Jump to content

KLS, Superliga i niže košarkaše lige Srbije


laki pepe

Recommended Posts

35 minutes ago, Borca said:

Mega ocekivano pobedila Vojvodinu u prvom mecu, a Borac sasvim zasluzeno pobedio u Zelezniku FMP sa lepom minutazom omladinaca od 16 i 17 godina. Odlican i ovaj Argentinac koga su doveli iz Slovacke, u Evopu dosao preko Baskonije.

Argentinac, 21g..podseca me na Pridjonija...pokupiti to za back upa 😊

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Devil In My Pants said:

Argentinac, 21g..podseca me na Pridjonija...pokupiti to za back upa 😊

za dve tri godine moze 

neka njega sad gde je 🙂

 

jbt, ako moze borac izbunariti igraca, valjda mogu i daleko bogatiji

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kooineeperk said:

Pomislio sam da cu gledati ove Megine klince, Jovica i Djurisica, da ih jos jednom ispratimo na seniorskoj sceni, ali nema ih u timu, a onda se setih da su dosli Milosavljevic, Novak i Borisa 😄

 

Moze li Mega do titule? 

Mislim da se spremaju za Euroleague Addidas NGT. Finalni turnir za omladince.

Link to comment
Share on other sites

Malina celu cetvrtu cetvrtinu igra sa dvojiom Curcica i Arijanom Lakicem (bivsi junior Zvezde, inace mali je ogroman, ima gradju kao Doncic). Curcici su 2004. i 2005. godiste i na kraju su postigli poslednjih osam poena i resili utakmicu. Curcic stariji jedan lep prodor pored Popovica, a onda mladji zatvorio sa dve trojke.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Arijan Lakić ima smisla za kreaciju, što je prosto nevjerovatno s obzirom da je izdanak Zvezdine škole plejeva bildera.

 

Karijeru gradi na neobičan način, iz juniora Zvezde otišao je u Osijek, sada je u Čačku, možda bude nešto od njega.

Link to comment
Share on other sites

Da, oduvek je imao odlican pregled i razumevanje igre, a sut mu je bio klimav. Sada nije sutirao sa distance, ali sa bacanja je bio prilicno siguran. Takodje u juniorima je delovao priilicno tromo, ako uspe da se ubrza moze da bude dosta nezgodan s obzirom i na to telo, mogao bi lagano da iznosi loptu na obruc.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, goldberg said:

Znaci, to je to od njega, zavrsio je sa kosarkom?

 

Inace, Borisa dominira i u Megi:

 

image.thumb.png.a9a608171debc04ca930d96d61664e70.png

Sta je ovo u Borcu, neka sala:

 

image.thumb.png.1e1b0717d13351e8cf0c9c5c202db138.png

nema sale sa borcem 😄

 

curcici, isto se zovu i prezivaju, cak im je isto pcoetno ime oca, pa pravi probleme ovima za statistiku po sajtovima 😄

stariji je mvp nedavno zavrsenog kadetskog turnira koji je uzeo borac u cacku

vec je dobijao neke minute prosle godine, nesto izmedju 1 i 2

mladji je 2005, negde je izmedju 2 i 3

 

svaka cast malini sto im daje priliku, igrao je neke minute i treci kadet centar jankovic

vratili su na najbolji moguci nacin, stariji je i pored nekih promasenih suteva i banane koju je popio na prethodnom ulazu, nekih 2 minuta pri neresenom krenuo na ulaz i pogodio, a onda je mladji zatvorio sa dve trojke

 

dug je put do neke njihove ozbiljne uloge u seniorskoj kosarci, ali ako se po jutru dan poznaje odlicno je ovo za cacansku kosarku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hk1 said:

curcici, isto se zovu i prezivaju, cak im je isto pcoetno ime oca, pa pravi probleme ovima za statistiku po sajtovima

Podseti me onaj vic:

 

Dobio Mujo dva sina, blizanca. Obojici im nadene ime Huso.

Što si im, bolan Mujo, obojici dao isto ime? - pita ga Haso.

Evo zašto: dođem ja kući i viknem: Huso! Donesi babi pivo.

A kad tamo - dva piva.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Tuzno, ali ishod ove serije ce biti onakav kakav Misko odluci da bude.

Opet jedna cirkuzantska zavrsnica.

 

Mega u nekom punom naboju i na veliki broj poseda, ne bi me cudilo i da iznenadi umornu czv u finalu.

Naravno, ako prodje...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na utakmici, koliko sam ispratio Zagorac je prvo laktom naboo Petruševa. Pred kraj meča Simonović je krenuo da mu pruži ruku, ovaj se napravio lud počešao po glavi, Simonović ga sapleo po nogama, a onda doživeo kratki spoj u glavi i krenuo u obračun sa Radetom. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2021 at 11:03 PM, hk1 said:

nema sale sa borcem 😄

 

curcici, isto se zovu i prezivaju, cak im je isto pcoetno ime oca, pa pravi probleme ovima za statistiku po sajtovima 😄

stariji je mvp nedavno zavrsenog kadetskog turnira koji je uzeo borac u cacku

vec je dobijao neke minute prosle godine, nesto izmedju 1 i 2

mladji je 2005, negde je izmedju 2 i 3

 

svaka cast malini sto im daje priliku, igrao je neke minute i treci kadet centar jankovic

vratili su na najbolji moguci nacin, stariji je i pored nekih promasenih suteva i banane koju je popio na prethodnom ulazu, nekih 2 minuta pri neresenom krenuo na ulaz i pogodio, a onda je mladji zatvorio sa dve trojke

 

dug je put do neke njihove ozbiljne uloge u seniorskoj kosarci, ali ako se po jutru dan poznaje odlicno je ovo za cacansku kosarku

Jedan veliku plus za Malinu što daje šansu talentima u ovakvim mečevima. Ovako nešto u Zvezdi (a sve više i u Partizanu) je nezamislivo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • uvrnuto changed the title to KLS, Superliga i niže košarkaše lige Srbije

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...