Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pa dobro, bar nije izdao. Dok Vatikan ima opservatoriju i akademiju nauka čiji su članovi bili mnogi dobitnici Nobelove nagrade zafiziku, hemiju i fiziologiju, ovdašni popovi se bave negiranjem stvarnosti, i srednjevekovnom propagandom, da bi zatupljivali masu. Valjda im toliki domet. Pa čak i ovo što im zarad rejtinga daju prostor u medijima bi bilo OK kad bi to radili da ih izvrgnu ruglu, ali da ovi misle kako je ozbiljna emisija. U celoj prici je najjači ovaj "komunista je trte mrte. A je li? Nađeš, pa napuniš bulju koprivama. Zašto, iz čiste zabave. TV da prenosi, rejting bi skočio oho ho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Helena said:

Crkva je uspela u namjeri da promjeni udžbenik biologije.

Sledi Priroda (društvo je već promenjeno).

 

 

 

Meni nije jasno kako barem velika većina ljudi ne vidi da ne postoji nikakva suštinska razlika između ovog opasnog pacijenta i njegove organizacije i opasnog pacijenta Nestorovića i ivermektin ekipe i one skupine u Americi koja je okupila sledbenike i onda ih ubedila da otruju decu, pa onda i sami da popiju otrov. Nije mi jasno da neko odrastao i relativno razuman može da nalazi za shodno da prekorno govori kako u SPC ima i "mnogo dobrih i poštenih ljudi"... Ne ulazim uopšte u lična osećanja i teskobu pred Beskonačnim - neotuđivo pravo pojedinca je da samostalno odlučuje kako će se nositi sa tim - da li će paliti sveće, krstiti se sleva nadesno ili sdesna nalevo, praktiokovati Taoizam ili pojati svakoga dana ili obožavati nekakvog sotonu ili biti potpuni nihilist. Potpuno je nebitno i nema nikakve veze sa ovim: ovo je opasan manijak koji vrlo smireno (odlika pravih iskusnih ludaka) širi svoju priču na televizijskom kanalu i lažima indoktrinira i truje milione ljudi, a pri tome je član nečega što bi se u mnogim razvijenim društvima nazvalo TO. Priča se često i ovde na forumu kako je ova nesreća u Ukrajini došla kao dobar lakmus papir da pokaže sve manijake, oštećene delove stanovništva kojima je 90tih porodično iskorenjena empatija i razboritost. Verujem da je taj lakmus došao i malo ranije - sa Kovidom koji je takođe hirurški precizno potkazao loše đake, ali možda je najbolji lakmus od svega pogodio upravo ovu organizaciju - neću ni da je nazivam crkvom - u kojoj su napokon pukovnici skinuli manatije.

 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Radonja said:

Izbacili ga iz drustva.

Sad ce da kuka kako je to neposteno i da slaze face svoje.

Ma jok, vidis da prati rejting na telefonu, on to tako, kaze dobar dan Makronu pa odmah skoci da proverava je l' to dobro ili lose po njegovu popularnost.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

 

Meni nije jasno kako barem velika većina ljudi ne vidi da ne postoji nikakva suštinska razlika između ovog opasnog pacijenta i njegove organizacije i opasnog pacijenta Nestorovića i ivermektin ekipe i one skupine u Americi koja je okupila sledbenike i onda ih ubedila da otruju decu, pa onda i sami da popiju otrov. Nije mi jasno da neko odrastao i relativno razuman može da nalazi za shodno da prekorno govori kako u SPC ima i "mnogo dobrih i poštenih ljudi"... Ne ulazim uopšte u lična osećanja i teskobu pred Beskonačnim - neotuđivo pravo pojedinca je da samostalno odlučuje kako će se nositi sa tim - da li će paliti sveće, krstiti se sleva nadesno ili sdesna nalevo, praktiokovati Taoizam ili pojati svakoga dana ili obožavati nekakvog sotonu ili biti potpuni nihilist. Potpuno je nebitno i nema nikakve veze sa ovim: ovo je opasan manijak koji vrlo smireno (odlika pravih iskusnih ludaka) širi svoju priču na televizijskom kanalu i lažima indoktrinira i truje milione ljudi, a pri tome je član nečega što bi se u mnogim razvijenim društvima nazvalo TO. Priča se često i ovde na forumu kako je ova nesreća u Ukrajini došla kao dobar lakmus papir da pokaže sve manijake, oštećene delove stanovništva kojima je 90tih porodično iskorenjena empatija i razboritost. Verujem da je taj lakmus došao i malo ranije - sa Kovidom koji je takođe hirurški precizno potkazao loše đake, ali možda je najbolji lakmus od svega pogodio upravo ovu organizaciju - neću ni da je nazivam crkvom - u kojoj su napokon pukovnici skinuli manatije.

 

Plus daje odličan uvid u razloge zbog kojih je onomad to jahano, a očigledno to nije bilo jahanje sveštenika, jer ovakvi nisu sveštenici, a takođe i  uvid u razloge zbog koji su neki jedini način da napreduju videli u tome da to najure.

 

Takođe, očigledno sve te zlotvore podstiče i finansira putin da tu ruše i podrivaju civilizavani svet, te prema tome rekli smo. Takvi meni žele mrak i izolaciju, verovatno i rat, ono, vidim ovaj ide u pećku patrijaršiju da se ustoliči, pa mada su to i drugi radili pre njega, ne vidim da se sad pominje ono njihovo "nije trenutak". Znači, putler i ta banda meni žele propast i mrak i izolaciju itd, ja njima želim da im jebeni Kremlj nekim konvencionalnim raketama pretvore u krater dubine 100 metara, podrazumeva se dok su oni unutra. Pa ako baš bude situacija, i nuklearisanje dolazi u obzir, ali samo ako oni potegnu prvi. Zna se, ako na kraju ostanu dva naša i jedan njihov - mi smo pobedili. Mislim da je to fer.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Prvi čovek koji se pojavljuje u klipu je otac mog drugara. Pozdrav za sve koji su ikada glasali za dr gangulu nambijskog. Pričamo o Beogradu i prvom čoveku tog grada, da stvari budu grotesknije. 

 

 

 

Pa dobro.. Dok se narod bavi Kosovom, Jasenovcem, aštasunamaradili razmišljanjem... i dok gori Hilandar...

 

Treba ugrabiti priliku da se gajba sredi. 🙂

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VladimirB said:

Dok se narod bavi Kosovom, Jasenovcem, aštasunamaradili razmišljanjem

Mozes sve da im radis (i da ih bijes, pljackas, mucis, da im otimas, rusis....), samo ne da im ''diras u 'svetinje'''. 

40 minutes ago, berti said:

Pametno...zarazu i izvor iste i treba izbegavati. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoc St. Protica malo, uvek dobra zabava. Bilo je mnogo hajlajtova, ali ovo mi je bilo top 😄

 

novinar: opozicionari su u tom proglasu napisali da Kosovo treba da se vrati pod ustavno-pravni poredak Srbije
Milan St. Protic: E ZNATE STA
ja: 😄
Milan St. Protic: kad bih ja bio cinik
ja: 😅
Milan St. Protic: sto sve vise bivam s godinama
ja: :roflmao:
Milan St. Protic: ja bih rekao da je to citat, CITAT
ja: 🧐
Milan St. Protic: IZVESNOG FRANJE TUDjMANA, koji je rekao...
ja: :Hail:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Mantijas nadjebo fiziku realno

 

Ovaj je medju boljima - stigao  je barem do toga da je zemlja polulopta 🙂 Ali ne mozemo crkvu posmatrati kroz ovog popa...

Edited by ters
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

 

 

Au jbt, kako me ovo izbaci iz takta. Bahatost i korupcija - glavna karakteristika vukojebinskog društva.

Nema tu pomoći, neće se to promeniti. To je svuda, u svim segmentima društva. Jedino pozitivno je da će se takva država sigurno urušiti, a struktura stanovništva vremenom zameniti (dobrim delom, odumiranjem i migracijama). Mada, za tako nešto je potrebno dosta vremena...

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoc St. Protica malo, uvek dobra zabava. Bilo je mnogo hajlajtova, ali ovo mi je bilo top [emoji1]
 
novinar: opozicionari su u tom proglasu napisali da Kosovo treba da se vrati pod ustavno-pravni poredak Srbije
Milan St. Protic: E ZNATE STA
ja: [emoji1]
Milan St. Protic: kad bih ja bio cinik
ja: [emoji28]
Milan St. Protic: sto sve vise bivam s godinama
ja: [emoji23]
Milan St. Protic: ja bih rekao da je to citat, CITAT
ja: [emoji3166]
Milan St. Protic: IZVESNOG FRANJE TUDjMANA, koji je rekao...
ja: :Hail:
Gde je ti bilo? Da nađem unazad sa pogledam.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...