Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Pa to se sve bilo navuklo da krade po firmama od toalet papira, olovki, sitnh stvari pa do velikih. Sve da rade mufte, a da ne doprinosi nigde. Penzija im dodje kao posrnuce jer ne moze vise da se lepo zivi na mufte.

 

Secam se kad sam ziveo u BG i kupi Montera (firma od Markovica mislim koji je bio kum nekom iz DS-a) Trudbenik i oni mucenici iz Trudbenika mi se zale kako sad moraju da rade, a ovako su dobijali neku crkavicu+ radili privatno i sad ne znaju gde biju kad moraju da rade za jednu platu. Taj isti pljuje privatizacije i los zivot.

 

Ma mali milion vas granicnih penzionera slusam kako se bolje zivelo za vreme Zlobe i Tita...rekoh ziveo si ti bolje od razredjivanja benzina i svercovanja dok je drzava deset puta bankrotirala ili od kredita..

 

Penzioneri npr u mojoj zgradi u strogom centru grada, ma korona, nosi televizor idi u prodavnicu, po lekove..kucaj svaki dan da vidis da li su zivi pa pricaj sa njima i kad je doslo vreme da se kreci, kazu nemaju 100e da izdvoje za krecenje iz pet puta...sve penzionerke nasledile plate direktora preduzeca, deca im po svetu itd...kad ih vidim smrkne mi se. Oni su jos uzor za ove ostale.

 

Mladi su odlicni, povezani sa svetom i putovali su vise od vas...vi ste videli taj raspali Trst 20x, isli da sverate kao moja majka i vodila me kao dete jednom u neku vukojebinu u Ceskoj 88g. Ne da nisu videli svet, nego nisu videli ni Srbiju sem ako nisu isli na teren da rade.

 

Danasnja omladina ne moze da se cuje od raznih navijaca, huligana, kriminalaca..cute ili beze odavde...Nasa omladina je odlicna, to sto se ovi 1244 cuju vise je zato sto dobijaju prostor i od monotonog zivota nemaju nista drugo vec da serendaju po  Tviterima, Fejsbuku i ostalim sranjima. Kvalitet nece da se mes,zive dobro i to negde jeste problem, zato i jesam za obavezno glasanje. Ako neces da glasas kazna 100k dinara. Mora se naci da mladi udju u tokove. 

 

Kvalitetni, urbani ljudi sto ih ja znam bar 1/3 je otisla preko i ne pada im na pamet da se vrate. Da nema interneta ta brojka bi danas bila ekstremno veca.

 

Sto se tice voznje kolima, slazem se da ima klinaca koji voze X5 200na sat, ali to mu je tajo kupio,ostavilo da se baskari i zbog kriminalno uredjene drzave koju smo dobili takve stvari ne mogu da se srede.  Mi jos zivimo u raljama starijih generacija koji su gurnuli Srbiju u posrnuce od 90te pa na vamo. Kad ove generacije 74godiste+ budu isle u penziju ili debelo zagazili u nju, onda ce se mozda nesto i promeniti.

 

A da odradis neki posten pos`o i platis k`o  covek porez pa da odredjujes sta je buducnost drzave?:default_coffee:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, fancy said:

 

Tvoja majka je propustila jednu bitnu stvar - da ti pruži kućno vaspitanje.

A bez tog temelja nije ni čudo što te je nedostatak obrazovanja pretvorio u jedinku razuma besnog psa i intelekta morskog krastavca.

Upravo o ovome pisem. Pod plastom nekog ko radi na fakultetu toliko godina, nadam se ne sa studentima vec u menzi ovakav nacin rasprave nije primeran na forumu, a ne na fakultetu. To upravo dolazi iz vremena koje nas je uvelo u sve ovo probleme. Mi mladji npr ja smo ostvareni vec pre cetrdesete godine i takvi ljudi, opet kao JA, ne ulazimo u ovakve besmislene diskusije. Sta ja tebe imam da vredjam i ponizavam kad ti to sam sebi radis. Problem je sto ti mozda treba nesto da naucis ove mlade generacije, onda naravno da su mladje generacije u problemu ako se obrazuju kod tebe slicnih. Ipak, postoji mogucnost da si samo mastiljar u u neka cetiri zida gde kancelarija izgleda kao u sedamdesetim godinama pa nemas kontakta sa studentima na njihovu srecu. 

 

Nase danasnje generacije imaju taj problem obrazovanja jer u obrazovnim institucijama obicno rade osobe koje su slabo sposobne da rade nesto drugo do prepisivanje znanja iz udzbenika jer ih u praksi nemaju. Apsolutno sam siguran da moj prosek mozes samo da sanjas, o trenutnom poslu i karijeri jos vise. 

 

Tako da ne znam gde sebe svrstavas ako ja imam intelekt morskog krastavca :roflmao: Necu da se hvalim, ali kad moram.

 

 

27 minutes ago, Kronostime said:

A da odradis neki posten pos`o i platis k`o  covek porez pa da odredjujes sta je buducnost drzave?:default_coffee:

Kriminalcima na vlasti nikad necu platiti porez, niti moram. Kad budem morao, vise necu biti u Srbiji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Upravo o ovome pisem. Pod plastom nekog ko radi na fakultetu toliko godina, nadam se ne sa studentima vec u menzi ovakav nacin rasprave nije primeran na forumu, a ne na fakultetu. To upravo dolazi iz vremena koje nas je uvelo u sve ovo probleme. Mi mladji npr ja smo ostvareni vec pre cetrdesete godine i takvi ljudi, opet kao JA, ne ulazimo u ovakve besmislene diskusije. Sta ja tebe imam da vredjam i ponizavam kad ti to sam sebi radis. Problem je sto ti mozda treba nesto da naucis ove mlade generacije, onda naravno da su mladje generacije u problemu ako se obrazuju kod tebe slicnih. Ipak, postoji mogucnost da si samo mastiljar u u neka cetiri zida gde kancelarija izgleda kao u sedamdesetim godinama pa nemas kontakta sa studentima na njihovu srecu. 

 

Nase danasnje generacije imaju taj problem obrazovanja jer u obrazovnim institucijama obicno rade osobe koje su slabo sposobne da rade nesto drugo do prepisivanje znanja iz udzbenika jer ih u praksi nemaju. Apsolutno sam siguran da moj prosek mozes samo da sanjas, o trenutnom poslu i karijeri jos vise. 

 

Tako da ne znam gde sebe svrstavas ako ja imam intelekt morskog krastavca :roflmao: Necu da se hvalim, ali kad moram.

 

 

Kriminalcima na vlasti nikad necu platiti porez, niti moram. Kad budem morao, vise necu biti u Srbiji.

laughing-42.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Devil In My Pants said:

Mali je to procenat i penzioneri ne mogu da glasaju za buducnost, njihovo je proslo, novo vreme je novo vreme. Necemo ni mi razumeti buducnost itd...Sam sebi cu oduzeti glas, ako dozivim te godine..

xax

.. svako misli za sebe da je bas on - ono sto je potrebno svetu a pogotovo domovini sve dok je ziv zato nikada neces sam sebi oduzeti glas- zamisli koliko osoba mora da bude samosvesna da o sebi kaze da je totalna budala koja ne sme da glasa jer je budala...poznajes takve? ja ne.

 

Ako sam navela samo Djindjica, S.Popovica i V.Dimitrijevica to ne znaci da postoje samo njih trojica...I uopste je ko je kriv za to sto je mali procenat ovakvih?

 

....i svakako ne bi trebalo da nas zanimaju tudja glasanja posebno penzionera, trebalo bi da se utice na to da se menja mentalitet DOK se ne stigne u njihove godine a ne da se podgreva to sto ti nazivas prosloscu i glasanje za proslost ili `nemogucnost penzionera da glasaju za buducnost` ... jer ko god u bilo kojim godinama glasa, taj glasa za buducnost - i to onakvu kakvom je prizeljkuje bez obzira da li ce da je dozivi...

 

14 hours ago, koca popovic said:

E jednom i ti da kazes nesto da se slozim. Nemoj da se ljutis,

 

Ma ne, zasto da se ljutim? Zato sto nisi primetio da uvek pisem istu `stvar` sledim jedno isto svaki put zavisno od teme, ne retko pominjem djindjica, srdju popovica i slicne...to bi trebalo da objasni sve ostalo s moje strane, kao i to zbog cega se prvi put slazes sa mnom...pitanje je sta te je sprecilo ranije da se slozis i sta tacno nije bilo po tvojim merilima bar sto se tice ovog pdf.

 

I zato nemoj ni ti da se naljutis sto sada mislim da slazuci se sa jednim postom - slazes se i sa svim ostalim postovima s moje str.

 

Sam si kriv i sad si u mojoj ekipi  kao Perkos :lol_2:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cak su i Putin i njegova kamarila malo olabavili  s pricom o nuklearnom ratu,ali ovaj nas sibicar ne odustaje - "Vise verujem da ce biti,nego da nece".
Lesinar.
Sejanje straha kao instrument upravljanja drzavom od koje je napravio despotiju.

Srecna desetogodisnjica vlasti SnS svima koji slave!

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da ponovim, Clash je bio najbolji prorok oko ovoga sa bombama. Pun Beograd turista zbog ovih utakmica, i odjednom dojave prestale, ali zato da za glupandere deluje kao da se nastavlja "rat" i "napad" kaže:

 

Quote

Na meti ludaka od jutros su i škole na jugu i jugoistoku Srbije, pa su tako dojave o bombama u školama stigle u četiri škole u Leskovcu, isto toliki u Vlasotincu i okolini, zatim u školama u Lebanu, Prokuplju,  Kuršumliji, Nišu i Pirotu.

 

https://jugmedia.rs/dojave-o-bombama-u-vise-skola-u-leskovcu-vlasotincu-lebanu-pirotu-nisu-kursimliji/

Kao neka deca svi komplet, pravi bednici. Pa bar da su negde bacili poveliku petardu u nekom nokširu, ili da su ispalili koje bure karabitom u nekoj šumi, da je kakav studeit negde zapalio žito, kao što najavljuje bizon, ili slično, bez žrtava, galame radi, nego ni to nisu umeli.

 

Sad će verovatno sledeće biti dojave o miniranim kućicama za pse i štalama u onim napustenim selima negde. Ili najgore od svega - zli terorista sa Guy Fawkes maskom viđen kako se popišao u bunar onog Ljubiše ubice sto ih bese pokokao desetak u nekom selu, a onda je javno naguzio kozu. Prava strahota!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milenko Puzigaca said:

Da ponovim, Clash je bio najbolji prorok oko ovoga sa bombama. Pun Beograd turista zbog ovih utakmica, i odjednom dojave prestale, ali zato da za glupandere deluje kao da se nastavlja "rat" i "napad" kaže:

 

Kao neka deca svi komplet, pravi bednici. Pa bar da su negde bacili poveliku petardu u nekom nokširu, ili da su ispalili koje bure karabitom u nekoj šumi, da je kakav studeit negde zapalio žito, kao što najavljuje bizon, ili slično, bez žrtava, galame radi, nego ni to nisu umeli.

 

Sad će verovatno sledeće biti dojave o miniranim kućicama za pse i štalama u onim napustenim selima negde. Ili najgore od svega - zli terorista sa Guy Fawkes maskom viđen kako se popišao u bunar onog Ljubiše ubice sto ih bese pokokao desetak u nekom selu, a onda je javno naguzio kozu. Prava strahota!

 

 

Valjda nisu zaboravili mejl moje skole, samo jednom do sad, sramota :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

„Shvatite, konačno, svoje pravo značenje i mesto u ovom svetu! Shvatite da ste vi tu suvišni, vi ste genetsko đubre koje ne bi trebalo da bude, đubre stvoreno slučajno kao rezultat evolucione greške, đubre koje treba uništiti“, navodi se u poruci.
 

 

znaci sluzba, vucic

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KfJ said:

„Shvatite, konačno, svoje pravo značenje i mesto u ovom svetu! Shvatite da ste vi tu suvišni, vi ste genetsko đubre koje ne bi trebalo da bude, đubre stvoreno slučajno kao rezultat evolucione greške, đubre koje treba uništiti“, navodi se u poruci.
 

 

znaci sluzba, vucic

Au, deluje mi kao da je neko sa foruma ovo sastavio..ozbiljno..

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Valjda nisu zaboravili mejl moje skole, samo jednom do sad, sramota :classic_ninja:

 

Ne delujes kao skolarac... 😄 

Nisi valjda... pa ti si... 

 

Spoiler

 

 

Vidi, @Sreten Žujkić, penzioner uvek mozes ti nesto da isfoliras da je bila dojava... sta ima veze, malo iscimas roditelje, deca ce biti srecna, ma nema veeeeezeeee. 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mama_mia said:

xax

.. svako misli za sebe da je bas on - ono sto je potrebno svetu a pogotovo domovini sve dok je ziv zato nikada neces sam sebi oduzeti glas- zamisli koliko osoba mora da bude samosvesna da o sebi kaze da je totalna budala koja ne sme da glasa jer je budala...poznajes takve? ja ne.

 

Ako sam navela samo Djindjica, S.Popovica i V.Dimitrijevica to ne znaci da postoje samo njih trojica...I uopste je ko je kriv za to sto je mali procenat ovakvih?

 

....i svakako ne bi trebalo da nas zanimaju tudja glasanja posebno penzionera, trebalo bi da se utice na to da se menja mentalitet DOK se ne stigne u njihove godine a ne da se podgreva to sto ti nazivas prosloscu i glasanje za proslost ili `nemogucnost penzionera da glasaju za buducnost` ... jer ko god u bilo kojim godinama glasa, taj glasa za buducnost - i to onakvu kakvom je prizeljkuje bez obzira da li ce da je dozivi...

 

 

Ma ne, zasto da se ljutim? Zato sto nisi primetio da uvek pisem istu `stvar` sledim jedno isto svaki put zavisno od teme, ne retko pominjem djindjica, srdju popovica i slicne...to bi trebalo da objasni sve ostalo s moje strane, kao i to zbog cega se prvi put slazes sa mnom...pitanje je sta te je sprecilo ranije da se slozis i sta tacno nije bilo po tvojim merilima bar sto se tice ovog pdf.

 

I zato nemoj ni ti da se naljutis sto sada mislim da slazuci se sa jednim postom - slazes se i sa svim ostalim postovima s moje str.

 

Sam si kriv i sad si u mojoj ekipi  kao Perkos :lol_2:

 

 

Slazem se sa ovim sto si napisala osim da sam u istoj ekipi sa Perkosom. Na zalost tvoju da ti kazem da sa njim i jos nekim ne mogu da se slozim, ni u cemu. 

Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎/‎19‎/‎2022 at 1:07 PM, Milenko Puzigaca said:

 

 

 

Prebacio sam ovde. Pa možda je cilj da se izazovu ovakve masove reakcije kod nenormalnika, koji se očigledno ponose time što su nenormalni, i dokazuju zašto niko normalan na takvom mestu ne treba da živi. I tako ponekad, u stvari vrlo često, svakodnevno, kad nenormalnici po milioniti put od kad su izgmizali dokažu koliko su nenormalni, imam i nastavak komentara, za ove što se brinu o deci i bolesnicima itd, kako sa nokširima, tako i bez njih. Nije ono standardno "hoće li oni u NATO i da li su oni ili iko njihov bilo kada glasali za miloševića ili kakvog sličnog patrijotu". Nego nešto što se ovim humanistima tek ekstremno ne bi sviđalo, ali je činjenica, ama ne smem kazat. Dobro, malo. Niko tu ne treba da živi među ovakvim ludacima, koji kao da su izašli iz jedne pesme u kojoj se više puta ponavlja "no fight, no flight, just stupidity, that’s right".

 

spacer.png

 

 

Ja sam likovao još pre nekoliko dana kad je vaseljenska patrijaršija to uradila, a ovo je formalnost. Dere Musa jarca... :lol_2:

 

 

O, hvala gos'n Milenko, ovde jos nisam zasla na citanje.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Devil In My Pants said:

Upravo o ovome pisem. Pod plastom nekog ko radi na fakultetu toliko godina, nadam se ne sa studentima vec u menzi ovakav nacin rasprave nije primeran na forumu, a ne na fakultetu. To upravo dolazi iz vremena koje nas je uvelo u sve ovo probleme. Mi mladji npr ja smo ostvareni vec pre cetrdesete godine i takvi ljudi, opet kao JA, ne ulazimo u ovakve besmislene diskusije. Sta ja tebe imam da vredjam i ponizavam kad ti to sam sebi radis. Problem je sto ti mozda treba nesto da naucis ove mlade generacije, onda naravno da su mladje generacije u problemu ako se obrazuju kod tebe slicnih. Ipak, postoji mogucnost da si samo mastiljar u u neka cetiri zida gde kancelarija izgleda kao u sedamdesetim godinama pa nemas kontakta sa studentima na njihovu srecu. 

 

Nase danasnje generacije imaju taj problem obrazovanja jer u obrazovnim institucijama obicno rade osobe koje su slabo sposobne da rade nesto drugo do prepisivanje znanja iz udzbenika jer ih u praksi nemaju. Apsolutno sam siguran da moj prosek mozes samo da sanjas, o trenutnom poslu i karijeri jos vise. 

 

Tako da ne znam gde sebe svrstavas ako ja imam intelekt morskog krastavca :roflmao: Necu da se hvalim, ali kad moram.

 

 

Kriminalcima na vlasti nikad necu platiti porez, niti moram. Kad budem morao, vise necu biti u Srbiji.

Bold 1: Ma on radi u menzi tako da to nije problem.

Bold 2: Kako ce se onda graditi pruge, skole, bolnice i putevi?

1 hour ago, deez nuts. said:

Sizofrena cepanja

a78651ebd8a9b55091765859339722e7.jpg

A mogu li recimo budisti da ulaze u Republiku Srpsku? Sta su im budisti nazao ucinili?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Da ponovim, Clash je bio najbolji prorok oko ovoga sa bombama. Pun Beograd turista zbog ovih utakmica, i odjednom dojave prestale, ali zato da za glupandere deluje kao da se nastavlja "rat" i "napad" kaže:

 

Otvaranje Poljoprivrednog sajma u NS.

Otvorise  Vucic i Orban, dva najveca Rusa posle Dugina i Putina.

Imal boNbi?

Jok.

Mozda se vikendom ne rade bonbe, greh je, kao ukljucivanje ves masina na crveno slovo.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darth Bane said:

Bold 1: Ma on radi u menzi tako da to nije problem.

Bold 2: Kako ce se onda graditi pruge, skole, bolnice i putevi?

A mogu li recimo budisti da ulaze u Republiku Srpsku? Sta su im budisti nazao ucinili?

Druze, oni su se toliko nakrali za to sto si naveo da bi oni nama trebali porez placati.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, deez nuts. said:

Sizofrena cepanja

a78651ebd8a9b55091765859339722e7.jpg

pecat state of georgia, notary services i jos nesto ne mogu da procitam…jugoslovenski pokret za kurac palac u zaglavlju….jebemmumisa…nadjete nesto na nekom kurcevom portalu i onda je to odjednom istina. 

 

Edited by Gistro Bančo
Link to comment
Share on other sites

A "udruženje će biti primorani" niko da primeti, ili "odluku donetu" tačka, koje nema. :lol_2: Na to se valjda naviklo. Plus, i ovo "svakog" je diskutabilno da li je ispravno :lol_2:

 

Eeee... Pa dobro, naviklo se na budalaštine, pa se više i ne proverava da li je nešto istina, nego udri u sprdnju :lol_2: I to je bolje nego kad se na takvom mestu ozbiljno shvataju na primer ove navodne pretnje bombama :lol_2: Ili ovaj "dokumenat" :lol_2:

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...