Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

36 minutes ago, marko_pantelic said:

Mora da ostane okosnica tima sastavljena od domaćih igrača. Lazić i Dobrić, Lazarević, Mitrović i još po neki.

Voleo bih i ja da dovedemo mega bombe, ali to se izveno neće desiti, tako da grupa od 5-6 igrača koji se poznaju od prošle sezone je veoma bitna

Okosnica je vec okrnjena odlaskom Davidovca, a Lazic ko zna na sta ce da lici sad kad je otisao Radonjic. Svi znamo da Lazic kod Radonje i kod nekog drugog trenera nije isti igrac. Ne znam sta vecina ovde vidi u Lazarevicu, decko ulazi u 26,7 godinu a ne vidim niti jedan kosarkaski kvalitet kod njega, eto nesto u defanzivi doprinese, ali je jezivo neupottebljiv u ofanzivi. 

Cak ga ni Radonja nije koristio u kontinuitetu ove sezone, a on je krvava kolena igrac. 

Fakticki ostajemo na Dobricu, Mitrovicu i da kazemo Ivanovicu. Mada je pitanje da li ce oni i ostati, bas bas teska situacija. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da je Covic hteo Deja, potrudio bi se..ovako je uradio sve da ode.

Da se razumemo uvek sam pre na Dejovoj strani nego Covicevoj, ali mi sve ovo smrdi da ne znam vise sta da mislim.. I da, kad ce ti silni sns meleoni?😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da je Covic hteo Deja, potrudio bi se..ovako je uradio sve da ode.

Tesko mi je da poverujem da je Covic uradio sve da Radonjic ode. Na stranu sujeta i tvrdoglavost, ni mnogo gluplji od njega ne bi sebi dozvolili da se odreknu trenera koji je garant tima sa sampionskom hemijom. I da postoje problemi izmedju njih dvojice, u obostranom interesu (a pogotovo u interesu Covica) je bilo da Radonjic ostane trener. Ovako se ulazi rizik sa novim trenerom, a ceka nas prejak protivnik iz komsiluka, i pritom se izazova nezadovoljstvo kod zvezdaske javnosti. Nemoguce da Covic to ne zna. 

 

Ocigledno je da se nesto izdesavalo u par dana sto je uticalo na ovakav raspad. Jer kada se setimo 2017. godine i Radonjiceve konferencije nakon poslednjeg meca u sezoni moglo se naslutiti da nece ostati. Tada je i vecini igraca svakako isticao ugovor. Ovog puta nije bas tako bilo i po Radonjicevim izjavama na kraju sezone je delovalo da ima zelju da ostane, pritom su upuceniji ljudi govorili kako smo neka pojacanja vec dogovorili, a za neka vec znamo otprilike koje igrace jurimo. I onda samo odjednom Holins, Davidovac, i evo sad Dejo, Kalina... 

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nunilo said:

U principu nije bilo tesko zakljuciti da ce Radonja otici, meni je predznak bio odlazak Holinsa, jer kako se meni cini Radonja je njega video kao jednog od stubova za sledecu sezonu uz Kalinu, Dobrica. Presao bi Radonja i preko Holinsa verovatno ali ...

 

Sada se prica jasno iskonstruise, Radonja trazio odredjene garancije od Cokija ovaj verovatno nije dao jasne tacnije mlatio svoju pricu, Radonja se pokupio i otisao, za njim ce sasvim izvesno i Kalina mada mozda ga nesto zadrzi a za to su sanse u promilima.

 

Bilo kako bilo ne staje svet, ne treba ocekivati puno od sledece sezone, prvo da vidimo ko ce doci za trenera, moje misljenje da bi mogao biti Vlada Jovanovic (ne bih voleo) i to ce biti jasan pokazatelj kakve su ambicije sledece sezone

Više nije bitno , ali šta misliš da li bi igrači odlazili da je Radonja prvi potpisao produžetak ugovora? 

Pisao sam, još za vreme trajanja PO ,da bi to bilo jako dobar potez za stabilnost kluba.

Na žalost to se nije desilo i sad imamo već viđeno ,potencijalno opasnije nego 17-te.

Super je zahtev za čuveni "iskorak" ali nije realan ako nemaš nove ljude , koji su spremni da to urade.

Neću dalje, iz poštovanja prema ljudima koji su doneli mnogo sreće,napaćenom crveno belom delu zaljubljenika u košarku 

Ja sam svoju obavezu ispunio prvog dana , kupujući sezonsku .

I da Vlada Jovanović je odličan trener koji zaslužuje šansu

Svojevremeno su neki početnici kao Šjor Boža ,Kari, Žoc ,mnogo lakše dobijali šansu.Jbg ,danas ima toliko "stručnjaka" po internetu koji sve znaju

Srećom po košarku ,tada toga nije bilo 😏😏😏

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

Mislim da je najbolja opcija za novog trenera Sale Đorđević 

Taman da "Celava Prevara" poput oca donese Zvezdi titule, obruka se u EL, posvadja sa Gazdom i onda jovo- nanovo da kukamo iduceg juna i trazimo trenera 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Taman da "Celava Prevara" poput oca donese Zvezdi titule, obruka se u EL, posvadja sa Gazdom i onda jovo- nanovo da kukamo iduceg juna i trazimo trenera 😄

A ima i ono drugo sto Covic voli vise nego leba da jede. :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Tesko mi je da poverujem da je Covic uradio sve da Radonjic ode. Na stranu sujeta i tvrdoglavost, ni mnogo gluplji od njega ne bi sebi dozvolili da se odreknu trenera koji je garant tima sa sampionskom hemijom. I da postoje problemi izmedju njih dvojice, u obostranom interesu (a pogotovo u interesu Covica) je bilo da Radonjic ostane trener. Ovako se ulazi rizik sa novim trenerom, a ceka nas prejak protivnik iz komsiluka, i pritom se izazova nezadovoljstvo kod zvezdaske javnosti. Nemoguce da Covic to ne zna. 

 

Meni su to mnogo komplikovane stvari.

Jednostavnije mi je da mislim da je Dejo trazio garancije, koje nije mogao da dobije, s obzirom na to kako se finansira nas kk. Kao rezultat toga logicno je da ima ideju da unovci svoju dobru sezonu, umesto da rizikuje da sledeca ne bude tako dobra. 

Sta tu Covic moze da uradi, to ne znam. Mislim da ne moze nista, osim da da ostavku. Da sam na njegovom mestu ja bih to sigurno i uradio i posvetio se FMP-u.

Mada ne mislim da bi to pomoglo Zvezdi...

 

Link to comment
Share on other sites

Dejanu Radonjicu, velikom gospodinu i odlicnom treneru, koji je mnogo radosti doneo ciganima i klubu, zelim sve najbolje i da redja uspehe koliko god ne voleo Pao, nasem Dejanu neka je uspesno i srecno.

Bas sam razocaran ovakvim razvojem dogadjaja, nije prvi put, ali jasno govori sta se desava i da mnogo toga nije u rukama Zvezde. Ni prvi, nit poslednji put dovedeni smo u situaciju batrganja u mulju i mraku, bez mnogo opcija i teskom sutrasnjicom. Idemo dalje, nema druge...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Setite se 2011 said:

Više nije bitno , ali šta misliš da li bi igrači odlazili da je Radonja prvi potpisao produžetak ugovora? 

Pisao sam, još za vreme trajanja PO ,da bi to bilo jako dobar potez za stabilnost kluba.

Na žalost to se nije desilo i sad imamo već viđeno ,potencijalno opasnije nego 17-te.

Super je zahtev za čuveni "iskorak" ali nije realan ako nemaš nove ljude , koji su spremni da to urade.

Neću dalje, iz poštovanja prema ljudima koji su doneli mnogo sreće,napaćenom crveno belom delu zaljubljenika u košarku 

Ja sam svoju obavezu ispunio prvog dana , kupujući sezonsku .

I da Vlada Jovanović je odličan trener koji zaslužuje šansu

Svojevremeno su neki početnici kao Šjor Boža ,Kari, Žoc ,mnogo lakše dobijali šansu.Jbg ,danas ima toliko "stručnjaka" po internetu koji sve znaju

Srećom po košarku ,tada toga nije bilo 😏😏😏

 

 

 

 

 

 

 

 

Za iskorak je potreban ne samo novi trener, kvalitetniji igrači i igra nego i novi menadžment. Kada bih mogao da biram mislim da bi Đilas bio idealan da zameni Čovića.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blesingejm said:

Za iskorak je potreban ne samo novi trener, kvalitetniji igrači i igra nego i novi menadžment. Kada bih mogao da biram mislim da bi Đilas bio idealan da zameni Čovića.

Uuuuh zanimljivo razmisljanje, ne mislim da je to u ovom trenutku pametno, koliko bi tu tek bocnih udara bilo ne smem ni da pomislim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...