Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

6 minutes ago, Snjofko said:

Rebić, Uskoković, Marković

 

Lazić, Lipovij, Radanov

 

Dangubić, Lazarević, Simonović

 

Lešić, Kvinsi Miler, Savović

 

Štimac, Kuzmić, Samardžiski

 

Samo ne znam šta će Štimara u ovom društvu.

 

Ubaci Luku umjesto njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Instant mi se bljuva od ovih politicki korektnih Zvezdasa koji nece ili ne mogu da nazovu stvari pravim imenom.Sramotno je da tim koji je na terenu izborio ucesce u EL i sve trofeje ima ovakav odnos glavnog finansijera, a to je drzava.Smecemo s uma da je ta ista drzava ujedno i glavni finansijer prekoputasa, ali i glavni poverilac, kao i nama uostalom, s tim sto su drzavna potrazivanja prema nama ipak znatno manja.A ovi preko puta su ove godine pored svih ulupanih para (koje nemaju) osvojili k..ac od ovce.

Tako da manite me politicke korektnosti i prica o tome sta je moralno, moral odavno ne stanuje na ovim prostorima. Ili daj i jednima i drugima po zasluzi i prema ostvarenim rezultatima, ili gasi oba mezimceta. Sve drugo je samo pusto izivljavanje psihoticnih vladara nasih zivota, ma koliko se Uini i ekipa trudili da nam objasne da je sve ovo normalno

Све си у праву. Од речи до речи. Ј....ш ти ово све ако шампион мора да прави тим од нуле да би уопште играли следећу сезону. Не разумем зашто је то тако али ето, тако је. На жалост нашу, а на радост прекопуташа.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Kako tim od 0 kada imamo 6 7 igraca pod ugovorom? Svake godine su nam isli nosioci i stranci pre svega, i dovodili bi nove. Kalinic nije realno da ostane, to se znalo. Dosao osvojio i ide dalje, kao sto mu je i bio cilj. 

Па од нуле јер одлази тренер који је основа сваког тима, Калина ако оде. Надам се да неће. Деда отишао. Јбг можда сам се и лоше изразио, али ај да не клањамо духом надам се, бићемо јаки опет.

Link to comment
Share on other sites

Sta god da bude, ja se samo nadam da necemo apriori skinuti gace, vec da cemo ako nista napraviti tim od 12 Lazarevica koji ce da se posibaju sa svakim, pa makar ubacivali i po 50 poena. 

 

Ko god nas bude vodio kao predsednik, ko god bude trener i ko god bude igrao na terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Па од нуле јер одлази тренер који је основа сваког тима, Калина ако оде. Надам се да неће. Деда отишао. Јбг можда сам се и лоше изразио, али ај да не клањамо духом надам се, бићемо јаки опет.

Mozemo da se slozimo da tim ove sezone i nije najbolje sklopljen, sem sto je Kalinic bio taj koji je pravio razliku. Mi sa 3 upotrebljiva centra samo, imacemo bolji tim od prosle sezone...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Snjofko said:

Rebić, Uskoković, Marković

 

Lazić, Lipovij, Radanov

 

Dangubić, Lazarević, Simonović

 

Lešić, Kvinsi Miler, Savović

 

Štimac, Kuzmić, Samardžiski

 

Ovaj sastav da su svi igraci u svom prajmu bio bi jako jeben. Doduse ne verujem da bi i broj poena na macu mogao da predje 140.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, blesingejm said:

Vreme je za drugog trenera i košarku koja će, barem u budućnosti, napraviti neki respektabilan rezultat u Evroligi.

Tako je, neki drugi trener koji ce sa 7 miliona budzeta da rutinski bije ove sto imaju 40. Budzet je samo brojka.

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Btw, u čemu je fora sa ona tri omladinca, koja su podpisala 4-godišnje ugovore sa FMP? U svom ovom haosu je to prošlo malo ispod radara, ali jako čudan potez...

Pa standardno, prvo u FMP da treniraju, steknu iskustvo, dokazu se, pa u Zvezdu. Sem ako Covic ne pravi finu bazu FMP-u u slucaju da ga "sklone" ili sam ode iz Zvezde. A bas ne verujem da je to slucaj...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Pa standardno, prvo u FMP da treniraju, steknu iskustvo, dokazu se, pa u Zvezdu. Sem ako Covic ne pravi finu bazu FMP-u u slucaju da ga "sklone" ili sam ode iz Zvezde. A bas ne verujem da je to slucaj...

 

To je sve ok. Ali bio sam pod utiskom da su ranije potpisivali ugovore sa Zvezdom, pa ona išli u FMP na pozajmnicu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Btw, u čemu je fora sa ona tri omladinca, koja su podpisala 4-godišnje ugovore sa FMP? U svom ovom haosu je to prošlo malo ispod radara, ali jako čudan potez...

To sam i ja razmisljao,i Sarac je rekao da su 100% na pripremama kod nas.

Uvek je bila kombinacija da potpisu za nas a na pozajmicu tamo.

 

Sport klub je napisao da ih je Radonja zeleo na pripremama,znaci Coviceva poruka Radonji.~Neces dobiti ni najmanje uslove.

 

Nadam se samo da ga je dobro prodao,da cemo dobiti dobar budzet zauzvrag pa da se nadamo nekoj sreci kad vec sistema nece biti od prvog dana.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Brzo će Radonja nazad, ogroman je pritisak u PAO od strane navijača i ludog gazde (mnogo luđeg od našeg) a budzet nije konkurentan.

 

Mene više brine kako ćemo da pregrmimo ovaj period bez njega.

Baš naprotiv, ovaj put posle ovog ( verovatnog) odlaska DR neće brzo ponovo na klupu KK CzV ms koliko god kratko da se zadrži u Atini. 

A čisto da se zna, postoje i drugi dobri treneri u košarci , nije DR jedini ,koliko god ga mi svi voleli i poštovali.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja volim da kontriram iako to ne nazivam tako, vec zadrzavanje zdravog razuma u kriznim situacijama kada snazna i odlucna vecina misli isto i najavljuje renesansu/propast/kraj sveta (zavisno od situacije) i zbog toga sam dozivljavao cak i da mi govore da sam bot kluba i tome slicno - sto smatram pomocnim argumentom u odsustvu kvalitetnih argumenata.

 

no, i pored svega toga moram da pitam:

jesu li se ovo ovde namnozili botovi ili novi clanovi iz mlade generacije ne umeju da sastave smislenu recenicu?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

Čović je praktično rekao da Radonjić traži garancije kad je u pitanju budžet za tim. Nije ih dobio i kad je vidio da igrači redom odlaze, ni njemu ništa drugo nije preostalo.

Jeste da nemamo pare poslije vrlo uspješne sezone, ali nije da je to čudno u zemlji Srbiji. 

Meni samo nije jasno, ko ce pod tim uslovima da dodje u Zvezdu kao trener i/ili igrac ako je od starta jasno da nece imati konkurentan tim tj. ne sme/ne moze biti prvi u Beogradu? Jedino mazohista koji se nada da ipak moze da napravi cudo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Meni samo nije jasno, ko ce pod tim uslovima da dodje u Zvezdu kao trener i/ili igrac ako je od starta jasno da nece imati konkurentan tim tj. ne sme/ne moze biti prvi u Beogradu? Jedino mazohista koji se nada da ipak moze da napravi cudo.

Sta nam preostaje onda. Da dovedemo mladog trenera i polako gradimo sistem. 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Radonja said:

Stavite se u Dejino mesto.Da iznova i iznova sklapate novi tim...Krpite.A ovamo zelite iskorak....

Mozda mu je prekipelo...Pa odlucio da digne sidro.

 

Da. Vec vidjeno u stvari.

 

Ja razumem da covic nece da pravi dugove preko mere, jer je iovako nategnuto sa financijama. Ali, s druge strane, navijaci nece da gledaju opet 12-16 mesto u EL kao realni domet. Moze biti da je razmazenost, ali tako je. S druge strane nece ni Radonjic da ima ulogu underdoga od starta u odnosu na KKP jer je ipak ta dominacija bila nesto cime su se navijaci zadovoljavali nakon EL sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...