Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

20 minutes ago, Pero_Cameron said:

Relevantni grcki medij TotalBasket isto objavio a ne vidim da su se pozvali na rtcg, tako da to bi bilo to.

 

U članku na portalu su se baš referirali na rtcg, tako da samo prenose, nemaju svoj izvor. 

Link to comment
Share on other sites

Uzimajuci u obzir dosadasnji tok karijere meni zvezdan deluje kao prihvatljivo resenje. Alimpijevic takodje. Solidno je vodio on bursu i prosle godine, napominjao sam to par puta, ali je proslo nezapazeno. A i ovo bi za njega bio sto se kaze "iskorak".

Kapiram da bi covic najvise voleo ivanovica, a to bi verovatno bilo i najgore resenje.

Ne znam od stranaca ko je slobodan. Schiller potpisao pre neki dan mada ne mislim da je on fit za nas, calles ne znam da li ima izlaznu EL klauzulu pa da letimo malo ispod radara.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

za 5milki

 

1 milion = zamena za kalinu (plata plus obeštećenje)

1ipo milion = 6 x igrača od 500k

---

to je već 7 igrača.

 

imamo još 2ipo miliona za stručni štab i 7 igrača, gde su 2-3 klinci, jer ti ne treba više od 10 za euroleague rotaciju

po meni je to makar malo jači tim od ovosezonskog.

 

 

Tako i Ostoyah računa 😂

3X7=28 i dva dinara kusura nema

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

Uzimajuci u obzir dosadasnji tok karijere meni zvezdan deluje kao prihvatljivo resenje. Alimpijevic takodje. Solidno je vodio on bursu i prosle godine, napominjao sam to par puta, ali je proslo nezapazeno. A i ovo bi za njega bio sto se kaze "iskorak".

Kapiram da bi covic najvise voleo ivanovica, a to bi verovatno bilo i najgore resenje.

Ne znam od stranaca ko je slobodan. Schiller potpisao pre neki dan mada ne mislim da je on fit za nas, calles ne znam da li ima izlaznu EL klauzulu pa da letimo malo ispod radara.

 

S obzirom da mu je Radonja kum mislim da je to tesko izvodivo. 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Uzimajuci u obzir dosadasnji tok karijere meni zvezdan deluje kao prihvatljivo resenje. Alimpijevic takodje. Solidno je vodio on bursu i prosle godine, napominjao sam to par puta, ali je proslo nezapazeno. A i ovo bi za njega bio sto se kaze "iskorak".

Kapiram da bi covic najvise voleo ivanovica, a to bi verovatno bilo i najgore resenje.

Ne znam od stranaca ko je slobodan. Schiller potpisao pre neki dan mada ne mislim da je on fit za nas, calles ne znam da li ima izlaznu EL klauzulu pa da letimo malo ispod radara.

 

Ivanović i Čović ne bi sastavili duže od sedam dana, Kales je prešao u Oldenburg, a ne bi ni mogao da radi kod nas zbog propisa KSS.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Interesantno je kako javnost proguta i tvoju i Limarevu matematiku

 

javnost voli da guta ali red zvezdinih templara ce to ovde raskrinkati. 

 

uglavnim, predlazem slavena rimca za HCa. da raskinemo sa delijama a vucic nas prepozna kao faktor mira u aba. plus mu dugujemo makar priliku. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

u modu da ne mozes da saberes i oduzmes 2 broja koliko si zapeo da teras kontru

 

milionce gore dole je nebitno, samo vi templari nastavite da cmizdrite (gotovo je ovo, kako ti volis da kazes na svakom drugom liveu) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

sad ces jos i da mi podmeces dzinks jbt:)

bas si ono na svetom pohodu da otvoris oci ljudima ovde

 

necu da otvaram nikome oci nego mi je malo muka od ovolikog narikanja 

 

cekaj da vidimo sta imamo, lako cemo da kukamo ako zatreba 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

javnost voli da guta ali red zvezdinih templara ce to ovde raskrinkati. 

 

uglavnim, predlazem slavena rimca za HCa. da raskinemo sa delijama a vucic nas prepozna kao faktor mira u aba. plus mu dugujemo makar priliku. 

Ja sam predlagao Musu još prošle godine, ne znam da li je potpisao za Real, on bi bio idealan za raskid, taman da uzme Kalinino milionče

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...