Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

17 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Za to vreme, kod perjanica patrijotizma novi vrhunci ludila. Kaze EU i USA i ostali mrski "zapad" imaju novu vlast, i to su Zelenski i vlada Ukrajine. Kaze oni samo komanduju i prave spiskove sta im treba, određuju sta bojkotovati, hoce da naređuju papi sta da radi itd, a ovi svi samo izvršavaju. Ovo je neka nova vrsta luđenja. Nisu do sada u ovim fazama bili :lol_2:

 

 

 sve diktira ukr i njene sluzbe, vucic objasnio

 

Since Russia launched its invasion of Ukraine in late February, more than a dozen Air Serbia flights have been forced to return to Belgrade or Moscow due to bomb threats, and Belgrade's airport was evacuated at least three times.

"Foreign (intelligence) services of two countries are doing that. One is an EU country, and Ukraine is another one," Vucic said late on Sunday, without providing evidence. :lol_2:

 

Zatim, ukrajinski komandanti naredjuju vucicu sta da radi:

 

In a statement, Oleg Nikolenko, a spokesman for Ukraine's foreign ministry, dismissed Vucic's remarks as "baseless" and "untrue."

He also said Ukraine was disappointed with Serbia's refusal to join EU sanctions against Russia.

"We call on Belgrade to stand up for the truth and fully join in support of Ukraine and in upholding the values on which united democratic Europe is founded," it said.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

 Ko mu je kriv kad ne ume da bude diktator. Ne bi se oni kod Idi Amina kurcili zato sto bi ih pojeo.

 

Uhvacen si.  Znaci branis Ga.

 

...a idi amin ...pa to ne smem da komentarisem ovim smajlijem :classic_love:

jer niko ne moze da zna kada se iza ekrana smejemo ili smo ozbiljni, jos ce se pomisliti da osim Cede ldp abazavam i ovog kanibala

 

 

:lol_2:

Edited by Mama_mia
ae
Link to comment
Share on other sites

 Pada mi na pamet tibetanska poslovica: „Problem nije tamo gde ga vidiš nego odakle ga posmatraš.“ Sinoć sam u skoro praznoj sali gledao jednu genijalnu predstavu i jako bih voleo da pričam o umetnosti koja jedva preživljava u polupraznim salama dok šund i primitivizam puni dvorane i arene. Umesto toga pitate me da danas komentarišem izjavu gospodina Manojlovića, juče izjavu gospodina Kusturice a sutra izjavu gospodina Ristovskog. Dakle, da ja, običan umetnik, ocenjujem svoje najelitnije kolege koji očigledno žive fenomenalno jer podržavaju ovu vlast ili generalno svaku vlast i ne vide ili ih ne zanima kako živi narod. Oni će od svojih izjava imati koristi i biće upamćeni kao naši najveći umetnici dok ću ja od ovakvih izjava koje Vi tražite od mene imati samo štetu i biću zaboravljen još za života. Molim Vas da me ubuduće pitate o kulturi i umetnosti a ne o rekla-kazala nekulturi – poručio je glumac Bojan Dimitrijević.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene iskreno fascinira ne mali broj ljudi koje sam upoznao i koji su mi pričali da je Brnabićka pametna, kul i tako dalje. Uopšte ne dovodim u sumnju te ljude, to su mahom ozbiljni ljudi kojima verujem, nego me fascinira njena sposobnost da se prikrije tako efikasno jer je potpuno očigledno u pitanju fenomenalni mentol.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Mene iskreno fascinira ne mali broj ljudi koje sam upoznao i koji su mi pričali da je Brnabićka pametna, kul i tako dalje. Uopšte ne dovodim u sumnju te ljude, to su mahom ozbiljni ljudi kojima verujem, nego me fascinira njena sposobnost da se prikrije tako efikasno jer je potpuno očigledno u pitanju fenomenalni mentol.

Kazi mi na cemu su, da uzmem i ja to, trebace mi neki opijat, u ovom ludilu:lol_2:..sad ozbiljno, sta prikriiva, zena je toliki imbecil, nepsimena, neusmena, elokventnija su braca Dzogani od nje..glupost je tesko sakriti, njenu je nemoguce sakriti..inace, respektujem svaciju intelgienciju, jasno mi je da ne moze svako da  bude supergenije, neke koji mozda nisu mnogo pametni volim i psotujem, ali za Burnabitcku nema problem da koristim reci kao sto su . moron, dlijabola, debil, imbecil, i slicno..za takve kao sto je ona te reci i psotoje..

Link to comment
Share on other sites

Znam ljude koji je znaju, a i ja sam kratko pricao s njom pre milion godina. Ostavila je takodje ok utisak na mene. Da napomenem da je to bilo pre politicke karijere i prica nije imala nikakve veze sa tim. Moguce je da nije toliko glupa a da se ovde ne snalazi, ili je glupa osoba koja kad ne ide dalje od opanaka zvuci smisleno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Znam ljude koji je znaju, a i ja sam kratko pricao s njom pre milion godina. Ostavila je takodje ok utisak na mene. Da napomenem da je to bilo pre politicke karijere i prica nije imala nikakve veze sa tim. Moguce je da nije toliko glupa a da se ovde ne snalazi, ili je glupa osoba koja kad ne ide dalje od opanaka zvuci smisleno.

Mislim da je ovo presudno..kratko,a bio si i mladji, pa nisi bas na prvu loptu ni umeo da skeniras koliko je neko inteligentan i elokventan..

Edited by Harmonika
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ras kass said:

Wtf je sesta kolona? 

Pa sada, ima više značenja, ali se uglavnom misli na ljude koji rade protiv interesa sopstvene države, ali ne direktno-iznutra. Recimo za vreme SFRJ. se koristila da se opiše emigracija koja radi protiv interesa tadašnje vlasti i države.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...