Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

14 minutes ago, Dracarys said:

Dobija Medvedev, neće moći ovako Rafa još dugo, tri i po sata je već prošlo. Čak i da dođe do petog seta već bi se ušlo dublje u peti sat. Ne verujem da Nadal ima izdržljivost da iznese ovo.

 

Tacno sam znao sta ce da se desi kad sam video ovaj post :twak:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj set se igra već 40 minuta. Što budu išli dalje, sve je lošije po Daniila.

 

Opet se raspravlja sa sudijom da preuzme kontrolu nad publikom. Ušli su mu u glavu, ali za razliku od Novaka troši previše energije da ispravlja krive Drine.

 

Spoiler

klasična Vodolija...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ok Medo, previše ozbiljno si shvatio what would Novak do. Jbt dokle više drop šotovi...

 

 

Baš bih volela da mi objasniš jednom po čemu je Junajted simbol nepravde i odvratnosti xD Ali nećemo ovde, naravno.

Zasto?

Zato sto ne postoji tim koji se vise puta izvukso u nadoknadi i tim koji imao bolje sudjenje od njih u istoriji sporta.

Sa sve laznim serom.

Nekada sam na fudbalskom pdfu razvlacio battleborna s tim.

I zato sto su navijaci junajteda ozbiljni idolpoklonici, level navijaca kkp za vreme vujosevica.

Ne svi naravno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Zasto?

Zato sto ne postoji tim koji se vise puta izvukso u nadoknadi i tim koji imao bolje sudjenje od njih u istoriji sporta.

Sa sve laznim serom.

Nekada sam na fudbalskom pdfu razvlacio battleborna s tim.

I zato sto su navijaci junajteda ozbiljni idolpoklonici, level navijaca kkp za vreme vujosevica.

Ne svi naravno.

 

Au brate, ala si se nalupetao. No ofens, ali mislim da znam za koga ti navijaš i čudi me da možeš uopšte da progovoriš o Junajtedu.

 

Ali zaustaviću se ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Au brate, ala si se nalupetao. No ofens, ali mislim da znam za koga ti navijaš i čudi me da možeš uopšte da progovoriš o Junajtedu.

 

Ali zaustaviću se ovde.

Ne navijam ni za koga u engleskoj.

Nekad sam simpatisao arsenal ali blago.

Lupetanje nadoknada vremena i golovi koji su padali? Pa idolpoklonici su to nazivali fergy time, a to je bio simbol nepravde.

Fujcina.

A da ne govorim o statistici gresaka gde je junajted profitirao.

Fujcina na kvadrat.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...