Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Australci, klasične ucenjivačko-bleferske pederčine (da izvinu dame na izrazu).

 

Prvo oštra retorika kako mu neče pomoči što je broj 1, a sad Nole spašavaj nam turnir...

 

Btw, moja predikcija je (kao što je neko več napisao gore) da če mu iskopati jedan pozitivan test tokom turnira i čao zdravo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Sve mu je oprosteno, ajmo po rekord!!!

A ako ne osvoji, hoće li mu onda biti oprošteno? :classic_tongue:

 

Ako se o izuzećima odlučivalo onako kako su rekli ne vidim kako bi ga pustili, mada naravno nisam ja lekar da postavljam dijagnoze. Zna li se je li dobio baš medicinsko izuzeće ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

A ako ne osvoji, hoće li mu onda biti oprošteno? :classic_tongue:

 

Ako se o izuzećima odlučivalo onako kako su rekli ne vidim kako bi ga pustili, mada naravno nisam ja lekar da postavljam dijagnoze. Zna li se je li dobio baš medicinsko izuzeće ili je nešto drugo u pitanju?

 

On je sam napisao da je dobio medicinsko izuzece.

Link to comment
Share on other sites

E bas lepo mada bi bio veci fazon da nije pominjao izuzece nego da ostane vecita dilema 😂

A btw sa ovim omicronom koji ne pravi neku razliku izmedju vakcinisanih ili ne i svih mogucih turnira i meceva prosle godine tokom pandemije gde su ragbisti fudbaleri itd igrali u australiji a da ih niko nije ni pitao da li su vakcinisani bilo bi bruka da novak ne moze da ucestvuje. Ali sve je lepo sto se lepo zavrsi sad jos samo da osvoji turnir

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jevrem69 said:

mozda se tako dogovorio sa organizatorima turnira, da dobije medicinsko izuzece, a da to da se vakcinisao ostane njihova mala tajna ...........................

Nisu organizatori ti koji mu odobravaju učešće. U teoriji on ni njima ne mora da kaže je li vakcinisan ili je dobio izuzeće, kao ni ostatku javnosti. Tajlija samo treba da interesuje da li on učestvuje na turniru ili ne, ostalo je na australijskim vlastima. E sad, kako to u praksi izgleda to je drugo.

18 minutes ago, Romantik said:

Alal vera Novače, jedna pobeda ostvarena i pre žreba :thumbup:

Meni je ovo popriličan poraz i moram reći da sam prilično razočarana. Ajde jedino da se tešim da postoji mogućnost da je razlog za izuzeće autentičan, koliko god to meni delovalo neubedljivo. Ako jeste, neće biti problema ni na turnirima u ostatku sveta. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Inace i zvanicno svuda izuzeb u australiji za vakcinalni pasis jedna od mogucnosti je imati fovoljan broj antitela nezavisno kako stecena - prilicno sam sigurna da novak to ima e sad sto oziji imaju svoja pravila to he njihov problem

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...