Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

 
Pa u svacijim, realno i u mojim bi ispao jadan, jer je on valjda u startu teniser i takmicar.
Ovo je borba sa srBstvo a protiv fasitickog zapada. Nema tu "kako bi izgledao ovaj onaj" nego svi ginemo za srbstvo!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

jesi li i letos stampala taj pdf? pa imas 2 razlicita timestamp-a za QR kod u zavisnosti kad si skidala pdf s servera.

mozda se kod prvog skidanja pdf-a dodeljuje taj ID i onda on ostaje, a timestamp u kodu se menja u zavisnosti od toga kad tacno skidas pdf.

Jesam, imam fajl od letos i od pre neki dan. S tim sto je taj od letos poslat mailom, dakle nisam ja inicirala generisanje pdf-a.

Ako bi se ID dobijao prvi put kad se generise pdf, zasto bi taj broj u Novakovom slucaju odgovarao 26.12. a ne 17.12. kada je rekao da je saznao rezultate?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Pa u svacijim, realno i u mojim bi ispao jadan, jer je on valjda u startu teniser i takmicar.

 

.

 

Naravno da ce izaci, jer bi inace bio kaznjen...

 

Ipak u startu  bi pre svega trebalo da budu ljudi, zato sto ovo sa tenisom i takmicenjem ima malo veze..

 

.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa zalili se Novakovi advokati da su svii detalji objavljeni javno, te da ce to izazvati i medijski cirkus i potencijalni bezbednosni rizik, te su ocigledno "iza zatvorenih vrata" nasli drugo resenje.

1 minute ago, erwin said:

Ozmo pak kaže da se ne zna gde će ga držati:

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurgen said:

 

Немој у Бразил, са њима стално неки проблеми, те неће да му исплате новац, те се губи у првом колу ОИ. 

Sa Rajka Mitica. Eto, da ti bude lakše, pošto tu nešto žulja oko Novaka.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panda_bg said:

Jesam, imam fajl od letos i od pre neki dan. S tim sto je taj od letos poslat mailom, dakle nisam ja inicirala generisanje pdf-a.

Ako bi se ID dobijao prvi put kad se generise pdf, zasto bi taj broj u Novakovom slucaju odgovarao 26.12. a ne 17.12. kada je rekao da je saznao rezultate?

 

jesi se vakcinisala? ja sam razumela da se kod vakcinisanih ovi fajlovi salju automatski, dok kod nevakcinisanih moze da bude samo putem SMS-a (bez pdf fajla).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Pa u svacijim, realno i u mojim bi ispao jadan, jer je on valjda u startu teniser i takmicar.

 

Neki bi sigurno rekli da je "jadan".

 

Neki drugi bismo rekli da je u ovom slucaju ostavio sport po strani i zalozio se za nesto drugo. Kao i onih 12-13 top seeded igraca od top16 u tom trenutku koji su bojkotovali Vimbldon zbog zabrane koju je dobio Pilic. 

 

Neko drugi bi nesto drugo rekao... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

jesi se vakcinisala? ja sam razumela da se kod vakcinisanih ovi fajlovi salju automatski, dok kod nevakcinisanih moze da bude samo putem SMS-a (bez pdf fajla).

Jesam, ali to nema veze... Svima se isto salje. Koliko znam, jedina opcija da se posalje SMS jeste da se ne ostavi mail. Ali nisam sigurna da taj SMS sadrzi rezultat. 

 

Edit: Sad sam nasala SMS. U njemu samo pise da su rezutati gotovi i da se mogu preuzeti na portalu e-zdravlje.

Edited by panda_bg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Ne znam ko bi pri zdravoj svesti mogao da trazi od Kecmanovica da preda Novaku. To bi bio takav brainfart da ja ne mogu ni da zamislim. Ovo nista nema sa tim deckom, zasto bi predao?

 

Zasto bi mu neko to trazio?

Zasto bi mu neko trazio? Jel neko trazio bojkot Vimbldona '73. ili su igraci samoinicijativno doneli te odluke? Ja sam iz prica stekao utisak da je ovo drugo... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Neki bi sigurno rekli da je "jadan".

 

Neki drugi bismo rekli da je u ovom slucaju ostavio sport po strani i zalozio se za nesto drugo. Kao i onih 12-13 top seeded igraca od top16 u tom trenutku koji su bojkotovali Vimbldon zbog zabrane koju je dobio Pilic. 

 

Neko drugi bi nesto drugo rekao... 

 

Samo sto ta 2 slucaja nemaju veze s vezom...

Najbolje onda da mu se svi sklone do titule, jer bi se onda svi zalozili za nesto drugo i ostavili sport po strani :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ne znam ko bi pri zdravoj svesti mogao da trazi od Kecmanovica da preda Novaku. To bi bio takav brainfart da ja ne mogu ni da zamislim. Ovo nista nema sa tim deckom, zasto bi predao?

 

Zasto bi mu neko to trazio?

 

 

Jedino što bi imalo smisla da se teniseri kompletno pobune i odbiju da igraju AOpen zbog političkog progona Đokovića. Takoreći da svi predaju mečeve.

 

S obzirom da im je učešće bitan izvor prihoda ne mislim da bi trebali to da učine, tako da ništa.

 

EDIT: Upravo to - bojkot Wimbldona scenario.

Edited by CheshireCat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...