Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

13 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko se sramote SNS mediji.

 

Bitno je da im je ono 26 skup nade a ovo pokusavaju da umanje.

 

Gde li vam je cast novinari?

Ljudi koji rade u sns medija nemaju čast, ali to nije od danas nego od pre 10tak godina...

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Green23 said:

I sjebaće celu energiju, jer neće pozivati ljude sledeće nedelje na protest kada je i kontramiting... 

Samo da vidimo koga će da optuže da je "izdao" pošto već kreće sa svojatanjem protesta, mnogi bi da budu "drug tito na čelu kolone"

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Green23 said:

I sjebaće celu energiju, jer neće pozivati ljude sledeće nedelje na protest kada je i kontramiting... 

 

Valjda je energija malo robusnija od toga. Ako nije, onda ionako nema veze. A svakako treba da se prelije u neke buduce izbore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Inace, ovaj broj telefona kod Vucicevica daje nekog Gojka Bakica. Izvesni Gojko Bakic drzi frizerski salon u zgradi gde Vucic ima stan. 
 

A jos jedna zanimljivost, izvesni Gojko Bakic je bio jedan od vestaka na sudjenju Mitrovicevom sinu. hmmm

  • Like 2
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Ne citam prethodno sta je pisalo.
 

Ja sam obisao ceo krug, evo me kod Zelenjaka.
 

Niko ne zna sta je plan ljudi se setaju i krenuli su vec sad svakk svojim poslom
 

Trebalo je bolje kalitalizovati ovoliki broj ljudi danas.
 

Moglo je lagani na rts da se ide i da sw zahteva ukljucenje u program 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Negativna stvar: fali organizacije na protestu.

Pozitivna: bilo je baš mnogo ljudi. Dok se nisam priključio koloni, stajao sam u Kneza Miloša jedno 45 min dok je prolazila, jedno 10 ljudi u sekundi cenim, pa vi računajte.

A iza se kraj još nije ni nazirao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa blokadom celu noć je čist promašaj. Pa nema šanse da će im ostati ljudi celu noć. Samo su omogućili drugoj strani da proglase propast protesta kada se to ne desi. Neki su od 16-17 izašli iz kuće i sve da su ko Švarceneger umor sustiže. Možda da su ispred zgrade predsedništva pa da se ljudi motivišu ali ovako negde u sred NBG, nema šanse. A ako ih ostane par desetina na kraju policija će ih pohapsiti i još feštu na pinku organizovati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Velika je opasnost da se i ova velika ènrgija ne iskoristi kako bi trebalo. Ljudi izlaze i pokazuju da im je stalo do ove države ali ako se bude razvlačilo pošće i ova energija a žvalavi će to znati da pokaže kao svoju pobedu. Moralo je da se zakaže okupljanje za petak 26 maj pa neka i on razmišlja šta se sve može izdešavati, jedno povlačenje i eto im vetar u leđa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem je što je faraon zakazao miting u taj petak još pre dve nedelje tako da bi ispalo da opozicija zakazuje kontramiting. To bi bio penal za režimske medije. Takođe za svaki incident bi bila kriva opozicija a prilično sam siguran da bi svi vučićevi batinaši napadali opoziciju da isprovociraju što više incidenata što smo i večeras mogli videti u dva navrata.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...