Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Koincidencija da nas je Tomic napustio nakon sto je Olimpijakos smenio trenera. Te ovaj bio u nadi da ce ga Olimpijakos angazovati jer je to njegov cilj, da bude trener Olimpijakosa. Ispravite me ako gresim ali Tomic je nas napustio bas zato jer je hteo da iskoristi slobodno mesto klupe Olimpijakosa. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mikel said:

Kk CZ pregovara sa ovlašćenim agentom Radonjića o uslovima ugovora. 

 

Kako pisu ovde, od KK CZ agent je dobio bolju ponudu od dosadasnje u pogledu zarade. 

 

Dok traju pregovori, a to je svega desetak dana, agent se necka, razmatra druge ponude sto je legitimno, ne ceka ishod, vec seli Dedu i Holinsa, a mozda je bas Radonja hteo da ih zadrzi jer su mu glavne poluge. O cemu se ovde radi?

 

Druga strana čeka, ali to cekanje nije u nedogled jer vozovi prolaze, igraci nalaze opcije sa strane, a mi mrtvi na trzistu u jeku sezone transfera.

znaci misko uterao radonji

to je novo

sarac pisi tamo, ovo je mnogo bolje od onog tvog

Link to comment
Share on other sites

Sve je jasno, znaci ovako:

Radonjic i igraci odlaze zato sto nema garancije da ce tim biti kvalitetniji sledece sezone.

A tim nece biti kvalitetniji jer igraci i trener odose.

Edited by duboko
typo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@NikadProtivKaline

Ne bi dobri agent odnosno Radonjic licno i personalno trazio garancije, za koje zna da su nerealne, da nema ponudu sa strane.

 

Dobio je bolju zaradu ali molim te da izneses ovde sta je to još tražio i kakvi su to dodatni uslovi koje kk treba da ispuni?

 

Pa ni budzet od 15 miliona nije nikakva garancija za top 8, pogledaj pod Makabi i Fener.

Edited by Mikel
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Рачунао сам да ДеДа и Добрић остају заувек код нас, али ми је и драго што је отишао да заради неке веће паре.

i meni, s tim da nisam zapravo siguran koje su pare u pitanju

800k za 2god mi zvuci malo, a za jednu puno

jedino ako stvarno niko nece tamo pa moraju da preplacuju, jos vise nego ranije

opet koja je poenta, cska ce igrati samo neku domacicu? vtb liga vise ne postoji?

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

siguran sam da radonja nije trazio 15 miliona, niti garanciju za top8

ako mu je sve vrema plan bio da ide, zasto bi javno iznosio na vise mesta da zeli da ostane?

da utera covicu?

da li je radonja ikada za sve ove godine pokazao naznake nekog mutnog ili nekorektnog ponasanja?

znamo li ko jeste?

 

Želeo je da ostane ali se predomislio kad je video veći iznos koji nudi Pao a sve zaslugom prepodobnog agenta. Volim i ja Deju, ali verujem da je surovi profesionalac i da tu nekim emocijama mesta nema. 

 

Potpuno nepotrebno optužuješ samo jednu stranu. KK CZ je dala korektnu ponudu Deji (ako je tačna informacija da je sa većim iznosom u odnosu na proslu sezonu) i to je dovoljno da ne mora da se ističu nekakve mutne radnje i stalno potenciranje na sukobu Covic - Radonjic, koji jednostavno ne postoji, osim u glavama pojedinih navijača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mikel said:

Želeo je da ostane ali se predomislio kad je video veći iznos koji nudi Pao a sve zaslugom prepodobnog agenta. Volim i ja Deju, ali verujem da je surovi profesionalac i da tu nekim emocijama mesta nema. 

ja verujem da mu se u ovoj situaciji apsolutno nije trcalo po svaku cenu preko

posebno ne u jedan pao, koji je slicna prica kao ovde, sa nesto vise para

 

sto se tice strana, da vidimo sta imamo:

- sa jedne strane gospodin covek koji nikada nista ruzno o bilo kome nije rekao. daje izjavu da zeli da ostane i da napravi iskorak zajedno sa klubom

- sa druge strane covic. o njegovim dostignucima valjda nema potrebe previse da pricam. javno daje ultimatum treneru koji mu je doneo najvece uspehe u istoriji kluba, dok mu botovi i nadzorni organi po drustvenim mrezama pisu o laznom zvezdaskom srcu radonje

 

ja tu nemam dilemu na kojoj sam strani

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, srlepajce said:

ma Darkelja za predsednika 

dueli njega i Ostoje bi bili hit

a tek sudjenje nema da brigas

 

Moze Boza ili Darko. Nek se takmice u ispijanju piva bez koriscenja ruku, pa ko pobedi njegovo je.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Čuj dilema Radonjić-čović ? Samo burekdžije mogu da imaju tu dilemu

Tacno, Sta vise, evo ja sam buregdzija. pa jos uvek nemam dilemu.

Mada, zadnji put kad Covic nije dao ultimatum, bas se dosta oteglo dok Radonja nije rekao cao, dovidjenja. 

Ovako je mozda ipak bolje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...