Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

17 minutes ago, Plavi Golub said:


Taj prezrivi ton koji koristis, citaj ko sam ja da kritikujem socijalne vrednosti SPC koje oni prenose van crkvene porte.

 

Trigerovala ga je tragedija u Ribnikaru, a izvrsio do zuba naoruzan lik sa licnim vrednostima koje izmedju ostalog politikantski deo SPC gura u zivot svima.

 

 

ovo što radiš je klasično podmetanje i otišla si na raport iako te ideološki drugovi neće kazniti zasigurno, nema razloga da bilo koga prezirem, svako ima pravo na svoju ideologiju ali nema pravo da podmeće drugom da je kriv za ubistva  bez ikakvih dokaza 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Klotzen said:

Ovaj patrijarh je krenuo solidno kada je došao na vlast i predstavio se kao neki "moderan" pop, ja sam čak mislio da kopira Papu Pavla, ali vrlo brzo smo videli da je to samo kampanja zbog načina na koji je izabran i priča da ga je lično vučić birao


Ne znam sta da ti kazem.  Meni je on delovao kao podvala odmah. Sta me briga slusa li Azru ili je Canetov ortak. Ali dobro to sam ja i u krajnjoj liniji birali su ga za potrebe SPC.  Problem je sto se mesaju svima u zivot.

 

Naravno da ga je birao kad mu je dalja familija. Tako fino ima se feudalna drzava.

9 minutes ago, Perkos2 said:

ovo što radiš je klasično podmetanje i otišla si na raport iako te ideološki drugovi neće kazniti zasigurno, nema razloga da bilo koga prezirem, svako ima pravo na svoju ideologiju ali nema pravo da podmeće drugom da je kriv za ubistva   


Koji ideoloski drugovi? Neka si me i prijavio, ja ne prijavljujem nista niti navlacim drugoga na bilo sta.

 

Ovo zadnje sto si napisao, e to je klasicno podmetanje i to vrlo kvarno.

 

Za moderaciju: Nemojte brisati, niti kaznjavati. Za mene kako hocete.

Edited by Plavi Golub
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Plavi Golub said:


Ne znam sta da ti kazem.  Meni je on delovao kao podvala odmah. Sta me briga slusa li Azru ili je Canetov ortak. Ali dobro to sam ja i u krajnjoj liniji birali su ga za potrebe SPC.  Problem je sto se mesaju svima u zivot.

 

Naravno da ga je birao kad mu je dalja familija. Tako fino ima se feudalna drzava.


Koji ideoloski drugovi? Neka si me i prijavio, ja ne prijavljujem nista niti navlacim drugoga na bilo sta.

 

Ovo zadnje sto si napisao, e to je klasicno podmetanje i to vrlo kvarno.

 

Za moderaciju: Nemojte brisati, niti kaznjavati. Za mene kako hocete.

OK sta se desava ako umesto opozicije isprovociraju neku tragediju sa onim sto sire (Mladenovac npr)? Nije to samo bilo oruzje.

 

nema razloga da bilo šta podmećem, vidi se iz napisanog sve  

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, FrediB said:

Milosevic je lomio i divljao ne samo u SRJ nego i u okruzenju.

Milosevicev rezim je bio globalni parija, SRJ nije cak bila ni clanica UN (izbacena 1992.).

Vucicev rezim ipak nije parija, niti lomi i divlja po okruzenju.

 

A strancima je samo bitno da ovde bude mirno i da cirkulise trgovina sa okruzenjem i EU, pa makar ovde vladao i Idi Amin Dada. 

Uvek je mogao neki emisar da mu zavrne usi, kao npr. onaj Eskobar ili tako neki. 

Mislim da je njima bilo bitno da Rusija ne pokrene jos jedan konflikt na Kosovu i to su lepo neutralisali. Potpisan ohridski sporazum, neutralisana srpska lista. To da li ce Srbija uvoditi sankcije, to je na njoj. Sankcije ce se uvoditi, da li cemo mi biti osteceni time, nikoga ne zanima, odbili smo da sednemo za sto sa onima koiji odlucuju. Sa ruskim gasom i naftom se zavrsava ove godine, krece ciklus sankcija trecim zemljama koji bi da zarade preko rata. Zato je i bio onaj Saliven, cisto da informise, da ne bude nismo vam rekli. 

Srbija ce biti kao Albanija nekada, zemlja od koje je i bog digao ruke. Jedino nece biti dozvoljeno da izvozi sranja okolo. Ako je Srbima to super , da budu izolovani i ekonomski da nazaduju, neka im je sa srecom.  SAD nece menjati rezime u Srbiji, a i zasto bi ?! Da bi Srbi izabrali jos veceg ludaka, posto im je idol Putin. Izbacice Rusiju i Kinu kao faktore nestabilnosti sa Balkana. Mnogi su se zeznuli i uzimali mekost politike SAD kao slabost. Onda su dobili himars rakete po nosu.

Sto bi rekao Puzigaca, kad se civilizujete javite se.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

https://n1info.rs/vesti/trifunovic-porucio-patrijarhu-ako-vec-morate-da-nas-bijete-nemojte-u-lice/

 

„Kada je došao naš dragi brat, mitropolit Porfirije na mesto patrijarha, rekao mi je da ima nameru da se obraća isključivo sa oltara. Da ne uzima ičiju stranu. Pošto se obratio pastvi, a ja sam deo pastve, onda neću iskoristiti pravo poznanstva i posed telefonskog broja, da ga, kao pre koji mesec pitam zašto je SPC odlikovala osuđenog ratnog zločinca Vojislava Šešelja, nego ću ga isto tako javno zamoliti, kao sveštenika koji me je krstio dok je bio Iguman manastira Kovilj – vaša svetosti, samo nemojte da nas bijete. Ili ako već morate, nemojte u lice, od toga živim“, napisao je glumac na svom Instagram nalogu.

 

Meni, nažalost nije delovao kao podvala...

Link to comment
Share on other sites

ovo što radiš je klasično podmetanje i otišla si na raport iako te ideološki drugovi neće kazniti zasigurno, nema razloga da bilo koga prezirem, svako ima pravo na svoju ideologiju ali nema pravo da podmeće drugom da je kriv za ubistva  bez ikakvih dokaza 
Uopšte nije podmetanje a ton tvog posta je itekako prezriv. Generalno su ti postovi takvi kad neko pomene crkvu u negstivnom, režim posle 1945 u pozitivnom, srbstvo u negativnom itd.
Mene lično zabole kako ces da pišeš ali @Plavi Golub jeste bio u pravu glede tona u onoj tvojoj poruci.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ras kass said:

Mislim da je njima bilo bitno da Rusija ne pokrene jos jedan konflikt na Kosovu i to su lepo neutralisali. Potpisan ohridski sporazum, neutralisana srpska lista. To da li ce Srbija uvoditi sankcije, to je na njoj. Sankcije ce se uvoditi, da li cemo mi biti osteceni time, nikoga ne zanima, odbili smo da sednemo za sto sa onima koiji odlucuju. Sa ruskim gasom i naftom se zavrsava ove godine, krece ciklus sankcija trecim zemljama koji bi da zarade preko rata. Zato je i bio onaj Saliven, cisto da informise, da ne bude nismo vam rekli. 

Srbija ce biti kao Albanija nekada, zemlja od koje je i bog digao ruke. Jedino nece biti dozvoljeno da izvozi sranja okolo. Ako je Srbima to super , da budu izolovani i ekonomski da nazaduju, neka im je sa srecom.  SAD nece menjati rezime u Srbiji, a i zasto bi ?! Da bi Srbi izabrali jos veceg ludaka, posto im je idol Putin. Izbacice Rusiju i Kinu kao faktore nestabilnosti sa Balkana. Mnogi su se zeznuli i uzimali mekost politike SAD kao slabost. Onda su dobili himars rakete po nosu.

Sto bi rekao Puzigaca, kad se civilizujete javite se.

kako je neutralisana Srpska lista ako vrši vlast u 6 opština na Kosovu i ima 10 poslanika u Skupštini Kosova ?

sutra da im AV naredi da se vrate u kosovske institucije u 4 opštine na severu kurti će ih oberučke prihvatiti i nastaviti uspešnu saradnju

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ras kass said:

Ako je Srbima to super , da budu izolovani i ekonomski da nazaduju, neka im je sa srecom. 

Vecina to i hoce. 

Cak 60% (zapravo i vise) bi radije da trpi neke nove sakcije Srbiji nego da Srbija uvede sankcije RuZZiji. Time je sve receno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma goveda obična. Naravno da hoće da budu obrnuti robinzoni i rupa kad su samo nedorasla deca a time i potpuno beslovesni. Tu za 90% njih vazi da se od broja koji oznacava broj njihovih godina odbaci cifra koja oznacava dekade, i ono sto ostane, e, toliko godina taj stvarno ima. Boli nekoga auspuh sto su oni jaki kad treba da prave neke velike gestove ako su za svakodnevne stvari potpuno nesposobni da se ponasaju normalno, i jedino sto rade je da nerviraju normalne. A sve sto rade je samo obicno govnarstvo.

 

Evo npr to što kenjaju o nekakvoj košari. E, a kakva je to košara, jel za jaja ili za basket? Kakva god da je, more ...te košara, plati more struju, parkiraj se normalno, ne deri se vise i prestani da uzimas tuđe stvari bez pitanja iako ti se decenijama govori da to ne radis, jer ces u suprotnom dobiti jos jedan govor o tome kako je potpuno jasno zasto su u onom mestu takvima radili to sto su radili, a postoji i varijanta tog govora sa Ljubisom Ubicom, to jest pre prelaska na dela. Ali ih veliki gestovi. Popravi zube. Bagra obična.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gradski odbor SNS-a za Novi Sad:

I dok smo bili suočeni sa naglim i obilnim padavinama, samo politički lešinari mogu tendenciozno i zlonamerno da dovode u pitanje kvalitet radova izvedenih prilikom izgradnje novog železničkog nadvožnjaka u Partizanskoj ulici u Novom Sadu. Toliku količinu padavina u tako kratkom vremenskom roku nijedan odvodni sistem nije u mogućnosti da odmah reši. Takve količine padavina dešavaju se jednom u 50 godina. To su činjenice. Kao što su činjenice da ste vi neznalice i lopovi.


https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/341146/APV-Bilo-je-i-jacih-padavina-pa-nije-bilo-kolapsa-kao-juce-SNS-na-kritike-odgovara-uvredama.html

Link to comment
Share on other sites

Vršac, sportska hala Milenijum: oko 14 h 5 autobusa krenulo za Pančevo.Šta će tamo, pitam vozača, kaže, AV ima miting. E, sad, u Pančevu je blokada paora još od jutros. Šta će tamo AV danas i zašto je podigao na noge Južni Banat, ne znam. Možda da blokira gradjane koji bi da večeras budu u Bg.

Pančevački most:

SNK6jYx.jpg

Edited by Pletilja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je izgleda debakl od skupa u Pančevu... 
Što...pa.pun Trg. [emoji23]
Da nije bilo autobusa, bilo bi manje gužve nego na železničkoj stanici. Ne znam samo da li njegova dioptrija to može da prihvati.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Prepun .emoji106.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Više ljudi nego prošlog petka...što bi rekli negde oko 9 500 ....cirka 🤗

Video sam jednu pticiju perspektivu nije na toj fotki pun, ali pitanje je kad je to slikano. 

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...