Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ta likuša je isto pisala kako su sudije presudile u korist Đokovića jer su proveli sa njegovim advokatima 3 sata a sa domaćim pola sata 😄 Skroz je ignorisala činjenicu da su Ameri oprali patos sa domaćima i da ovi nisu imali odbranu posle

U suštini ako bi opet išlo na sud upropastili bi ih Ameri, ako nema pravo na žalbu, onda jbg

 

 

Jel ima izjava nekog srpskog političara? On je u suštini te zakone prekršio.

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vanjabarsa said:

 

e jbg sad, idemo opet u krug ???

 

1 hour ago, Milica said:

To sto je otisao na slikanje pozitivan ali asimptomatican ce nam uskoro postati realnost. Neko je vec i postavio, cini mi se wwww za neku od saveznih drzava da asimptomaticni i pored pozitivnog testa moraju ici na posao. 

Trebalo bi bar moderatori da se suzdrze od ovakvih izjava. 

 

Moje licno uverenje, na osnovu svega sto se do sada izdesavalo, jer pre mi deluje da je isao na tu opciju kako ne bi morao da se vakcinise, nego da poverujem da je svesno ugrozavao druge, posto on jeste bilmez za neke stvari, ali je generalno dobra osoba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je Novaku fejl ravan onom kad je pogodio sudiju lopticom na US Openu. Potpuno neverovatno da je dao onakvo saopštenje, kao šlag na tortu da ga izbace... koliko god ga voleo i navijao za njega, ovo je baš nemušto odrađeno...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nicklord said:

Ta likuša je isto pisala kako su sudije presudile u korist Đokovića jer su proveli sa njegovim advokatima 3 sata a sa domaćim pola sata 😄 Skroz je ignorisala činjenicu da su Ameri oprali patos sa domaćima i da ovi nisu imali odbranu posle

U suštini ako bi opet išlo na sud upropastili bi ih Ameri, ako nema pravo na žalbu, onda jbg

ona je na Novakovu objavu da dolazi u Australiju napisala da treba da bude izvizdan na AO, tako da mu ona u startu nije bila naklonjena (da se blago izrazim).

Advokati su mu valjda Australijanci.

Link to comment
Share on other sites

Novi PR.

Licni asistent.

Advokati mogu da ostanu.

Srlou, Dijani i braci zabraniti davanje izjava.

Veliki problem su ljudi koji su tu sa njim desetak godina i koji ocigledno lose rade svoj posao. Govorim o Eleni i Edoardu sa kojima bi se morao pozdraviti.

 

Eto spreceno 99% problema. Ostalih 1% je van kontrole.

 

Ja vam garantujem da je Vucic ovlazio gledajuci Djordja Djokovica i kako bi mogao da ga iskoristi u svrhu svoje kampanje. Vec me muka hvata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novi PR.

Licni asistent.

Advokati mogu da ostanu.

Srlou, Dijani i braci zabraniti davanje izjava.

Veliki problem su ljudi koji su tu sa njim desetak godina i koji ocigledno lose rade svoj posao. Govorim o Eleni i Edoardu sa kojima bi se morao pozdraviti.

 

nema nista od toga ....

sve ih dozivlajva "kao porodicu" mislim na ove italijane/

 

btw jel se vajda oglasavao ?

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Zvuci glupo, ali po nastavak Novakove karijere bi mozda najbolje bilo da ga deportuju.

Kad prodje kovid i kada se neke mere pokazu kao totalna budalastina, onda bi mogao da spinuje pricu kako je to bio napad na njegove slobode i bla,bla...

Ovako je u totalno neprijateljskom okruzenju koje hoce njegovu glavu i to nema vise veze sa turnirom i sportom.

Sve brljotine koje je on napravio + porodicne brljotine se ne mogu oprati u ovako uzavreloj atmosferi.

Zato mislim da je za njega najbolje resenje da proba da ispadne zrtva pa da se posle hladne glave vidi sta ce i kako ce.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Da se ponovi hamburški Monika Seleš scenario, tviter bi bio prepun odobravanja toga.

Takva je histerija u Australiji sada, da bi to tamo vrlo verovatno bilo kod mnogih pozdravljeno.

 

Jbg, kad ih več "Darwin" nije ispoštovao kako su mislili, noževi su sigurica.

 

Slažem se da je nivo histerije neverovatan.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Boxy said:

Negde sam nasla da moze da bude problem jer je na aerodromu izjavio da je pozitivan od 16.12., a sad je rekao da nije znao, nego da je saznao to tek 17.12. uvece.

 

Ne znam sto se svi (pogotovo na Tviteru, i to novinari posebno) hvataju za to da se zakleo da mu je dijagnoza utvrdjena 16.12. Jeste se zakleo da je tada data dijagnoza, a to se vidi i u dokumentu kada je zavrsen test i ubacen u bazu, a to uopste ne znaci da je tada on dobio tu informaciju. Ne znam kako ljudi ne mogu to da razlikuju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Indig0 said:

Novi PR.

Licni asistent.

Advokati mogu da ostanu.

Srlou, Dijani i braci zabraniti davanje izjava.

Veliki problem su ljudi koji su tu sa njim desetak godina i koji ocigledno lose rade svoj posao. Govorim o Eleni i Edoardu sa kojima bi se morao pozdraviti.

 

Eto spreceno 99% problema. Ostalih 1% je van kontrole.

 

Ja vam garantujem da je Vucic ovlazio gledajuci Djordja Djokovica i kako bi mogao da ga iskoristi u svrhu svoje kampanje. Vec me muka hvata.

plus da "da ostavku" na mesto koje god ima u PTPA, pa nek se ostale kolege same snadju kako znaju i umeju.

 

pre neki dan, nekih pola sata posto su ga pustili iz pritvora, javlja se neki lik, borac za prava imigranata, i kritikuje ga sto cuti o pravima imigranata, pa se onda trazi od njega da iskoristi svoju platformu da se za njih zalozi. mislim, ljudi uopste nemaju osecaja, sto rekao Balasevic: svako samo nesto trazi.

Edited by wwww
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Ne znam sto se svi (pogotovo na Tviteru, i to novinari posebno) hvataju za to da se zakleo da mu je dijagnoza utvrdjena 16.12. Jeste se zakleo da je tada data dijagnoza, a to se vidi i u dokumentu kada je zavrsen test i ubacen u bazu, a to uopste ne znaci da je tada on dobio tu informaciju. Ne znam kako ljudi ne mogu to da razlikuju. 

Mogu, ako hoce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...