Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Та странка да има још две Тепићке добила би изборе. Мени је она из неког разлога готивна и зато сам и гласао за њу. Ок као и за све овде из ове државе остављам простор да се преварим у процени, можда будемо и имали шансе да видимо? Али за разлику од па малтене свих, мени је овако лаички Тепићка освежење.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tepić i Aleksić odličan tandem. Ja BiH dodao Ćutu, a čuvao Sava za kasnije. Verovatno je to i neki plan. Orlić je tipičan sns imbecil, jako niske inteligencije i uvežbanog ponavljanja. Tu je negde sa mozgom sa Brnabom, s tim što je ipak logorejičniji.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Constantin said:

Mislim da se voditelj ponaša nepristrasno....promena evidentna.

Evo pustio sam od pocetka posto sam zakasnio, ovo je sramno, voditelj samo sto se ne izvinjava Orlicu... ova iz SPSa jos nije ni rec progovorila, Marinika tek sad pocinje. 

 

Neverovatan je Orlicev bezobrazluk i ja prosto ne mogu da verujem sta oni izgovaraju nekada, toliko lazi a da ne trepnes...

 

Zamisli kaze voditelju da "pogleda opet svoje emisije" da vidi kako opoziciji daje "3 puta vise vremena" za pricu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo pustio sam od pocetka posto sam zakasnio, ovo je sramno, voditelj samo sto se ne izvinjava Orlicu... ova iz SPSa jos nije ni rec progovorila, Marinika tek sad pocinje. 
 
Neverovatan je Orlicev bezobrazluk i ja prosto ne mogu da verujem sta oni izgovaraju nekada, toliko lazi a da ne trepnes...
 
Zamisli kaze voditelju da "pogleda opet svoje emisije" da vidi kako opoziciji daje "3 puta vise vremena" za pricu. 
Ako misliš da Zoza treba da izigrava Jovu Bakića, mislim da si se preračunao.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, freethrow said:

Orlić je tipičan sns imbecil, jako niske inteligencije i uvežbanog ponavljanja. Tu je negde sa mozgom sa Brnabom, s tim što je ipak logorejičniji.

Zanimljiv slučaj. Čovek je doktor nauka, pravi a ne lažni, završio elektrotehniku, što se međ' narodom smatra solidnim poduhvatom. Poznajem dve osobe koje ga poznaju, obe su hvalile njegovu inteligenciju. Jedna od te dve osobe je visoko inteligentna, ali sa neobičnim moralnim načelima. Druga je Orlićev bivši kolega (profesionalni, iz struke). Da ga citiram: "Izgledao je sasvim normalno."

 

Meni definitivno ne deluje neinteligentno, samo deluje kao čovek koji svoju inteligenciju koristi u jako podmukle svrhe. Stvar izbora, očigledno.

 

Edit: da dodam da su dotična dvojica uz Orlića stavili epitete "ljubazan" i "prijatan".

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, freethrow said:

Tepić i Aleksić odličan tandem. Ja BiH dodao Ćutu, a čuvao Sava za kasnije. Verovatno je to i neki plan. Orlić je tipičan sns imbecil, jako niske inteligencije i uvežbanog ponavljanja. Tu je negde sa mozgom sa Brnabom, s tim što je ipak logorejičniji.

 

Aleksić je sa Jeremićem, to je glavni problem. A o kosovarenju i nedavanju da se ne priča.

 

Njega će Jeremić da pokopa čim vidi da postaje jači od njega u stranci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Smrtokapa said:

Zanimljiv slučaj. Čovek je doktor nauka, pravi a ne lažni, završio elektrotehniku, što se međ' narodom smatra solidnim poduhvatom. Poznajem dve osobe koje ga poznaju, obe su hvalile njegovu inteligenciju. Jedna od te dve osobe je visoko inteligentna, ali sa neobičnim moralnim načelima. Druga je Orlićev bivši kolega (profesionalni, iz struke). Da ga citiram: "Izgledao je sasvim normalno."

 

Meni definitivno ne deluje neinteligentno, samo deluje kao čovek koji svoju inteligenciju koristi u jako podmukle svrhe. Stvar izbora, očigledno.

 

Edit: da dodam da su dotična dvojica uz Orlića stavili epitete "ljubazan" i "prijatan".

Nema doktorat nauka nikakve veze, mogu da posvedočim iz 1. ruke. Opasni imbecili su to u preko 50% slučajeva.

Hvalili su ovde i Brnabinu inteligenciju, nema nikakve veze ono što je neki utisak iz ličnog odnosa sa projektovanom slikom i efektivnim političkim delanjem. Za Slobu su isto govorili da je gotivac i simpa privatno, malo viski, malo cigara, ludilo zezanje. 

5 minutes ago, DameTime said:

Ja bih ipak bila oprezna sa Aleksićem. On je na lokalu, kad je postao predsednik opštine Trstenik, bio u koaliciji sa SNS-om. Plus mu retorika takođe naginje ka tom nekom srbovanju. 

Nema ovde mnogo izbora, kako da kažem. Hvala na mudrosti Đilasu i Jeremiću što su se sklonili, ali Aleksić je elokventan i brz na jeziku, na momente i pozitivno pogan. Nema ovde sada 100 mladih političara koji su voljni da se šibaju, pa da biramo najboljih 5. Kada usere i ako usere, jbg, teraj dalje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Nema doktorat nauka nikakve veze, mogu da posvedočim iz 1. ruke. Opasni imbecili su to u preko 50% slučajeva.

Hvalili su ovde i Brnabinu inteligenciju, nema nikakve veze ono što je neki utisak iz ličnog odnosa sa projektovanom slikom i efektivnim političkim delanjem. Za Slobu su isto govorili da je gotivac i simpa privatno, malo viski, malo cigara, ludilo zezanje. 

Jasno mi je da je u pitanju, što kažete, fukara. Ovo oko inteligencije mi je zanimljivije.

Brnaba ne deluje kao neinteligentna, već kao ograničena osoba. Fah-idiot bez ikakve širine.

Vlada mi ostavlja utisak opasnije osobe.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

Vlada mi ostavlja utisak opasnije osobe.

Iz mog dugogodišnjeg, ali popriličnog bogatog, ali istina samo životnog iskustva, ovaj lik što mu ti tepaš Vlade.....je klasičan psihopata. E sad nisam stručan da mu odredim podvrstu. To je na struci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, freethrow said:

Nema ovde mnogo izbora, kako da kažem. Hvala na mudrosti Đilasu i Jeremiću što su se sklonili, ali Aleksić je elokventan i brz na jeziku, na momente i pozitivno pogan. Nema ovde sada 100 mladih političara koji su voljni da se šibaju, pa da biramo najboljih 5. Kada usere i ako usere, jbg, teraj dalje.

 

Kapiram sve, samo prenosim neki lični utisak, jer ga znam sa lokala. Inače jasno mi je zašto je "privlačan" u trenutnoj konstelaciji naše političke scene.

Link to comment
Share on other sites

Orlic nije glup uopste. Jedan od je najinteligentnijih u SNSu. Nije ni Brnaba toliko glupa koliko ispada glupa zbog lapsusa koje pravi i jer joj ovo u sta se pretvorila ipak nije prirodno stanje.

 

Al mora, sta ce, mukica.

 

😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ostavite se cjenjkanja oko toga ko je gotivniji, u ovom trenutku je svako onaj ko se ponasa u okviru zakona i ustava, i u okviru svojih ovlastenja jednostavno neophodan  za skidanje SNS/SPS koalicije. Bas svako ma kakvi mu stavovi bili i svidjali nam se ili ne. Da se razumijemo, svaki od politicara ce imati mnogo stavova sa kojim se necemo slagati i za koje mozemo misliti da su stetni, ali dok su oni spremni argumentovati svoje stavove u parlamentu i u slobodnim medijima, to je ogroman pomak u odnosu na ono kako je sada. Isto tako, politicari su kvarljiva roba - nema garancije da se nece promijeniti i odati koruptivnim radnjama, ali onda je poenta da svi drugi moraju osigurati da sudstvo bude nezavisno i da reaguje po potrebi. 

 

Dakle - bez imena, bez vodja, samo sa platformom zdravih institucija i medija.

Edited by ters
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Evo jedna za laku i lepu noć.
Konačno da neko iz opozicije prevali ovo preko usana

FxY0mNiX0AMCfg4?format=jpg&name=900x900

Brat moj. Vidi se da ga je onih nekoliko razgovora sa mnom izvelo na pravi put :whistling::kece::thumbup:

Nazalost, dovoljno za svega 2% glasova (ako i toliko). 

Link to comment
Share on other sites

SNS mašinerija se pretvorila u one trick pony fah idiote. Slušam Orlića, i na stranu to koliko ga ne podnosim, ali koliko nema smisla bilo šta što čovek kaže. Spin na spin, a za teme koje već sada svi dobro razumeju. Nikakve suštine, samo podmetanja. Sad su izvukli Kapisodu i onda je to jahao pola emisije. Oni nemaju šta drugo da ponude, osim napada, nasilja, konflikta, podmetanja, zavadi pa vladaj.. stvarno čvrsto verujem da se više niko na to ne peca, a oni očigledno ne znaju ništa drugačije.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...