Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Koje sranje... Kontam da recimo isti tretman i mi i komsije, sto bi po meni i bilo realno, ali onda kontam mi ne mozemo ni Holinsa da zadrzimo, a o Kalinicu da ne pricam, dok oni ladno zadrze najboljeg strijelca EL i to posle neuspijesne sezone, a o treneru i da ne pricam.

Cisto sumnjam da da ti njihovi igraci i trenerinne traze garancije, plate i tim konkurentan.

 

Smrdi brate za sve pare...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

voli uini da pretera, ne zameri

on radi to iskljucivo iz ljubavi

kapiram ja sta uini radi

puno se ovde pise gluposti pa onda on uzme da tera kontru

samo se u tome zaigra i pretera i postane maltene isti taj ekstrem protiv koga se bori, samo na skroz drugoj strani

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Ja mislim da ce biti ili Dusko Ivanovic ili Vlada Jovanovic

Pa iskreno napisao si dvojicu koji uopšte nisu isto ni platežno , ni po ciljevima koji bi im bili nametnuti ako se late kormila KK CzV 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ja mislim da ce biti ili Dusko Ivanovic ili Vlada Jovanovic


Душко тешко да је реалан, мада би он значио бар неку привидну озбиљност у приступу. Ако дође Влада (а мислим да је он или неко такав реалнији), да се зна одмах колико је сати, мада није да се и сада не наслућује.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StiviKivi said:

Pa iskreno napisao si dvojicu koji uopšte nisu isto ni platežno , ni po ciljevima koji bi im bili nametnuti ako se late kormila KK CzV 

Pa da, ali mislim da ni Covic jos nije siguran kojim putem ce krenuti. Sa Ivanovicem bi se verovatno pokusalo da se naprave instant rezultati, tj da se finansijsko napregnemo do maksimuma i dovedemo najbolje sto mozemo. Sa druge strane, sa Jovanovicem bi se pre svega skinuo pritisak sa kluba i ne bi se jurio rezultat po svaku cenu, nego bi se pokusalo nesto na duze staze sa mladjim i nedokazanim igracima. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Pa da, ali mislim da ni Covic jos nije siguran kojim putem ce krenuti. Sa Ivanovicem bi se verovatno pokusalo da se naprave instant rezultati, tj da se finansijsko napregnemo do maksimuma i dovedemo najbolje sto mozemo. Sa druge strane, sa Jovanovicem bi se pre svega skinuo pritisak sa kluba i ne bi se jurio rezultat po svaku cenu, nego bi se pokusalo nesto na duze staze sa mladjim i nedokazanim igracima. 

Ko god da dođe , ne treba da pokušavamo po svaku cenu da odgovorimo na ovo kod Partizana šta se dešava. Ja sam za nekog malo proverenijeg stručnjaka i da isto nema preveliki pritisak , koliko je to kod nas moguće uopšte. Neki ugovor na 2 god i da napravimo opet ekipu koja bi timski mogla da donese rezultat. Dakle treba nam neki sistem ponovo koliko je to moguće. Neće nama DR da se pojavljuje tu sigurno nekoliko god. Trebamo da to prihvatimo i idemo dalje. Što neko reče, jedan lep period je iza nas. Nije ovo kraj ni zvezde ni košarke. Dati nekom prostora da radi , i obezbediti tim koji neće baš da bude vreća za udaranje. 

Moje mišljenje neko je da NIJE BAŠ SVE TAKO LOŠE KAO ŠTO SE ČINI. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gledaoc said:

Covic je dostigao plafon u vodjenju kluba i mislim da mu je vreme da cuva unucice i da igra sah sa penzionerima, a sto se trenera tice moze matori Pirocanac ili Tomic sve ostalo je sviranje qrcu.

"Matori Pirocanac" mi je komsija,stara kajla je to i mnogo dobar covek ali pored obaveza u repki ne vidim ga kod nas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...