Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

59 minutes ago, Mama_mia said:

 

Svasta, kao da je biti duhovit nesto najlakse na svetu, pa eto, neki cak ni to ne znaju....Bolje da si pokazao primer duhovitosti u nekom svom postu a ne da ovako nesto nalepis ispod posta devojke od Luke - jer niko nema obavezu duhovitosti samo onaj ko mora jer mora.

 

Eto kad je doslo do toga da moram da branim cast duhovitosti jedne devojke ...ma briga me pisite sta hocete jer to radim i ja.

 

ps. ovo s a-bombama je pocelo na letovima za moskvu pa se prosirilo...to sigurno EU preti srb - ili cete na silu da nam se pridruzite ili cemo vas bombardovati laznim dojavama...

I ja tako mislim. EU, Amerika i Ukrajina.

Dobro je sto su ovog puta Djilas i Solak ostali po strani. Inace se ne bi zavrsilo samo na pretnjama?!!?!

Link to comment
Share on other sites

Recite djevojci  (uzasava se mojih postova pa moram preko posrednika), da nema veze da li zivis u Bg, moze to biti menhetn, moze da bude kuw, moze da bude liban, moze paris, nica, syria, moze ukrajina...moze ceo svet ako vec zivis na toj planeti.

 

Mozes da imas decu ili da si ih izgubio, mozes da imas prijatelje i roditelje i da si ih izgubio,

ali kada pokazes strah tada si stvarno izgubio i bez realnog gubitka. Strah je hrana za dusu onome ko napada. I da ne ispadne da me bas briga...zato samo se setim kada je ovaj niz o dojavama poceo u skorije vreme - aha na letovima za moskvu. Ok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Ja ne znam šta se zajebavaju po provinciji. Ako hoće neku veću zajebanciju treba maltretirati državu Beograd, a ne ovu sirotinju ovamo. NATO da je bio pametan, prva tri dana rata da su bacali kasetne bombe oko Knez Mihajlove i na Dedinju, četvrtog dana bi bio potpisan kumanovski sporazum....

 

Znali su oni to, ali nisu to htjeli namjerno, nego su htjeli da bombarduju kompletnu Srbiju sto duze. Sve su to psihopate, dovoljno je vidjeti ludacki pogled Vesli Klarka i nekih drugih da ih ne pominjem.

Vjerovatno im je na kraju bilo zao sto je Milosevic popustio, pa su morali da prekinu sa sistematskim unistavanjem civilnih objekata.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Amigo said:

 

Znali su oni to, ali nisu to htjeli namjerno, nego su htjeli da bombarduju kompletnu Srbiju sto duze. Sve su to psihopate, dovoljno je vidjeti ludacki pogled Vesli Klarka i nekih drugih da ih ne pominjem.

Vjerovatno im je na kraju bilo zao sto je Milosevic popustio, pa su morali da prekinu sa sistematskim unistavanjem civilnih objekata.

Misliš, ne bi imali "obraza" da daju babuskeri Telekom Kosova ? 🤔

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Amigo said:

 

Znali su oni to, ali nisu to htjeli namjerno, nego su htjeli da bombarduju kompletnu Srbiju sto duze. Sve su to psihopate, dovoljno je vidjeti ludacki pogled Vesli Klarka i nekih drugih da ih ne pominjem.

Vjerovatno im je na kraju bilo zao sto je Milosevic popustio, pa su morali da prekinu sa sistematskim unistavanjem civilnih objekata.

A sto se nije pregovalo, prihvatio mirovni sporazum , nego se na referendumu glasalo za rat umesto promatraca? Zar nisu ljudski zivoti prioritet, pa kada je tako onda se prihvati sporazum iz Rambujea, a ne referendumski odlucuje za ratnu opciju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 
Nije korisno i nije smešno. Deca su se uznemirila zbog bombe, tako mi kažu ovi klinci iz kraja. Samo o tome pričaju. 
 
Ne mogu ni da zamislim paniku koja je nastala pre neki dan u Zoo vrtu ..tu su bila mala deca sa roditeljima.
 
I starijim, zrelim ljudima nije baš svejedno.
 
Te dojave, iako lažne,  ometaju svakodnevni život svih nas. 
 
 
U ovih nekoliko škola koje pohađaju deca koje ja znam, njima je super zezanje jer ne idu u školu. Srednjoskolci tek uzivaju.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ras kass said:

https://nova.rs/vesti/hronika/necemo-stati-jeziv-mejl-stigao-na-adresu-redakcije-nova-dojava-o-bombi-u-bg/

 

 

OK, ovo vec Vulin pisao... fali samo mi smo Ukrajinci I Albanci I placa nas Solak. 

 

Pa zapravo ih i ima. Evo citata iz vesti:

 

„Nećemo stajati skrštenih ruku dok Rusija kolje moj narod i uništava moju zemlju. Srbi su saučesnici u uništavanju moje zemlje i zato smo se udružili sa Albancima da miniramo sledeće lokacije u Beogradu.”

 

Ovo zvuči toliko debilno da samo još fali da potpišu Zelenskog, pa da stave pečat i poštansku marku sa oznakom ukrajinske pošte.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Drug Crni said:

Dajte bre..jeste ozbiljni da iza ove serije dojava stoje deca?!

Nezreli ljudi koji ne prezaju ni od cega - da,ali to nisu deca. Osecaj mi govori da iza svega stoje protuve iz vlasti powered by sluzba..

Uzimajuci u obzir obim poziva slozio bih se. Mada, desavalo se to i ranije, nikada u tom obimu. Negde 73ce ili 74te, kraj godine, pismeni zadaci i odjednom dojava o bombi. Calu smenu poslali kuci, milicija sa psima, detektorima i dao Bog nista. Sledece nedelje ista stvar samo u drugoj smeni. U to vreme par bombi je stvarno i eksplodiralo u Beogradu, pa se takve dojave uzimale ozbiljno. Jeste da OZNA sve dozna ali u ovom slucaju  istraga je dosla do  dve telefonske govornice i tu se zavrsila.

Ako pozivi dolaze iz inostranstva i nema se mogucnost pracenja , vlast uvek moze da zatrazi pomoc stranih sluzbi koje imaju te mogucnosti, posto se ovde radi o pretnji terorizmom.

Edited by DJORDJE
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

A sto se nije pregovalo, prihvatio mirovni sporazum , nego se na referendumu glasalo za rat umesto promatraca? Zar nisu ljudski zivoti prioritet, pa kada je tako onda se prihvati sporazum iz Rambujea, a ne referendumski odlucuje za ratnu opciju.

 

Slazem se u potpunosti. Svakom lideru bi trebao biti imperativ da ucini sve da sacuva mir u svojoj drzavi.

Link to comment
Share on other sites

Meni bi bilo potpuno razumljivo da se neko dobro provodi dok salje te mejlove. To bi bilo normalno. Neki sociopata se zabavlja.

 

Ako ih ovi salju sami, dokazuju da je to zemlja budala. Pretpostavimo da ih sami salju, zasto to rade? Zbog peticionasa? Ma koji su oni faktor? Svi su na drzavnoj sisi, i kako su se tu nabili tako mogu da budu najureni. Ako se bune, njihovi portali gde huskaju i gde su se odjednom pojavili neki zaboravljeni udbasi da piskaraju gluposti mogu da budu blokirani. Nije da nema zbog cega. Tamo je sve sam izdajnik.

 

Zbog "naroda"? Pa takvima ne bi smetalo ni da se neko proglasi za faraona.

 

Totalno neozbiljno. Isto i ovi koji se pale da je to iz dojava mozda stvarno. Kako da nije. Ono prvo sa avionima je mozda autenticno, i to je mozda slao neko cisto zato sto moze, vidi se po mail servisu koji je koristio, ali ovo sad ovako masovno, i to sa yandex-a jeste sumnjivo. U smislu da sami salju te mejlove.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mama_mia said:

 

pa nisam ni ja pisala o duhovitosti jedne vec odredjene devojke i to devojke od Luke. Ali tacno je da si to napisao ispod nje pa sam pomislila iju sada moram da skacem da je branim... inace sam se bas zacudila, znam da je beskrajno duhovita a ovaj nas Puzo znamo da je smor, samo nas drzi u stavu mirno, nedajboze da se osmehnes, nasalis, kazes nesto sto lici da bi mogao da se nasmejes i odmah te stavlja na ignore... zato sam se zacudila sta ti bi

 

ali razjasnismo -  ni zrno nema veze ovo sa onim ....a i kao da je sve to bitno dok ove bombe i dojave uznemiruju narod sto je zaista cilj svakog manijaka - da izazove uznemir i strah. Sto dalje proizvodi -

 

nula otpora + nula duha = 00

Zanimljivo pisanije, još malo pa da poverujem da je iskreno a ne politički obojeno😁

3 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Pa zapravo ih i ima. Evo citata iz vesti:

 

„Nećemo stajati skrštenih ruku dok Rusija kolje moj narod i uništava moju zemlju. Srbi su saučesnici u uništavanju moje zemlje i zato smo se udružili sa Albancima da miniramo sledeće lokacije u Beogradu.”

 

Ovo zvuči toliko debilno da samo još fali da potpišu Zelenskog, pa da stave pečat i poštansku marku sa oznakom ukrajinske pošte.

Sami još da ih devil postuje i klasična propaganda

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Clash said:

Prekosutra pocinje F4.

Puna Arena, puni hoteli.

Ako je neko izvana eto prilike za jos veci picvajz.

Ako je domacica onda prekosutra prestaju dojave.

Nema vise slobodnog smeštaja u BG, stize 10000 Pirejaca uz jos par hiljada Španaca i Turaka. Mozda i Izraelci navrate. Idelano za progandni rat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prilično je bezobrazno da pričaš kako je lider neke države zaslužan ili kriv za mir/rat na teritoriji svoje države a nastavljajući zastupanje one tvoje priče da je zapravo Zelenski kriv što mu je putler okupirao veliki deo države.  Pakuj ti to kako hoćeš, Rambuje, ovo, ono, vidi se.

 

Mene samo zanima kako tebe nije sramota?

Link to comment
Share on other sites

Just now, shonke said:

Prilično je bezobrazno da pričaš kako je lider neke države zaslužan ili kriv za mir/rat na teritoriji svoje države a nastavljajući zastupanje one tvoje priče da je zapravo Zelenski kriv što mu je putler okupirao veliki deo države.  Pakuj ti to kako hoćeš, Rambuje, ovo, ono, vidi se.

 

Mene samo zanima kako tebe nije sramota?

 

Mene vidis zanima kako je tebe briga za neku drugu drzavu, a nije te briga za tvoju. Kud ces vece sramote.

Plus i ta briga i za druge drzave je selektivna. Ako je agresor Rusija, onda te briga, ako je agresor NATO, onda te nije briga, tako da je najbolje da me popustis,

furaj svoj fazon. 

Ja se ne sjecam da sam komentarisao tvoje postove, sve do danas, kada si me citirao i pitao sto si me pitao. 

 

Ja nemam nista protiv ako neko ima neko drugacije misljenje, a mene licno ne dira. Npr @Milenko Puzigaca ima slicno misljenje kao ti, ali taj covjek nije nikada napao nekog drugog forumasa, izbifla svoje, pa kome svidja, kome se ne svidja. Zbog toga ima kod mene respekt, a ove sto se spustaju na neke klizece startove na druge forumase prezirem.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...