Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

RT.DE je u stvari registrovan u Srbiji. Ja mislim da će sada da je otvore ovde pod imenom RT.SR, pokrenu redakciju na Srpskom pa deo programa da probaju da daju na engleskom i na taj način da zaobiđu sankcije. No to pokazuje koliko su Rusi daleko od realnosti i ne shvataju kakav ih tretman čeka od sada.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Klotzen said:

RT.DE je u stvari registrovan u Srbiji. Ja mislim da će sada da je otvore ovde pod imenom RT.SR, pokrenu redakciju na Srpskom pa deo programa da probaju da daju na engleskom i na taj način da zaobiđu sankcije. No to pokazuje koliko su Rusi daleko od realnosti i ne shvataju kakav ih tretman čeka od sada.

 

Nece oni na ovaj nacin zaobici sankcije, nego jednostavno svima daju do znanja da ce jos vise uvuci Srbiju u "русский мир" 

 

Edited by ters
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ters said:

uvuci i Srbiju u "русский мир" 

 

Tesko zabu u vodu naterati. 

 

Ovo je ionako odavno zemlja pod ruSSkom medijskom i mentalnom okupacijom, skoro ko neka Jermenija, Kazahstan, Belorusija... 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Milenko Puzigaca Ma koliko se politički i ideološki nes slažem sa AV i ostalima nikome ne želim smrt.

 

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Odlicno, mogu da se smeste u onu istu zgradu, pa kad danas, sutra dođe trenutak, hrabri krojac cak! 7 jednim udarcem

 

Ovo šta ste napisali je...želja da neko pogine..i to je...mnogo ružno..

 

Ne treba da se svi slažemo, niti da mislimo isto..Kritika treba da postoji, ali ne i pozivanje da se neko ubije, ili želja da neko umre-pogine i sl.

 

Neću da uradim Report Vašeg posta, ali ovo šta ste napisali jeste za neku forumsku kaznu..bar ja tako mislim.

 

Što se tiče te RT nisam iznenađena. 

 

Odjednom se pojavila baš kao i TV Tanjug. I ne bi me iznenadilo da dobiju nacionalnu frekvenciju.

 

Neki opozicioni političari otvoreno na Tviteru navijaju da Nova rs i N1 Info ne dobiju frekvencije..tako da me više ništa neće iznenaditi.

 

Btw, opozicioni političar, a nije Boško Obradović  :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Niko ne poziva da se neko ubije, jer je to krivicno delo, tako kazu, ali ovde i tako nije slucaj. Sto se zelje tice, to jos nije kaznjivo, ali zato sto se tu tako gleda na stvari, na tim otpadnickim teritorijama stalno haraju neki potpuno pozvereni, i drze ih u stanju otpadnistva, a to u stvari ovako treba:

 

 

Naravno da postoje mnoooooogi bez kojih bi svet bio bolje mesto. Cinjenica. A odavno sam primetio da na toj teritoriji kakvo god govedo da crkne, uvek se nađe poveliki broj njih da cmizdre, umesto da kao ljudi kazu "e hvala q da i ova stoka crče, pu, e vala nece vise štrokaviti". Ali to je njihov problem, neka cmizdre. Samo nema potrebe da druge prosvetljuju, ako ti drugi misle da je svaki neprijatelj civilizacije odlican materijal za ilovaču.

 

Mozda nije na mestima gde postoje pravila funkcionisanja drustva, zato sto u takvom okruzenju ta pravila takve drze na margini, ali na divljackim mestima, apsolutno. Ne kazem niti pozivam na to da im se pomogne u tome, ali ako im pomogne deka bog ili neko drugi, odlicno, hvala mu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Viši saradnik Fondacije Džejmstaun iz Vašingtona i stručnjak za Balkan Januš Bugajski je, putem Tvitera, pozvao Poljsku i druge članice EU koje brane istočni front od ruskog imperijalizma da, zbog ovog poteza*, stave veto na sve pretpristupne fondove Srbiji. Kako navodi, porezni obveznici u Evropskoj uniji ne treba da plaćaju Vučićevom režimu da širi dezinformacije Kremlja.

 

* dozvoljavanje otvaranja predstavništva Russia Today

 

To, care! Udri bandu! I vize da im se vrate. Takođe, struja ne. Ni lekovi. Svakome prema zaslugama.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Psihopata odmah svim snagama zataskava skandal oko aviona koji se srusio, a gde ce bolje teme od jasenovackih zrtava. Kad god zaskripi, hvata se za Hrvatsku i pravi sranja. Bitanga jedna sada pravi od sebe zrtvu vecu od masakriranih jadnika, citira onog mucenika... Bednik nad bednicima!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Psihopata odmah svim snagama zataskava skandal oko aviona koji se srusio, a gde ce bolje teme od jasenovackih zrtava. Kad god zaskripi, hvata se za Hrvatsku i pravi sranja. Bitanga jedna sada pravi od sebe zrtvu vecu od masakriranih jadnika, citira onog mucenika... Bednik nad bednicima!!!

Ja misli da i prošle godine beše tako nešto muljao oko Jasenovca.....

A što skandal sa ukrajinskim avionom, šta je pa on tu muljao ? :smiley60:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Avda Zekić said:

Ja misli da i prošle godine beše tako nešto muljao oko Jasenovca.....

A što skandal sa ukrajinskim avionom, šta je pa on tu muljao ? :smiley60:

Poleteo iz Nisa, sumnjiva firma, upetljan onaj ranije pominjani trgovac oruzjem... Pa ovde ne mozes kiosk da otvoris bez njega, vidis ovaj cirkus kod nas po gradu sa Moj kiosk konzervama, a taman posla da muljavina sa oruzjem prodje mimo vodje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Poleteo iz Nisa, sumnjiva firma, upetljan onaj ranije pominjani trgovac oruzjem... Pa ovde ne mozes kiosk da otvoris bez njega, vidis ovaj cirkus kod nas po gradu sa Moj kiosk konzervama, a taman posla da muljavina sa oruzjem prodje mimo vodje.

Muljao, al u skladu s propisi....Već bi se javio neko da maše s artije da nije sve pokriveno kako treba. Što se tog dela tiče. Vidimo i kome je bilo namenjeno, a da je kupac izabrao prevoznika. Ovi sirotani što su politirali, po nekoliko sati odmora su samo imali. Ne "najeo" se nikad taj gazda, malo mu pare. Još je avion krenuo nazad za Niš...zamisli da nam je zveknuo oko Čaira negde, znaš i sam gde mu je putanja za sletanje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Avda Zekić said:

Muljao, al u skladu s propisi....Već bi se javio neko da maše s artije da nije sve pokriveno kako treba. Što se tog dela tiče. Vidimo i kome je bilo namenjeno, a da je kupac izabrao prevoznika. Ovi sirotani što su politirali, po nekoliko sati odmora su samo imali. Ne "najeo" se nikad taj gazda, malo mu pare. Još je avion krenuo nazad za Niš...zamisli da nam je zveknuo oko Čaira negde, znaš i sam gde mu je putanja za sletanje.

Ma cim je onaj Tesic upetljan, neka muljavina sigurno. Ukrajinci voze iz Nisa za Banglades oruzje, pa posle prazan avion nazad u Ukrajinu valjda.

Znam gde slecu, malopre onaj Rajanov samo u zgradu sto mi se nije zakucao.

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj temi se piše o slučaju Jovanjica i psotupku protiv inspektora Milenkovića koji je pokrenuo lavinu? Nemoguće da niste pisali o tome, bukvalno Kafka da pozavidi kako se mafijaški vrh države obračunava sa nekim ko se drzne da gurne ruku u osinje gnezdo. Ne znam ništa o tom Milenkoviću, da li je i to neka režija za mase ili je reč o ludo hrabrom čoveku koji je, zamislite, samo radio svoj posao.

 

https://www.netkolumne.com/2022/07/ljubodrag-stojadinovic-opojna-gazdina.html?fbclid=IwAR0i7FQeXz14YrQeqBMfoN0lUplQdCkIPFbskx-6xzjTm4zav-osGqJR-gA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Na kojoj temi se piše o slučaju Jovanjica i psotupku protiv inspektora Milenkovića koji je pokrenuo lavinu? Nemoguće da niste pisali o tome, bukvalno Kafka da pozavidi kako se mafijaški vrh države obračunava sa nekim ko se drzne da gurne ruku u osinje gnezdo. Ne znam ništa o tom Milenkoviću, da li je i to neka režija za mase ili je reč o ludo hrabrom čoveku koji je, zamislite, samo radio svoj posao.

 

https://www.netkolumne.com/2022/07/ljubodrag-stojadinovic-opojna-gazdina.html?fbclid=IwAR0i7FQeXz14YrQeqBMfoN0lUplQdCkIPFbskx-6xzjTm4zav-osGqJR-gA

Rec je o sinu Sente Milenkovica, profesionalca koji je bio telohranitelj Podlipljenog, profesionalac kao i otac mu. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Rec je o sinu Sente Milenkovica, profesionalca koji je bio telohranitelj Podlipljenog, profesionalac kao i otac mu. :default_coffee:

Primetio sam da na saslusanja dolazi u Audiju, koji je minimum 70,000 eura, valjda i on ima neku tetku. Cela prica je jos jedan od vucicevih cirkusa , jer je inspektor otkrio plantazu nakon sto im je sa Zapada receno da je zatvore. Nesto te velicine je nemoguce da ostane tajna, a povrh svega vlasnik je imao legitimacije vojne i civilne obavestajne sluzbe, sto je tek prica za sebe.

Koliko je ceo apart korumpiran najbolje pokazuju imovinske kart nacelnika u beogradskoj policiji. Barem trojica imaju imovinu od preko milion eura, a plata im nije ni 2000 mececno. Ne mora covek da bude Kluzo da bi zakljucio odakle dolazi baksis, ali narodu se uvek ponudi neka vrsta zabave, da ne obraca paznju na te trivijalne stvari.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DJORDJE said:

Primetio sam da na saslusanja dolazi u Audiju, koji je minimum 70,000 eura, valjda i on ima neku tetku. Cela prica je jos jedan od vucicevih cirkusa , jer je inspektor otkrio plantazu nakon sto im je sa Zapada receno da je zatvore. Nesto te velicine je nemoguce da ostane tajna, a povrh svega vlasnik je imao legitimacije vojne i civilne obavestajne sluzbe, sto je tek prica za sebe.

Koliko je ceo apart korumpiran najbolje pokazuju imovinske kart nacelnika u beogradskoj policiji. Barem trojica imaju imovinu od preko milion eura, a plata im nije ni 2000 mececno. Ne mora covek da bude Kluzo da bi zakljucio odakle dolazi baksis, ali narodu se uvek ponudi neka vrsta zabave, da ne obraca paznju na te trivijalne stvari.

 

Audi je sluzbeni i njegove tablice su pod zabranom belezenja u svim drzavnim organima i preduzecima.

Zasto - Zato! :classic_ninja:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shonke said:

 

Vala baš, Vuline, jebem li ti mater.

Sada je  psihijatrijski slucaj presao sa rusokolonasenja i na rasizam najgore vrste ("olos iz Azije").

 

Mada, zna se zasto je taj oblik zivota clan svake vlade, iako je ekstremno glup, nesposoban i iritantan. 

Link to comment
Share on other sites

Predugo traje sve ovo sa Milenkovicem. 
Jedino konkretno sto je izjavio do sada je da Aca i njegov bata nikako, ni pod razno, ni u jednoj varijanti i potpuno sigurno nisu imali apsolutno nikakve veze sa Jovanjicom. 

Link to comment
Share on other sites

Kazu Grci ozbiljno popizdeli zbog aviona, navodno nismo ih obavestili da nosi opasan tovar a pilotu je nudjeno da sleti u Solun, ali insistirao je da se vrati u Nis verovatno da se ne bi saznalo da nosi oruzije. Dakle prica o proceduri macki o rep.

 

 

Mi stvarno postajemo evropska Kolumbija. 

 

Najveca plantaza marihuane u Evropi a mozda i sire, lik koji stoji iza iste malte ne aboliran, dok inspektora razapinju. 

 

Sad ne prijavljujemo avione sa oruzijem koji lete iznad komsija.

 

Ne znam sta jos treba da se desi pa da zapad kaze e sad je dosta, nema ssp, nema fondova, nema sengena, nema radnih dozvola i da nema free lancinga, jer znam mnoge freelancere koje politika nije zanimala sve dok ih Mali nije naguzio. 

 

Edited by MeanMachine
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne moze zapad nista uraditi u smislu da nam prekine dotok novca, jer sve odluke donose konsenzusom, a nece ga imati. 
Vucic doista moze jahati kao tito, cak su i u izjavama bledi i nikakvi. 
 

Tek kad uspeju da reshe Orbana, imace neke procedure da povecaju ritisak na Vucica, do tada nadajmo se da cemo ziveti duugo da bismo mu videli ledja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...