Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

A zašto ne bi mogao imati upravo tako ležeran stav bez vakcinacije a posle preležane infekcije? Kad prođe relativno lako posle infekcije logično da čovek ne želi više vakcinu, a pogotovo on sa svojim stavom oko prirode i hemije, i da bude opušten svuda, jer video, iskusio i smatra da je telo dovoljno dobro reagovalo da će se izboriti sa virusom i ako se ponovo zarazi, otud život bez opterećenja u tom segmentu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je vakcinisan nema nikakvog smisla da traži izuzeće. Jedino da je vakcinisan Sputnjikom, a sumnjam da bi iko ko putuje poslom njega izabrao.

Nervira me kako Australijanci i dalje papagajski ponavljaju da su vakcine garant sigurnosti kao da se niko vakcinisan ne može zaraziti, izgleda da stvarno nameravaju da isteraju do kraja tu priču bez obaziranja na omikron.

Link to comment
Share on other sites

Pojeli su govno oni sami. Sto se mene tice, ako.

 

Ovo ce lagano da im obori vladu kad krenu ljudi zasluzeno da se bune, najduze su u karantinu u citavom svetu i onda im ovako plasticno dokazes da ima jednakijih od njih.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje garantujem da je Novak vec dve, tri nedelje znao da sigurno ide na AO nego nije sa namerom a pre svega zbog dogovora sa vladom i AO nista saopstavao medijima.

 

Trening sa AO lopticama je dosta toga otkrio, ko bi normalan trenirao kao ludak a da zna da recimo ima 10% sanse da ode.

 

Nego je ovo bilo kao, ajde da to objavino 4 januara da pokazemo kako smo ga tesko pustili, da ne ispadnemo potpuni papci 😅😅

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

A ako ne osvoji, hoće li mu onda biti oprošteno? :classic_tongue:

 

Ako se o izuzećima odlučivalo onako kako su rekli ne vidim kako bi ga pustili, mada naravno nisam ja lekar da postavljam dijagnoze. Zna li se je li dobio baš medicinsko izuzeće ili je nešto drugo u pitanju?

Posto osvaja sigurno, nema sta da mu se oprosti🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam da tema gori.. Slabo je ovo dosta. 

 

Čerečiće Novaka, ali verovatno i lokalnu vladu. Njihova javnost neće ćutke preći preko ovoga, uprkos medicinskom izuzeću. 

 

@vanjabarsa@vanjabarsa Krajinović valjda zna da Novakov stav i poziciju povodom vakcine. Ako nešto "procuri" od njega lično, meni to ima neku težinu 

Link to comment
Share on other sites

U suštini najgore bi morao da prođe lokalni premijer koji već mesecima daje bombastične izjave vezane eksplicitno za Đokovića, i sad ovako sam sebi skače u usta. Niko živ im neće verovati da je izuzeće "pravo", čak i kad bi bilo.

Je li Viktorija najstroža bila u Australiji po pitanju lokdauna i mera ili ima neko da je bio još gori od njih? Ne mogu da popamtim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

U suštini najgore bi morao da prođe lokalni premijer koji već mesecima daje bombastične izjave vezane eksplicitno za Đokovića, i sad ovako sam sebi skače u usta. Niko živ im neće verovati da je izuzeće "pravo", čak i kad bi bilo.

Je li Viktorija najstroža bila u Australiji po pitanju lokdauna i mera ili ima neko da je bio još gori od njih? Ne mogu da popamtim...

 

To što Noksa nije (najverovatnije) vakcinisan, nema vezu s vezom s tim što su Viktorijanci/Oziji bili u strogom karantinu. Inače, taj karantin je uspeo, oni skoro da nisu ni imali zarazu pre omikrona. Dok nisu pustili NĐa da igra AO, Oziji su uspeli (sveže) da izvakcinišu 80% pučanstva. Takođe, omikron je stigao pre Nokse, on je tu, pa je tu. Viktorijankski političari su za svoju zemlju uspeli da odrade patriotski posao za koji su i plaćeni, to ja cenim. Ua je samo što nisu ostali dosledni do kraja i što su ga pustili da igra. Vruć krompir su uvalili drugima, recimo nama koji ni 50% vakcinisanih ne možemo da prebacimo.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Po meni on je Australijskoj komisiji dostavio uverenje od nekog svog lekara u kome se ne navodi sa cim ima problem vec samo da ne moze da primi vakcinu. 

Do danas su se opirali da ga prihvate, pa ih je neko ofrkestio da ne mogu da traze od njega medicinski karton na uvid. 

Imao je on problema sa srcem (navodno Zepter nije hteo da ga stipendira jer mu je Zivojinovic rekao da ima srcanu manu) i astmu je imao sad sto ju je on ishranom i ko zna cime jos uspeo obuzdati ne mora da znaci da se ne bi mogla ponovo pojaviti. 

Sta god da je, bezazleno nije... 

A to sto Ben & Co se sad treskaju o pod (ko razmazeno dete) proci ce ga samo ne treba obracati paznju na njega :classic_rolleyes:

Bice to sve Ok kao i mnogo puta do sad, napadi ce da dodju i prodju...

Psi laju, a karavani prolaze :classic_smile:

 

Edited by Milica
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Oni su ispali smesni i neozbiljni, sad neka se peru pred svojim narodom koji su maltretirali mesecima, kaznjavali itd.

 

To jeste, ali taj narod (australijski) je dosad imao skoro 6 puta manje umrlih od kovida19 u odnosu na našu državu, a skoro 4 puta brojnije pučanstvo.

 

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Confirmed+deaths&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=AUS~SRB

 

Mislim, jeste, i depresija i psihičke bolesti i sve, sve to stoji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stray_cat said:

 

To jeste, ali taj narod (australijski) je dosad imao skoro 6 puta manje umrlih od kovida19 u odnosu na našu državu, a skoro 4 puta brojnije pučanstvo.

 

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Confirmed+deaths&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=AUS~SRB

 

Mislim, jeste, i depresija i psihičke bolesti i sve, sve to stoji.

 

Pa malo li je, mesecima nisu smeli da izadju osim za najosnovnije potrebe, a sad ovog pustili, zdrav i prav profesionalni sportista, na osnovu nekog medicinskog izuzeca, a tamo su nabrojane bas ozbiljne bolesti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Pa malo li je, mesecima nisu smeli da izadju osim za najosnovnije potrebe, a sad ovog pustili, zdrav i prav profesionalni sportista, na osnovu nekog medicinskog izuzeca, a tamo su nabrojane bas ozbiljne bolesti.

 

Ajde @Boxy - otvori i nama ostalima oči.

 

Edited by Andrej
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...