Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Just now, Nicklord said:

Seka je stari rejver inače. Ne znam jel to plus ili minus doduše

 

Za ovu priču je nebitan njen muzički ukus. Bitno je da je govnima rekla u lice da su govna i da zna šta je pravda.

1 minute ago, Beonegro said:

Hmmmmmm... Gr'nd je šolakđilasovska prćija, ako ćemo već u detalje.

 

Znam da su imovinski odnosi takvi kakvi jesu, da ni famozni SBB i United Media nisu imuni na pare od trasha i da ti se po tom pitanju ne može prigovoriti. Ipak, kada su u pitanju osnovne ljudske vrednosti, ne mogu a da ne iskažem poštovanje prema nekome ko ih javno zastupa.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Možda je njena muzika trash, što ću uvek tvrditi, ali je u poslednjih nekoliko dana iskazala visok nivo građanske svesti i moralnih vrednosti. Pošto se bavi muzikom i od nje zarađuje, debelo zavisi od medija kao što je Pink, a upravo im je gurnula prst u oko. Pre nekoliko dana je pomogla onom diskriminisanom detetu i očitala lekciju školama, kojekakvim timovima za prodaju magle i pisanje ćirilicom, a sada je jasno stavila do znanja da je protiv ološa.

 

Keruša Karleuša je imala moje poštovanje kada se zalagala za LGBT zajednicu, ali to što se slizala sa onima koji su toj istoj zajednici pljunulu u lice je poništilo njene zasluge.

 

Lepo si objasnio zašto su ipak nečije stvaralaštvo i delovanje van istog nerazdvojivi. U smislu da jeste bitno šta neko ko je javna ličnost propagira izvan muzike kojom se bavi. 

Ne može Sekina muzika da zatupi nijednu generaciju ako ista ima roditelje koji se njenim pripadnicima bave, ali zato i te kako može da utiče na ljude kroz ono što promoviše na svojim društvenim mrežama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se sad mislim i nikako mi na pamet na pada seka aleksic 90-ih. Sad pogledah ona je tada bila dete. Počela je uspon 2002. godine da bi 2006. dostigla "slavu". Tako da matori se pa je neki ovde strpali u eru 90-ih 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

 200k jedino objašnjenje je tipičan modus operandi rezima i njihovih podguznih medija, unapred dogovoreno šta da se objavi i po meni biće zanimljiva priča oko toga možda i najzanimljivija epizoda ovog amaterizma od organizacije.

 

Baš se zajebao jer je očekivao veliki broj prisutnih da onda to lako spinuje u 200hiljada nikad više i onda ovaj zajeb a već dogovoreno šta da objave.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

Nema Vučićevića i onog sa telegrafa na pinku u specijalki. Baš me zanima ako bude smena ekipe i dođu da li će krlo ostati u studiju sa njima. Takođe nema ni Sarape dok je Krlo u studiju.
 
Što se tiče mitinga ovde pre kiše, da budemo pošteni, max 50k ljudi. Za vreme Vučićevog govora 25k maksimum.
Da budemo realni, dovukao je sigurno 150k ljudi na ulicu iz svih krajeva ali i iz bg.
Medjutim sjebala ga kiša i to što je bar pola tih ljudi došlo jer su morali i nemaju kičmu. Ne sumnjam da je druga polovina bila tu jer hoće da bude tu.
Ovo nije bio skup da on sebi ugodi okuz i vidi koliko može da skupi ovaca. To je sekundarni cilj. Glavni je trebalo da bude da ostalih 5 miliona vidi kako on može da skupi koliko hoće ljudi i da se pokaže ko je glavni baja.
Mi znamo da je izgubio tu utakmicu ali tih 5 miliona ne zna jer nemaju pojma da su mu ovce bezale svud okolo čim je krenula kisa i da ovi drugi sto se okupljaju dolaze jer to stvarno žele.

Međutim, meni su i ti sto su otišli sumnjivi, lepo su se skupili tamo kad je bilo lepo vreme, znači ipak nisu bili toliko protiv prisustva nego im je to smetalo tek kad je malo krenulo kiše. Ti su pravi beskicmenjaci. Ovi sto su želeli bas da budu tu, manje mi se gade nego ovi sto nisu smeli da kažu NE.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, deez nuts. said:

Seka mi je bila komsinica dok je zivela u SM. 

Jel mi veruješ da sam se ovoga setio..spominjao si već i htedoh još prošli petak da ti poručim: Pozdravi komšinicu.

Inače,ako je neko zaboravio..prvi nick ovde mi je bio Crni Bombarder.
 

:heart:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Lepo si objasnio zašto su ipak nečije stvaralaštvo i delovanje van istog nerazdvojivi. U smislu da jeste bitno šta neko ko je javna ličnost propagira izvan muzike kojom se bavi. 

Ne može Sekina muzika da zatupi nijednu generaciju ako ista ima roditelje koji se njenim pripadnicima bave, ali zato i te kako može da utiče na ljude kroz ono što promoviše na svojim društvenim mrežama. 

 

Ali ja sam razdvojio njenu muziku, koju ne volim, i njeno javno delovanje, koje zaslužuje najdublje poštovanje. Voleo bih da ima repetroar kao npr. Candy Dulfer, ali o tome može da se priča ne delu foruma koji se bavi muzikom.

 

Ako mi veruješ, ne znam nijednu njenu pesmu, ali znam da je sa bukvalno dva gesta u nekoliko dana učinila ono za šta su nekima potrebne godine. Uticaj koji je time izvršila sigurno nadilazi mnoge pesme, ma kome žanru pripadale.

Link to comment
Share on other sites

Овом Пакистанцу нико није могао да обуче руску мајицу, ако баш неће српску? Јел зна он да је ШвеЦка непријатељска земља? :smiley33:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Opozicija sada treba da sedne za sto i poentira sa cim god. Inace se se protesti osuti sami od sebe ili ce otici u eskalaciju i opet se osuti jer ogromna vecina ljudi nije izasla da se bije po ulicama vec iskaze gnev zbog svih oblika nasilja u drustvu.

Link to comment
Share on other sites

  Meni se najvise gade ovi kao Stipsarevic i Karleusa sto bukvalno imaju fuck you money, nacionalnu penziju i sta sve ne, ali im je opet zinula bulja i prodali su se da na kontu pise 11 umesto 10 milki.

   Vucic je zglajznuo, do sad je vukao sracunate poteze ali deluje da se sada preracunao verovatno i zbog ega uzdrmanog Rio Tintom izmedju ostalog. Na ovaj nacin ne moze nista dobro po njega da izadje. Morace da popusti pre ili kasnije jer ce narod biti sve besniji a povod je nikad jaci da se izadje na ulice.

Bas tuzan dan i flesbek zasto smo tu gde jesmo kao narod, ali i lep u isto vreme jer su izduvali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Profesor said:

Opozicija sada treba da sedne za sto i poentira sa cim god. Inace se se protesti osuti sami od sebe ili ce otici u eskalaciju i opet se osuti jer ogromna vecina ljudi nije izasla da se bije po ulicama vec iskaze gnev zbog svih oblika nasilja u drustvu.

Problem je što u opoziciji imamo kretene. Oni će vlast dobiti na isti način kao i SNS - ne zato što su bolji, već zato što su oni na vlasti mnogo loši.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...