће Радуљица после пола године неиграња, након што је ДОБИО ОТКАЗ у КОРЕЈИ и са своје 34 године, помоћи евролигашкој Звезди, треба да се скупимо на Калемегдану и кажемо шта мислимо о томе. Згађен сам овом вешћу, фуј.  Радуљица јебени, бивши кошаркаш већ 6,7 година, млохав, никакав, лош.... Грозно.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Ако је неко помислио да ће Радуљица после пола године неиграња, након што је ДОБИО ОТКАЗ у КОРЕЈИ и са своје 34 године, помоћи евролигашкој Звезди, треба да се скупимо на Калемегдану и кажемо шта мислимо о томе. Згађен сам овом вешћу, фуј.  Радуљица јебени, бивши кошаркаш већ 6,7 година, млохав, никакав, лош.... Грозно.

Iskreno sad mi Zirbes ne deluje lose za 3 centra.Sto je tuga jbt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde Vlada Jovanovic, posto bolje nisam ni ocekivao.

 

Ali Raduljica... To mi zvuči onako baš kao ozbiljno trolovanje. Neznam ko bi sa imalo mozga došao na ideju da dovodi Raduljicu u 34. godini da igra EL, posle 5 sezoni u Kini. A i Raduljica mi nikako ne deluje lik koji bi u ovoj fazi kariere dolazio u srpsku košarku i slušao kako ga rulja napušava

Link to comment
Share on other sites

Све и да дође Радуљица не верујем да је планиран за нешто више од трећег центра, било би сулудо да има већу улогу.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Све и да дође Радуљица не верујем да је планиран за нешто више од трећег центра, било би сулудо да има већу улогу.

Tako nešto smo i za Kuzmu pričali prije godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...