Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Dobric i treba da ide na 3. Samo sto ja Hollanda ne pamtim kao nekog bas prefinjenog igraca sa loptom, koliko on moze da kreira u EL na dva to je pitanje. I on mi malo vise vuce na trojku. Ali lik igra odlicnu odbranu, ima karakter, muda, ok mi je potpis. Sto neko rece gore bolje on koji ce da grize nego neko jace ime koje ce da cascava prisustvom.

Nedovic, Holland
Dobric, Lazic, Lazarevic

Meni je to korektno za ove dve pozicije. Cekamo tog keca i cetvorku, uz eventualno jos jednog centra.

Edited by Del Piero
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Milos 3.14 said:

Odličan potpis, fajter , krvavokolenaš još jedan ovakav na tri ili 4 i može da se igra ratnički basket

Može, kad imaš trenera koji gaji takvu košarku ili onog koji to može da nametne

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, necke said:

Ako ce da igra SG kao zamena Nedovicu ja zadovoljan

 

ja sam nešto stekao utisak da može i na SF ili tripujem (nisam baš pažljivo gledao tih par tekmi)?

ne mora obavezno da startuje ali po meni je cela poenta da oponira nedovićevoj odron odbrani, tj da bude u paru

196cm je solidno, s'obzirom da je dobar defanzivac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kalina hvala ti za sve, došao si kada je bilo najteže, to ti niko neće zaboraviti ❤️

 

Holandu dobrodošlica, to je igrač za kojeg tačno znaš šta ti donosi. I karijerni procenat od 37% za tri u EC nije loš, obzirom da ne uzima malo šuteva.

Edited by Green23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Receno je da dolazi igrac umesto Kalinica u slucaju da ode. I mislim da ce on biti starter. Sem ako se ne planira Dobric kao starter a Holand da pokriva i SF uz Lazarevica i Lazica...

1 minute ago, uvrnuto said:

Holand mene podseća na Rašona Tomasa, svakako likom i karakterom, a možda malo i načinom igre iako su drugačije pozicije.

U pravu si. Mada ja bih dodao da podseca malo i na Fajea. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

33-godišnji igrač iz Burse koji je do skoro igrao portorikansku ligu? Meni ovo više izgleda kao pojačanje za Uvalinovu Zvezdu nego za evroligaša. Verovatno mu je glavna ulaznica što je jednom natrpao partizane. Baš čudan potpis.

Pre Burse igrao za Uniks.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

33-godišnji igrač iz Burse koji je do skoro igrao portorikansku ligu? Meni ovo više izgleda kao pojačanje za Uvalinovu Zvezdu nego za evroligaša. Verovatno mu je glavna ulaznica što je jednom natrpao partizane. Baš čudan potpis.

Jesi ozbiljan, covek bio mozda najbolji igrac Uniksa iz kog je presao u Bursu, da ne pricam da ima ogromno iskustvo igranja u evropi i NBA..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...