Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

18 minutes ago, Issey said:

Ako sad imamo tih 7 milja za roster, i ako krećemo ispočetka, hajde da verujemo da ćemo dovesti trenera sa modernim shvatanjem košarke, makar nekog perspektivnog. I da ćemo u rosteru imati sve ono što nam je falilo prethodne sezone... 

sve 5 do ovog dela

zar mislis da bi radonja odlazio da ima 7 milja za roster?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Колико се одједном појавило људи да нам објасни како под Радоњом нисмо пикали модеран баскет и да треба бити оптимиста јер ће сад доћи неки млади визионар да са њим направимо искорак, што никако нисмо могли да је остао он тако ретроградан и затуцан.

my eyes are open.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jedino smo kod Radonjica izgledali kao tim koji ima glavu i rep, gde nismo izgledali kao raspustena banda, i to treba biti sledeci potez uprave, da nadje trenera sa jasnom filozofijom, vizijom igre.

 

Voleo bih da vidim Zvezdu sa modernijim, lepsim stilom igre, ali isto tako smo sa Radonjicem imali tu neku sigurnost da uvek znamo koliko mozemo i da su retki mecevi na kojima cemo biti ispod svog nivoa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Cuj Monako imao budzet od 5milke😂

To jeste pisalo na pocetku sezone, ali tesko da se milionce James-a uklapa u to, a ni Bacona koji je kasnije dosao i ne verujem da igra za kikiriki. 

 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, StiviKivi said:

Baš naprotiv, ovaj put posle ovog ( verovatnog) odlaska DR neće brzo ponovo na klupu KK CzV ms koliko god kratko da se zadrži u Atini. 

A čisto da se zna, postoje i drugi dobri treneri u košarci , nije DR jedini ,koliko god ga mi svi voleli i poštovali.

 

Naravno da postoje, recimo Mitrović i Sfairopulos su slobodni ali takvi treneri treba da se plate fino i da im se obezbijede sredstva za konkurentan sastav.

 

Realnija mi je varijanta Tomić ili povratak Alimpija.

 

Što se tiče Radonje, Zvezda mu je druga kuća i uvijek je dobrodošao, mislim da ćemo se opet družiti u bliskoj budućnosti ko god da bude jahao klub.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sve 5 do ovog dela

zar mislis da bi radonja odlazio da ima 7 milja za roster?

 

Pa kako ćemo da igramo EL ako ne budemo imali tih 7 miliona? Polazim od pretpostavke da ćemo imati toliko... 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Clash said:

Ovo Pefi Markovic ovaj desno? I on ide kod zelembaća sa Radonjom?

Ako to jeste Markovic, onda fotka nije od danas. Em je ovaj obrijao bradu, em koji ce mu on u Atini....

 

EDIT: A i Radonjic mi se cini mrsaviji nego kad sam ga poslednji put video. Tako da...

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нама би у овој ситуацији помогао, по мом мишљењу, буквално једино Кари Пешић. Ни са њим титуле нису сигурне, као што смо видели у претходном мандату кад је расподела моћи била оваква, али бих био сигуран да ћемо бар да се пошибамо и изгинемо мушки, ако ништа друго. А знамо колико је његов долазак реалан у овом тренутку. Тако да нам (опет по мени) не гине неки нови Алимпије, типа Јовановић и слични, који неће превише таласати шта год да се деси.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Jedva cekam novog trenera, pa da pikamo moderan basket i dajemo po 80 poena a primamo 100

 

Ko kaže da je to moderno? Ako oćete odbranu i krvava kolena, proveriti ima li Boža Maljković vremena pored posla u OK...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, necke said:

Tomica skoro nasledio Spanulis u Peristeriju tako da on je slobodan 😁

 

Samo bi mi njegov povratak licio na scenario Buducnost - Dzikic, preslikano.

Meni Tomic ne bi smetao, ali zasto bi si on to ucinio? Kako se pricalo ni zena mu bas nije bila odusevljena Beogradom. tako da...

 

Ako ne Radonjic, neka se spremi Mitrovic.


EDIT: Naravno da moze i Pesic.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Cuj Monako imao budzet od 5milke😂

To jeste pisalo na pocetku sezone, ali tesko da se milionce James-a uklapa u to, a ni Bacona koji je kasnije dosao i ne verujem da igra za kikiriki. 

 

Okobo sada

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Meni Tomic ne bi smetao, ali zasto bi si on to ucinio? Kako se pricalo ni zena mu bas nije bila odusevljena Beogradom. tako da...

 

Ako ne Radonjic, neka se spremi Mitrovic.


EDIT: Naravno da moze i Pesic.

Gde ce Pesic pored obaveza u reprezentaciji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Gde ce Pesic pored obaveza u reprezentaciji

Dok nisu "prozori" FIBE na tapetu i/ili velika takmicenja, on bukvalno nema mnogo posla tokom sezone.


EDIT: Nego, priznaj da slika sa aerodroma nije od danas.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Igor_ said:

Cuj Monako imao budzet od 5milke😂

To jeste pisalo na pocetku sezone, ali tesko da se milionce James-a uklapa u to, a ni Bacona koji je kasnije dosao i ne verujem da igra za kikiriki. 

 

Ukupan budžet Monaka za 21-22 bio je nešto preko 14 miliona od čega je deo za plate iznosio oko 6,7 miliona €.

https://www.basketeurope.com/livenews-fr/567449/betclic-elite-et-pro-b-des-budgets-record-asvel-a-151me-et-monaco-a-141me/

Link to comment
Share on other sites

Ako ode Radonjic, to je jasan pokazatelj da smo u kurcu sto se para tice, dakle logican zskljucak je da se dzaba nadamo Svaropulusu, Pesicu, Mitrovicu.... niko sa malo mozga nece sebi da usere sezonu da bi seo na klupu naseg tima pod ovim okolnostima. 

Dakle ocekujem da Covic iskopa nekog senilnog Sakotu opet, ili da neki trener iz Aba lige dodje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...