Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Predragdjape said:

Pocni da pravis zalihe mohita i ne brini. Trebace ti osvezenje. 😁😂

Nana raste oko kuce k`o luda, Baccardi i Sveps tonik su uvek u frizideru, a led imas u kesama na svakoj benzinskoj pumpi uz put .

Nego, ima li tekile, limuna i soli u tvojim krajevima?:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Nana raste oko kuce k`o luda, Baccardi i Sveps tonik su uvek u frizideru, a led imas u kesama na svakoj benzinskoj pumpi uz put .

Nego, ima li tekile, limuna i soli u tvojim krajevima?:s_d:

Tooo, da nam komsije ne prokuvaju na ovu vrucinu. Sto vise tecnosti. 😁 Ma ima u mojim krajevima sve sa 1% alkohola pa na gore. A kad zafali, dokupi se. 😁 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darko Pancev said:

Interesantno radpolozenje komsija obzirom na ovogodisnji debakl na svim nivoima

Ne znam kakvo je to tačno raspoloženje kod komšija ali odlično se sećam kad smo izgubili finale Jadranske u Laktašima a ipak obezbedili EL zbog odustajanja Igosa, da je na našoj temi bila karnevalska atmosfera uz omiljeni hobi-sastavljanje rostera za prvu EL sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, prasac said:

Bruto trosak na mesecnom nivou za Kalinica bio je jednak bruto iznosu sva tri nasa amera. Ono sto me je iznenadilo da oba Ognjena imaju istu platu. Ivanovic je bio jedan od jeftinijih igraca. 

 

Pa sad visina Kaliniceve plate vise utice na  placanje poreza na plate (znaci jedna stavka)  nego za da doprinose na teret radnika i poslodavca ( PIO, zdravstveno i nezaposlenost) s obzirom da je najvisa mesecna osnovica za obracun doprinosa 441140 dinara. Tako da visina njegove mesecne plate ne znaci toliko za placanje 5 stavki posto je dosta veca od maksimalne osnovice za doprinose, znaci utice samo na placanje jedne, poreza na plate.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Barem nije u lozi, ne pokazuje biceps kao onomad Tadic protiv Makabija.

Gledah Botu juce na N1, kaze nastavice politicku borbu sa Vujosevicem, zamislite kakvi su to pajtosi, koja je to medjusobna ljubav.

 

Nije uopšte problem u tome da predsednik države ili već neki funkcioner navija ili ima svoj omiljeni tim, već je problem da skoro sve u državi zavisi od tog čoveka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tom Bombadil said:

Ne znam kakvo je to tačno raspoloženje kod komšija ali odlično se sećam kad smo izgubili finale Jadranske u Laktašima a ipak obezbedili EL zbog odustajanja Igosa, da je na našoj temi bila karnevalska atmosfera uz omiljeni hobi-sastavljanje rostera za prvu EL sezonu. 

Elementarno se informiši.

Mi nismo igrali EL zbog odustajanja Igokee, već kao finalisti F4 Aba lige.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...