Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

11 hours ago, ters said:

https://ba.n1info.com/vijesti/patrijarh-porfirije-nismo-sigurni-da-se-granice-u-buducnosti-nece-mijenjati/

 

Porfirije najavljuje priznanje Kosova ili otcjepljenje Vojvodine?

Pa u pravu je što se tiče menjanja granica. Ovih dana je on svojim izjavama i besedama svaki put pomerao granicu neodgovornog i jadnog ponašanja, što bi sada stao?

Edited by Darko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije samo slusao cool muziku I bio savremeni pop, znao je po nesto I lepo da 'probesedi' pre nego sto je ustolicen

 

"Svaki drugi mafijaš u Srbiji je dobio orden SPC-a. Ordenje ne znači ništa, ordenje je toliko devalviralo", rekao je svojevremeno mitropolit zagrebačko-ljubljanski Porfirije.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To sam slušala, gde koristi reči neko Baja i slično.

Negde ima i snimak gde peva sa drugim popovima četničku pesmu u Americi, pa se nekako sakato branio...moram i to naći..

 

Nego Vučić je ladno izjednačio gejeve i litijaše da vode rat protiv države..i "neće više o tome"

I treća stvar, Pink je objavio je vlada donela odluku da će, ko bude štedeo, imati manju cenu struje između 15 i 30%

 

Šta mislite, članovi koje partije će biti štediše, a koji građani će to plaćati...

I tako...idu dani...

 

 

Evo je...

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, djura.net said:

uz Putinove slike i ruske zastave na litijama u Bg i CG mislim da nije potrebna nikakva intelektualna gimnastika videti tu vezu, otprilike kao i sabrati 2 i 2.


Naslov mog posta biti ce TEK SADA

 

jer sada vise nije potrebna umna gimnastika za sabrati dva i dva. Sada je to kao da su svi sve znali a cutali ...kao da je tek tako lako bilo sabrati dva i dva. Ha!

 

 Dakle pre par i mnogo vise godina i meseci  kad tako nesto saopstis, gledaju te kao da si upravo smislio laz, ustvari tako nesto niko nije ni saopstavao.....ova veza je tek sada postala nesto prihvatljivija kada vise nije moguce prikriti je....Nisam cula da je do pre par dana IKO IKADA u javnom prostoru dovodio u vezu tu vezu....

kako tada nisu znali da `saberu dva i dva`, ili nije bilo korektno, sta je bilo?

 

 

...tako da to o gimnastici, samo da se zna koliko gimnastike je bilo potrebno da se utuvi u glave i da se javno izgovori ko zapravo vodi politiku srb. To znaci tek sada, ovu cinjenicu ponavljaju svi kao da su oduvek to znali i ponavljali. A nisu. Bogami su cutali kao zaliveni.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kompletna ta bagra je bolesna, i najbolje bi bilo da im se nekako silom nametne da usvoje nekakav zakon da ko hoce da se bavi politikom mora da prođe test kod psihijatra, a od svih njih niko ne bi prosao. Jer su oni potpuno nenormalni i cak i ne shvataju cemu sluzi drzava u drustvu. Na stranu krađa iz državne kase, oni svi ozbiljno misle da je funkcija drzave da ispravlja nekakve izmišljene istorijske nepravde, da cuva neke izmisljene tradicije i takva s.anja, da se bavi teritorijama, da ima istorijsku misiju itd. Pravi nenormalnici. Skoro svi koji su sad tamo bi pali na tom testu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vucic otkrio sta je jeo i pio tokom sednice o kosovu

(ne znam ko je pripremio tekst za Danas ali gresaka u kucanju ima dosta)

 

– Bio sam tamo 11 plus 14 sati bez prekida. Nisam napustio nijednom. Ako saberete vreme provedeno u sali šefova njihovih polsničkih grupa, 10 ili 12, oni svi zajedno bili istovemeno u slali koliko ja sam. Kako mislite da pobedite neradom i neposvešenošću. Mislite da to ljudi ne vide. Naravno ne oete da sedite tekonako 14 sati za stolicom i da ne ustanete. Ne možete to da rešite u jendom danu. Morate da imate radne navike i da budete koncentrisani – kazao je on.

 

– Probao sam krišom ali video sam da su me snimali. I spremili su mi dva puta šumeće, narandžasti, lila ili ljubišaste vitamine. Onda nisam mogao da izdržim pa sam tražio Zero kolu. Ništa više nisam pojeo ni popio, nisam išao ni u tolet i nigde. Četrnaest sati sam sedeo na mestu, pokazao poštovanje i odgovarao na trik pitanja – objasnio je on.

 

 

 

...vitamini znaci...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mama_mia said:

Vucic otkrio sta je jeo i pio tokom sednice o kosovu

(ne znam ko je pripremio tekst za Danas ali gresaka u kucanju ima dosta)

 

– Bio sam tamo 11 plus 14 sati bez prekida. Nisam napustio nijednom. Ako saberete vreme provedeno u sali šefova njihovih polsničkih grupa, 10 ili 12, oni svi zajedno bili istovemeno u slali koliko ja sam. Kako mislite da pobedite neradom i neposvešenošću. Mislite da to ljudi ne vide. Naravno ne oete da sedite tekonako 14 sati za stolicom i da ne ustanete. Ne možete to da rešite u jendom danu. Morate da imate radne navike i da budete koncentrisani – kazao je on.

 

– Probao sam krišom ali video sam da su me snimali. I spremili su mi dva puta šumeće, narandžasti, lila ili ljubišaste vitamine. Onda nisam mogao da izdržim pa sam tražio Zero kolu. Ništa više nisam pojeo ni popio, nisam išao ni u tolet i nigde. Četrnaest sati sam sedeo na mestu, pokazao poštovanje i odgovarao na trik pitanja – objasnio je on.

 

 

 

...vitamini znaci...

 

Ja mislim da on ima neki ugovor za reklamiranje zero kole. Novi  slogan - od nule nula, ili nula za nulu

Edited by ters
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mama_mia said:

Vucic otkrio sta je jeo i pio tokom sednice o kosovu

(ne znam ko je pripremio tekst za Danas ali gresaka u kucanju ima dosta)

 

– Bio sam tamo 11 plus 14 sati bez prekida. Nisam napustio nijednom. Ako saberete vreme provedeno u sali šefova njihovih polsničkih grupa, 10 ili 12, oni svi zajedno bili istovemeno u slali koliko ja sam. Kako mislite da pobedite neradom i neposvešenošću. Mislite da to ljudi ne vide. Naravno ne oete da sedite tekonako 14 sati za stolicom i da ne ustanete. Ne možete to da rešite u jendom danu. Morate da imate radne navike i da budete koncentrisani – kazao je on.

 

– Probao sam krišom ali video sam da su me snimali. I spremili su mi dva puta šumeće, narandžasti, lila ili ljubišaste vitamine. Onda nisam mogao da izdržim pa sam tražio Zero kolu. Ništa više nisam pojeo ni popio, nisam išao ni u tolet i nigde. Četrnaest sati sam sedeo na mestu, pokazao poštovanje i odgovarao na trik pitanja – objasnio je on.

 

 

 

...vitamini znaci...

Porfirije da ga odlikuje ordenom bukve prvog reda. Cetrnaest sati nije isao ni na pisanje, pa to bre ni Putin nemere.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, koca popovic said:

Je li se ti ovo zajebavas?

 

12 minutes ago, Helena said:

Znam za tu pesmu, pjevao je i hor...i nije jedina koja ima dve verzije.

Ali Porfirije je pevao četničku.

 

Onaj "komentar" ...ovo je njihova, a posle.....Lepa sela, lepo gore...nego možda nisam trebao Viljušku da citiram, ipak, četnik je. Ja sam u školi učio da je Koča Popović i partizani, oslobodio Niš...partizani su oslobodili Niš, Srbiju, Hrvatsku, Jugolsaviju celu, a da su ovi drugi, bili sluge okupatora. Još malo pa kao ustaše, balisti, šta znam, odavno beše. Jedva sam i tada zapamtio ofanzive, a kamo li sad sa ovolike vremenske distance.....

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mama_mia said:

Vucic otkrio sta je jeo i pio tokom sednice o kosovu

(ne znam ko je pripremio tekst za Danas ali gresaka u kucanju ima dosta)

 

– Bio sam tamo 11 plus 14 sati bez prekida. Nisam napustio nijednom. Ako saberete vreme provedeno u sali šefova njihovih polsničkih grupa, 10 ili 12, oni svi zajedno bili istovemeno u slali koliko ja sam. Kako mislite da pobedite neradom i neposvešenošću. Mislite da to ljudi ne vide. Naravno ne oete da sedite tekonako 14 sati za stolicom i da ne ustanete. Ne možete to da rešite u jendom danu. Morate da imate radne navike i da budete koncentrisani – kazao je on.

 

– Probao sam krišom ali video sam da su me snimali. I spremili su mi dva puta šumeće, narandžasti, lila ili ljubišaste vitamine. Onda nisam mogao da izdržim pa sam tražio Zero kolu. Ništa više nisam pojeo ni popio, nisam išao ni u tolet i nigde. Četrnaest sati sam sedeo na mestu, pokazao poštovanje i odgovarao na trik pitanja – objasnio je on.

 

 

 

...vitamini znaci...

Postavlja stvari da je totalno nevažno šta je tema sednice (o čemu god da je bila sednica), da je jedino bitno koliko je on sedeo u stolici bez da piša... A narod ko narod, biće: esi vid'o, četrnaes sati sedeo bez prestanka, nije ko ovi bivši.... To je preCednik.... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Constantin said:

 

Onaj "komentar" ...ovo je njihova, a posle.....Lepa sela, lepo gore...nego možda nisam trebao Viljušku da citiram, ipak, četnik je. Ja sam u školi učio da je Koča Popović i partizani, oslobodio Niš...partizani su oslobodili Niš, Srbiju, Hrvatsku, Jugolsaviju celu, a da su ovi drugi, bili sluge okupatora. Još malo pa kao ustaše, balisti, šta znam, odavno beše. Jedva sam i tada zapamtio ofanzive, a kamo li sad sa ovolike vremenske distance.....

Kruševac nisu spominjali tad u školi?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Constantin said:

 

Onaj "komentar" ...ovo je njihova, a posle.....Lepa sela, lepo gore...nego možda nisam trebao Viljušku da citiram, ipak, četnik je. Ja sam u školi učio da je Koča Popović i partizani, oslobodio Niš...partizani su oslobodili Niš, Srbiju, Hrvatsku, Jugolsaviju celu, a da su ovi drugi, bili sluge okupatora. Još malo pa kao ustaše, balisti, šta znam, odavno beše. Jedva sam i tada zapamtio ofanzive, a kamo li sad sa ovolike vremenske distance.....

 

Učilo se kako je stvarno bilo... A evo kako je bilo, da ne mora da se čita. Nigde četnika.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5Co0RsgvwlM

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2022 at 1:38 AM, alpaka Bereta Sida said:

 

SPC je polazna tacka i izvor svog zla u regionu dok god su spodobe poput ovog na njenom celu. Sva sreca pa nalogodavcima im ne ide bas najbolje u Ukrajini inace bi i oni vrlo rado pozivali narod dobri da denacifikuje komsiluk. 

Jes' vala, izvor svog zla. Kao da nema svojih pandana i idiota u komsilucima. Da si stavio jedan od izvora, lupio bih ti lajk.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...