Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Panatanaikos od uvek najodvratniji klub, e sad normalno je da svako vaga i donese najbolju odluku po sebe pa tako i Radonja, ali legitimno je i normalno da mi emotivno eventualni odlazak baš kod zelenih bude neka vrsta bolnog šamara.

Na stranu što stvarno nisam siguran koliko bi to bio dobar potez za Radonjića

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Panatanaikos od uvek najodvratniji klub, e sad normalno je da svako vaga i donese najbolju odluku po sebe pa tako i Radonja, ali legitimno je i normalno da mi emotivno eventualni odlazak baš kod zelenih bude neka vrsta bolnog šamara.

Na stranu što stvarno nisam siguran koliko bi to bio dobar potez za Radonjića

Ide tamo gde ga žele, nema sad mnogo izbora.

Link to comment
Share on other sites

A sta vi mislite da je Alimpijevic isti kao prosli put, da nije nimalo omudrio i da ce prihvatiti opet frankenstajn ekipu. Mislim da nas ceka neki od Vlada Jovanovica ili Simonovic - Gurovic kombinacija, pa se zapitajmo cega se plasimo. Mislim znam, bar tri puta promijene trenera u toku sezone, ekipe karakondzule, nabijanja u EL - topovsko meso, jednom rijecju patnja. Ljeto mi je sjebano od prije dva tri dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, PERICA!!! said:

A sta vi mislite da je Alimpijevic isti kao prosli put, da nije nimalo omudrio i da ce prihvatiti opet frankenstajn ekipu. Mislim da nas ceka neki od Vlada Jovanovica ili Simonovic - Gurovic kombinacija, pa se zapitajmo cega se plasimo. Mislim znam, bar tri puta promijene trenera u toku sezone, ekipe karakondzule, nabijanja u EL - topovsko meso, jednom rijecju patnja. Ljeto mi je sjebano od prije dva tri dana. 

I to je tacno, ako se desi scenario da Radonjic ode, pitanje je i ko ce da se prihvati vruceg krompira. Ako Radonja ovako vaga i meri, nisu ni drugi treneri sisali vesla. 

Link to comment
Share on other sites

Ako Radonja ode, nema veze i ja ga vise ne bih zvao da se vraca. Radio u Zvezdi za platu, bio uspesan, bio potreban, ali otisao kad je nasao nesto bolje.

Mi navijaci smo nesto drugo, mi ne trazimo nesto bolje. Zato, srecan put i da se ne lozimo mnogo na tudje trenere. Bilo bi dobro da sledecom prilikom Pao razvalimo kao ono ranije Bajern.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije Alimpijevic bas toliko glup da dodje posle pet godina opet u situaciju da dodje u Zvezdu i da opet prodje tako sto nece osvojiti nista, s tim da je pre pet godina bio u kud i kamo boljoj situaciji, a u medjuvremenu je nesto i uradio u svojoj karijeri i stvarno ne vidim logiku po kojoj bi on sebi rekao - idem opet u Zvezdu da osvojim kurac i da me sutnu prvom prilikom. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, duboko said:

Ako Radonja ode, nema veze i ja ga vise ne bih zvao da se vraca. Radio u Zvezdi za platu, bio uspesan, bio potreban, ali otisao kad je nasao nesto bolje.

Mi navijaci smo nesto drugo, mi ne trazimo nesto bolje. Zato, srecan put i da se ne lozimo mnogo na tudje trenere. Bilo bi dobro da sledecom prilikom Pao razvalimo kao ono ranije Bajern.

Ne ide Radonja jer ima nesto bolje nego jer nece da gleda kako nas vezane ponizavaju, nece da bude deo toga i ima pravo. On je svojim ponasanjem i izjavama posle pokoravanja regiona jasno rekao da hoce da ostane. Posle dvostrukog tamburanja najtrofejnijeg evropskog trenera svih vremena i njegovih milionera ima sva prava da trazi dugogodisnji ugovor i malo veci budzet da napravi veci rezultat u EL, i to bi valjda trebalo da nam imponuje, a i drzavi kao vlasniku i finansijeru da bude garancija za veca ulaganja. Ali desava se suprotno sto je apsurd. U svakom slucaju ako nam se ekipa raspadne, jedini logican sled bi bio da i Covic da ostavku, u suprotnom samo ce potvrditi da je SNS figura i saucesnik u urusavanju kluba

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima pravo i to ne moze niko da mu ospori. I nece da bude deo toga, u suprotnom ce da mu padne rejting. Isto to vazi i za igrace i naravno to pravo ne moze niko da im ospori. Privatni interesi, logicno - od toga svi oni zive.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...