Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

 

za 5milki

 

1 milion = zamena za kalinu (plata plus obeštećenje)

1ipo milion = 6 x igrača od 500k

---

to je već 7 igrača.

 

imamo još 2ipo miliona za stručni štab i 7 igrača, gde su 2-3 klinci, jer ti ne treba više od 10 za euroleague rotaciju

po meni je to makar malo jači tim od ovosezonskog.

 

 

Mi na igrace koje su ostali( Ivanovic, Markovic, Lazic, Dobric, Lazarevic, Vajta, Mitrovic) da dodamo 2 klinca koji bi igrali samo ABA ligu i bili u Bgu i samo trenirali, to su 9 igraca. Dodajmo i Ilica, to su 10. Sve zavisi od projekcije trenera kojeg budemo imali. Da li ce Ivanovic biti prvi plej a Markovic drugi  pa dovedemo kombo dvojku i jednu cistu, ili dve ciste dvojke, jednu trojku, dva centra. Ima dosta prostora za napredak. E sad, odlazak Kalinica moze nadoknaditi povratak Gudurica na neki nacin i smiriti na neki nacin navijace. Ko ce znati.

2 minutes ago, Nini3112 said:

Koliko sam ja nacuo nesto postoji velika sansa da Ra ostane,sad nista ne mora da znaci samo kazem,ima nade

Nece da nas Radonjic ostavi na cedilu. Zna i on sta bi svima nama znacio njegov ostanak. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Mi na igrace koje su ostali( Ivanovic, Markovic, Lazic, Dobric, Lazarevic, Vajta, Mitrovic) da dodamo 2 klinca koji bi igrali samo ABA ligu i bili u Bgu i samo trenirali, to su 9 igraca. Dodajmo i Ilica, to su 10. Sve zavisi od projekcije trenera kojeg budemo imali. Da li ce Ivanovic biti prvi plej a Markovic drugi  pa dovedemo kombo dvojku i jednu cistu, ili dve ciste dvojke, jednu trojku, dva centra. Ima dosta prostora za napredak. E sad, odlazak Kalinica moze nadoknaditi povratak Gudurica na neki nacin i smiriti na neki nacin navijace. Ko ce znati.

 

mene više zanima da li neko šalje signale hard coreu navijača kako nemamo para a zapravo mažnjava pare i prosleđuje ih projektima tipa filip čović onomad

- pošto za 5 milki, po meni, možeš da napraviš tim koji se takmiči za aba titulu i top 8, pa kako bude

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

svi se raspisali kako eto imamo sigurnih 7,5 miliona inace ne bi ni igrali EL

samo ono sto ne uzimate u racunicu da mi ni proslogodisnji, manji budzet nismo zatvorili

igracima se duguju minimum 3 plate

na proslogodisnji budzet za igrace od oko 4m duguje se dakle 1m

na sta treba stvoriti jos tih 7,5m za sledecu sezonu

a trenutno u klubu nema ni cvonjka

eto malo perspektive

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

svi se raspisali kako eto imamo sigurnih 7,5 miliona inace ne bi ni igrali EL

samo ono sto ne uzimate u racunicu da mi ni proslogodisnji, manji budzet nismo zatvorili

igracima se duguju minimum 3 plate

na proslogodisnji budzet za igrace od oko 4m duguje se dakle 1m

na sta treba stvoriti jos tih 7,5m za sledecu sezonu

a trenutno u klubu nema ni cvonjka

eto malo perspektive

 

pa eto, od 7ipo oduzmeš milion i imaš 6ipo

za 5 miliona ću ja da napravim konkurentnu za top8 euroleague ekipu i da platim trenera da je vodi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pavijan2 said:

Pa što nisi vikao?

 

Mozda zato sto sam, na zalost, samo mestimicno isao na utakmice (prinove, posao...). A malo mi glupo da vicem ispred ekrana. Zato izadjem i glasam. 

 

A i nekako nije bas moj nivo da vicem to, da se recimo vice nesto tipa "Vucicu, odabij!" to bi bilo primerenije mom senzibilitetu...

 

  

22 minutes ago, K.Dot said:

Gotovo, sad si postao Uini 2. 🙂

 

Kad se tako postave stvari, da sam Kuper 2, Uini 2, a zapravo sam Kojneperk koji svim srcem navija za Zvezdu, onda to moze samo da znaci da sam realniji od mnogih drugih nasih navijaca... ja to tako vidim. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

mene više zanima da li neko šalje signale hard coreu navijača kako nemamo para a zapravo mažnjava pare i prosleđuje ih projektima tipa filip čović onomad

- pošto za 5 milki, po meni, možeš da napraviš tim koji se takmiči za aba titulu i top 8, pa kako bude

Pa mi svake sezone od preojektovanog budzeta vracamo dugove (plate) za proslu sezonu. I onda tih na primer 7.5 miliona ne bude ta cifra, a samim tim i budzet za igrace manji. Bar ja to tako gledam. Sto se igraca tice, mi bazu imamo, a mislim da ce doci i kvalitetne zamene. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Pa mi svake sezone od preojektovanog budzeta vracamo dugove (plate) za proslu sezonu. I onda tih na primer 7.5 miliona ne bude ta cifra, a samim tim i budzet za igrace manji. Bar ja to tako gledam. Sto se igraca tice, mi bazu imamo, a mislim da ce doci i kvalitetne zamene. 

 

nisam baš siguran da u euroleague to tako funkcioniše ali nema veze. taman i da odvojiš milion za dugove, milionipo za infrastrukturu i prateće plate, i dalje imaš 5 milki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daba said:

Pa do 30. tog (prekosutra znace se oko trenera).

Do tada je rok koji stoji u saopštenju.

Vec vidim situaciju da Misko nagovara Radonjica kako ce mu biti super u PAO, kako ce imati fin budzet, uslove itd. A on se u sebi smeje u fazonu, jes kod onakvog predsednika.😁 Pritom, nije Radonjic od juce pa da ne zna da ga Misko vuce u PAO da bi Zeljku malo i olaksao. 😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mozda zato sto sam, na zalost, samo mestimicno isao na utakmice (prinove, posao...). A malo mi glupo da vicem ispred ekrana. Zato izadjem i glasam. 

 

A i nekako nije bas moj nivo da vicem to, da se recimo vice nesto tipa "Vucicu, odabij!" to bi bilo primerenije mom senzibilitetu...

 

  

 

Kad se tako postave stvari, da sam Kuper 2, Uini 2, a zapravo sam Kojneperk koji svim srcem navija za Zvezdu, onda to moze samo da znaci da sam realniji od mnogih drugih nasih navijaca... ja to tako vidim. 

 

nisam napisao kao kritiku. jednostavno me zanima, jer si rekao da je trebalo vikati.

ja sam inace protiv vikanja opskurnih parola na kosarkaskim utakmicama. posebno protiv vikanja 'vucicu pederu".

vucicu lopove, odlazi, izdajnice, ubico, ispred predsednistva.

i ja sam politicko delovanje sveo na izlazak na izbore.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

i njima spustio cenu 50%?

 

100k je valjda obestecenje za prelazak iz zvezde, platu ce imati sigurno 1+ milion. a verovatno i duplo. ako ode, a deluje da hoce. 😞

 

1 hour ago, djura.net said:

Eto, bas smo lepo rasteretili budzet, sad ocekujemo potpise dva f4 igraca na minimum dve sezone (jedan od njih I najbolji strelac f4),

 

kalina je bio uz ekpea mvp f4. ne najbolji strelac, nego mvp. 

i nikakav argument o vrednosti igraca ne moze biti to sto je igrao na f4 i bio najbolji strelac u dve utakmice, od toga jedna revijalna. f4 igraci, pa f4 igraci. ok igraci, el nivo i nista preko toga.

kalina je za klasu vece ime od obojice zajedno.

 

52 minutes ago, Kooineeperk said:

Sine, kojima "nama"? Koji smo to "mi" a koji "vi"? Kakve ja veze imam sa Panterom, Ledejom i Avramovicem?

 

Nesto si pobrkao loncice... 

 

dobar je holivud, ako se ne varam on je forumas koji postavlja ono sve baze su nase!

 

7 minutes ago, uini said:

 

za 5milki

 

1 milion = zamena za kalinu (plata plus obeštećenje)

1ipo milion = 6 x igrača od 500k

---

to je već 7 igrača.

 

imamo još 2ipo miliona za stručni štab i 7 igrača, gde su 2-3 klinci, jer ti ne treba više od 10 za euroleague rotaciju

po meni je to makar malo jači tim od ovosezonskog.

 

to je tu negde kao sto smo imali i ove sezone. mozda radonja misli da je malo i nece da ide sa tim a zeljko ima ko zna koliko vise?

 

po meni nista lepse nego pobediti ih kad su najjaci. ako odbranimo tron aba i ove sezone, pa to ce biti totalna katastrofa kod njih. ali totalna. najtrofejniji trener u istoriji evropske kosarke, sa jacim budzetom. dve godine za redom.

pa moze li sladje? 

uradili smo to ove sezone. sav hajp je bio na njima, imaju pare, avione, kamione, zeljka, 300 cuda i onda ih mi sa realno osrednjim el timom ostavimo bez trofeja.

neka ih nek se loze, samo me birne to sto mi imamo unutrasnje probleme i zasto mora da se stvara ovaj sukob cova-radonja? kalina je hteo da ostane, ali odlazi? zasto?

ko tu koga? i zasto? to mi nije jasno. 

oni su najmanji problem, sve da imaju i 20 miliona budzet. 

deremo mi takve godinama u el. i jace i bogatije. i pare im nista ne garantuju, trinkijeri je sa osetno manjim budzetom napravio kompaktiniji tim i bolju hemiju i partizan je bolje izgledao.

 

jos nesto me zanima. jel ima neko ikakav logican odgovor zasto su komsije odustale od kls? bez odgovora tipa boje nas se i sl., jer su neozbiljni. mogu i komsije da odgovore.

jel se iko iz kkp osim idi gledaj ostoje oglasio po tom pitanju? zeljko? neko od igraca? zasto nije? 

odluka je totalno wtf i besmislena. a u zemlji gde kim dzong kontrolise sve i kako sami kazete to je sns projekat, zasto kim dzong dozvoljava da mu mezimce i projekat odustaje od takmicenja? ako je projekat, zar nije logicno bar kls da uzmu? 

a da boje nas se, posto su nam dali 68/112 poena nedelju pre toga.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Vec vidim situaciju da Misko nagovara Radonjica kako ce mu biti super u PAO, kako ce imati fin budzet, uslove itd. A on se u sebi smeje u fazonu, jes kod onakvog predsednika.😁 Pritom, nije Radonjic od juce pa da ne zna da ga Misko vuce u PAO da bi Zeljku malo i olaksao. 😂

5793SEY.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nisam baš siguran da u euroleague to tako funkcioniše ali nema veze. taman i da odvojiš milion za dugove, milionipo za infrastrukturu i prateće plate, i dalje imaš 5 milki.

Mozda ali uvek smo kasnili sa platama i na kraju ih isplacivali. Da postoji problem neki verovatno bi vec bili opomenuti od strane EL.  Ako bude 5 miliona samo za igrace, super. Na svakoj poziciji po milion. Na nekoj vise na nekoj manje i uklopi se.

4 minutes ago, Kronostime said:

5793SEY.gif

Moj omiljeni glumac. 😄 Sad bih ti odgovorio gifom "Dje ceraj ovo". Jer ste ipak pobegli iz KLS. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...