Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Sto je najjace, ja verujem da je Aca Parizer u mladosti stvarno i jeo ovakve sendvice, ali ovo danas je bilo transcedentalno iskustvo za Momu Mentola. On zapravo ministrovanjem stvarno upoznaje zivot obicnog coveka, tipa ulazio je u radnju, gledao cene, danas ucio kako se pravi zidarski sendvic... Samo jos da napise sastav kad dodje kuci.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

posle pročitanih komentara može se zaključiti da se od parizera odmah umire

Ne znam da li se umire, ali znam da će opasti broj sendvičara sad oko izbora. NA pomen parizera i puta npr od Niša do Novof Sada i ceo dan mitingovanje, pašće napušavanje, ako ne bude kompezacija kroz dnevnicu.....

Link to comment
Share on other sites

ima tu jos detalja kao sto je vuciceva opaska da se SADA moze da kupi isjecena salama a ne kao ranije, sto opet pokazuje da tip nema dodir sa stvarnoscu jer salamu rezu vec brda godina

a tek toma koji kao da je stavio mlohav kurac u usta i jos krajickom oka baci pogled na malog da vidi kako on reaguje
 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Montipajtonovska scena. Proucavace se kao fenomen za pedeset godina u analizi bliske proslosti naseg naroda.

 

17 minutes ago, nemanjau5 said:

Tri parceta na pola hljeba i nerazmazana majoneza mirise na nekoga ko je jako slabo jeo ovakve sendvice.

 

 

Ista stvar mi je prosla kroz glavu, i dao bih ti "palac gore" da nisi majonez nazvao "majonezA".

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Jel se na kraju snimala budala kako maštrafi parizer i jogurt?

Jeste, samo utanjio bato kao kod stabilizacije Milke Planinc. Tri tanka kotura parizera na 400g hleba, nista sir, krastavci, sandwich kao da ga je pravio UNHCR.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...