Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

"glumac".

 

Lik ima 60 i kusur i glumio iskljucivo neke leve uloge, ceo zivot.

 

Bule Goncic je isto slina, ali bar svi znaju ko je, iako ni on nije neki glumac. Ovaj je glumac koliko i random forumas bukvalno, mozda je zato i usao u politiku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj je totalni anonimus, ja sam morao da guglam jer se ni jednog filma sa njim nisam mogao setiti. Jedina njegova uloga koja mi je poznata dok čitam spisak je iz Srećnih ljudi gde je glumio onu sirovinu što je bila u šemi sa Zazom, ako se iko seća ko je bila Zaza 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bitno kakav je glumac, koliko su bitne uloge, on je tema kao SNSovac, svejedno koliko je dobr glumac. LAzar Ristovski je dobar glumac ali je uvlakač. Miki Manojlović...
A, epizodista nije mnogo manje vredno, čuvenog Predraga Milinkovića mnogi znaju, dok mu nisam zapamtio ime govorio sam, onaj što igra epizodne uloge u svim filmovima i serijama, svi su nepogrešivo znali na koga mislim.

Edited by Div
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Div said:

Nije bitno kakav je glumac, koliko su bitne uloge, on je tema kao SNSovac, svejedno koliko je dobr glumac. LAzar Ristovski je dobar glumac ali je uvlakač. Miki Manojlović...
A, epizodista nije mnogo manje vredno, čuvenog Predraga Milinkovića mnogi znaju, dok mu nisam zapamtio ime govorio sam, onaj što igra epizodne uloge u svim filmovima i serijama, svi su nepogrešivo znali na koga mislim.

 

Bitno je kao otežavajuća okolnost. Dobar glumac ima uticaj na javnost a ovaj nema nikakvu. Takođe dobar glumac ne mora da prosi od Vučića uloge pa mu je lakše da odbije da bude režimski poslušnik, ali kad dobar glumac pristane na to onda je jasno da je u pitanju bitanga od čoveka. Ovaj čovek realno ne vredi mnogo kao glumac pa je razumljivo da mora da bude stranački vojnik da bi sebi obezbedio hleb. Ja recimo njemu to uopšte ne zameram sa te strane.

 

Bule je bio kratko vreme u žiži ali je pao posle Oktobarfesta i postao epizodista od glumca tako da ni on nije mnogo bitan ali Laza jeste bitan i utiče na javno mnjenje i zato njemu zameram ovo sektaštvo jer sam 100% siguran da ne deli mišljenje sa Vučićem u 90% stvari ali da se prodao zarad love koje mu ovaj daje da snima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Opet problemi sa vozom. 

 

Voz trebalo u 10 da krene iz NS, bilo kao da ne mogu vrata da se otvore. Onda došli ljudi i za voz u 11, nastala gužvaja,pa su na razglasu rekli da do daljnjeg neće biti vozova. 

 

A u 9 što je krenuo, valjda stao kod Beške. 

 

Da li je neki problem sa naponom.

 

Strašno... 

 

Imaš jednu valjanu prugu u zemlji i ne možeš da je održavaš

Link to comment
Share on other sites

Pa i to sa glumcima je zbog nakaradnog "sistema" tu, i to od pre komunista je nakaradan. Da je tu normalno pa da ne zavise od drzave ni glumci ni niko, i tu bi bilo valjda normalno. Nego oni to ni iz mase neće. Samo kenjaju gluposti svi komplet. Noje to ni bitno, nego potpisuj to pa da zapevamo, a ove bundzije pendreči, i da se to završava. Mada vidim i da ovi koji najglasnije kokodaču malo primenili autocenzuru. Tako i treba, da ćute i škrguću zubima, kako je jedino prirodno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uvrnuto said:

Opet problemi sa vozom. 

 

Voz trebalo u 10 da krene iz NS, bilo kao da ne mogu vrata da se otvore. Onda došli ljudi i za voz u 11, nastala gužvaja,pa su na razglasu rekli da do daljnjeg neće biti vozova. 

 

A u 9 što je krenuo, valjda stao kod Beške. 

 

Da li je neki problem sa naponom.

 

Strašno... 

 

Imaš jednu valjanu prugu u zemlji i ne možeš da je održavaš


 

https://n1info.rs/posts/zbog-oluje-i-vremenskih-neprilika-otkazani-vozovi-izmedju-beograda-i-novog-sada

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Klotzen said:

 

Bitno je kao otežavajuća okolnost. Dobar glumac ima uticaj na javnost a ovaj nema nikakvu. Takođe dobar glumac ne mora da prosi od Vučića uloge pa mu je lakše da odbije da bude režimski poslušnik, ali kad dobar glumac pristane na to onda je jasno da je u pitanju bitanga od čoveka. Ovaj čovek realno ne vredi mnogo kao glumac pa je razumljivo da mora da bude stranački vojnik da bi sebi obezbedio hleb. Ja recimo njemu to uopšte ne zameram sa te strane.

 

Bule je bio kratko vreme u žiži ali je pao posle Oktobarfesta i postao epizodista od glumca tako da ni on nije mnogo bitan ali Laza jeste bitan i utiče na javno mnjenje i zato njemu zameram ovo sektaštvo jer sam 100% siguran da ne deli mišljenje sa Vučićem u 90% stvari ali da se prodao zarad love koje mu ovaj daje da snima.

 

Biće da nesrećniku baš ne ide. Uvlačio se SM-u, uvlači se AV-u, ali uz sve to je dobio samo da statira u kukuruzu. Izgleda da mu je najveći dobitak to što je glumio kapetana u onom izbornom spotu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

7df2796e6e35b87183b2e9e6e066cdbb.jpg

Dudlac. 

Sta drugo ocekivati?

2 hours ago, erwin said:

 

Hiljadugodišnja košava od tipa 70 km/h oborila prilično novu ogradu, dakle.

 

1675510457-pruga-e1675510504271-763x1024

Nemaju kada da projektuju i prave normalne ograde i sve ostalo jer prioritet je ''najskuplja srBska rec''. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DJ_Vasa said:

Neonacisti slavili Nedića u centru Beograda, antifašisti protestovali

 

Vidim da je ova vest prošla nezapaženo, premda nije ništa čudno. Srbijansko društvo je dosta fašizovano, pa ovo dođe kao normalna pojava.

Pa sta si ocekivao od drustva gdje skoro niko ne osudjuje mnoge slicne stvari.I jos nesto, nije drustvo fasizovano nego eto onako ne razumije ove zapadnjake sto im smjesta. Da dodam da nas moderacija ubi. Ne dozvoljavaju ovim obicnima da kazu svoje misljenje. Uh, ti leb ti ljubim jesam li opet za izbacivnje ? @DJ_Vasa jesam li ovo mnogo zamrsio. Tebe racunam kao "fol" normalnog. Nadam se da si razumio????

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DJ_Vasa said:

Neonacisti slavili Nedića u centru Beograda, antifašisti protestovali

 

Vidim da je ova vest prošla nezapaženo, premda nije ništa čudno. Srbijansko društvo je dosta fašizovano, pa ovo dođe kao normalna pojava.

Naravno, cak i na N1 ima gomile relativizacija, whataboutizama i pravdanja ogavnog fasiste i kvislinga nedica. 

 

Ima li kraja vise klerodesnicarskom teroru?

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo bi bilo da se vidi odakle dolaze ova lica, i ko i sta su im roditelji. Ne nastaju ovakvi sami od sebe, niti su svi mentalno bolesni, mada neki verovatno jesu. I kako neko uopste moze da drzi ovakve, van kaveza. Mada ovo vazi i za te patrole, bivše obreze, onog celavog sto se sekao ziletima kao sizofrenicar pa se jos time hvali, i slicne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...