Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ne verujem da će ga deportovati posle žreba, znači imaju još sutra i toeto. Sad, druga je priča šta će se dešavati na samom turniru, kakva će biti atmosfera, može li on uopšte da igra tamo a da ne bude nekih incidenata. I dalje mislim da je za njega bolje da ne igra i da se vrati - a i da ponudi neka objašnjenja ako ih ima. A ako ih ima i budu uverljiva, mogla bi konačno da padne i neka tužba protiv uvaženih članova Tviter zajednice, izvesnih "novinara", itd. Ako nema, zna se - posipanje pepelom i Hans Holcijus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Verujem da se prva recenica u sustini odnosi na mene, ili sam se bar pronasao na osnovu daljeg citanja tvog upisa. Ja sam samo izneo stav da proizvoljne insinuacije dokone mase nikako nisu potkrepljene cinjenicama vec spekulacijama i pretpostavkama, te da ne postoje osnovane realne sumnje da je falsifikovao i lazirao dokumenta. 

Posto sam na poslednjih par stranica privatizovao temu, ne bih da postanem dosadan te cu malo prikociti. 

 

@ciao

 

I ja sam misljenja da od deportacije nema nista. Eventualno je kritican jos danasnji dan, ali nakon zreba mislim da je to zavrsena prica. 

 

 

 

Ovaj, obuhvata te, ali se ne odnosi na tebe lično. Danas je bilo dosta tih momenata gde se postavljalo pitanje zašto pišemo to što pišemo i sl. Bukvalno sve što kuckamo par dana unazad (dakle 200 stranica teksta) su pretpostavke, tako da mi je glupo da se diže buka kad nam se neke hipoteze svide manje od drugih.

 

Tom logikom je neko iz Australije mogao da se registruje na forum i kaže da su naši upisi o muljanju australijskih vlasti proizvoljne insinuacije dokone mase. 🙈

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, erwin said:

 

 

 

 

 

 

 

 

Uz dužno poštovanje tebi, Ervine, znam da ti je cilj da se sazna istina, ja više ne verujem nikome od ovih Tviter stručnjaka. Sutra će da se javi neko ko će i ovo da opovrgne i vrtećemo se opet u krug...cela stvar je postala mučna za pratiti i bela buka koju prave informacije je tolika da jednostavno, sve ovo postaje besmisleno. Moj lični stav, naravno, ništa protiv tebe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, implant said:

 

Uz dužno poštovanje tebi, Ervine, znam da ti je cilj da se sazna istina, ja više ne verujem nikome od ovih Tviter stručnjaka. Sutra će da se javi neko ko će i ovo da opovrgne i vrtećemo se opet u krug...cela stvar je postala mučna za pratiti i bela buka koju prave informacije je tolika da jednostavno, sve ovo postaje besmisleno. Moj lični stav, naravno, ništa protiv tebe.

 

Ali ovo je Milovan Suvakov

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

STATEMENT BY NOVAK DJOKOVIC  
12 January 2022 
I want to address the continuing misinformation about my activities and attendance at events in December in the lead up to my positive PCR COVID test result. 
This is misinformation which needs to be corrected, particularly in the interest of alleviating broader concern in the community about my presence in Australia, and to address matters which are very hurtful and concerning to my family. 
I want to emphasise that I have tried very hard to ensure the safety of everyone and my compliance with testing obligations. 
I attended a basketball game in Belgrade on 14 December after which it was reported that a number of people tested positive with COVID 19. Despite having no COVID symptoms, I took a rapid antigen test on 16 December which was negative, and out of an abundance of caution, also took an official and approved PCR test on that same day. The next day I attended a tennis event in Belgrade to present awards to children and took a rapid antigen test before going to the event, and it was negative. I was asymptomatic and felt good, and I had not received the notification of a positive PCR test result until after that event.
The next day, on 18 December I was at my tennis centre in Belgrade to fulfill a long-standing commitment for a L’Equipe interview and photoshoot. I cancelled all other events except for the L’Equipe interview. 
I felt obliged to go ahead and conduct the L’Equipe interview as I didn’t want to let the journalist down, but did ensure I socially distanced and wore a mask except when my photograph was being taken.
While I went home after the interview to isolate for the required period, on reflection, this was an error of judgement and I accept that I should have rescheduled this commitment.
On the issue of my travel declaration, this was submitted by my support team on my behalf – as I told immigration officials on my arrival - and my agent sincerely apologises for the administrative mistake in ticking the incorrect box about my previous travel before coming to Australia. This was a human error and certainly not deliberate. We are living in challenging times in a global pandemic and sometimes these mistakes can occur. Today, my team has provided additional information to the Australian Government to clarify this matter.  
While I felt it was important to address and clarify misinformation I will not be making any further comment out of utmost respect for the Australian Government and their authorities and the current process. 
It is always an honour and a privilege to play in the Australian Open. The Australian Open is much-loved by players, fans and the community, not just in Victoria and in Australia, but around the globe, and I just want to have the opportunity to compete against the best players in the world and perform before one of the best crowds in the world.

https://www.facebook.com/djokovicofficial/posts/478396136984839?__cft__[0]=AZWOqklECfAckAxUuoBkuqCoaHptG2cJ7Ffu9Co_GeSKzB4gyIRLgOwHh6tLrOr0bfwN4_eJlbqASh3YSKRdXBIfVWPCNADzFtMfOg8Qcxre2KSzbbNkHKe9TUU57SlGb2s6UQjeLjL77woXINnGjreM&__tn__=%2CO%2CP-R

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, erwin said:

OK, znači nije bio tolika budala da ide pozitivan pred decu, kao što sam mislio. Ima smisla i zašto je 18-og nosio masku kada je bio sa novinarom iz L’Equipe i zašto je držao distancu, mada nije uopšte trebao da ga vidi. 

 

Bilo kako bilo, neodgovoran je. Ali bar nije toliki kreten kao što se osuđivao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li na tviteru vec postoji neka grupa gde se okupljaju toboznji borci za istinu. Pljuvaci svih zemalja, ujedinite se.

Lepo rece neko da ova mrznja prema Novaku vec poprima bolesni oblik. Javljaju se svakakvi likovi, sve znaju, sve dokazali. Nema tu dileme, Djokovic je lazovcina i monstrum. Ima li neki tvit recimo Čede Jovanovica, nesto novo od Čanka. Da ne preskocimo nešto.

Pominjao sa Nadalov doping, Zverev je imao neke incidente... Neka resava to ko treba da resava, uvek je sladje da Novak njih dobije na terenu i bolje je da su svi tu gde treba, na terenu.

Ukoliko sve prodje kako tteba, hoce li svi ti belosvetski seratori osecati neku odgovornost. Jok, samo ce im mnogo tesko pasti jer su sada uvideli sansu da se jedan covek sjebe. Jbg, mnogima se zamerio...

Link to comment
Share on other sites

Dooooobro. Zakasnio je bar jedan dan, ali bolje nego ništa.

Znači nije falsifikator nego samo neodgovorna budala, doduše manja nego da je znajući išao na taj događaj s decom.

Treba sad još svariti da nije nikog od kontakata obavestio i da je slagao francuske novinare da ne bi slučajno propustio slikanje :ajme:

Trebaće mi neko vreme.

 

Makar se turnir sada udostojio da konstatuje njegovo prisustvo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...