Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Svašta... ja ne vidoh da.im je popularnost ili članstvo povećano. Jedino što je bilo novo, što je mene iznenadilo, nesposobnost delova Suda, Tribunala, i pokušaj da sa lažnim svedocima i svedočenjima izguraju neke priče.

 

Može Šešelj da bude najpametnii  i najobrazovaniji na svetu, ali činjenice su činjenice, a dela su dela, a bez obzira ne njegove "virtouznosti" on je tamo bio ipak u rangu pripravnika-alapače. Još je dobro i prošao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svašta... ja ne vidoh da.im je popularnost ili članstvo povećano. Jedino što je bilo novo, što je mene iznenadilo, nesposobnost delova Suda, Tribunala, i pokušaj da sa lažnim svedocima i svedočenjima izguraju neke priče.

 

Može Šešelj da bude najpametnii  i najobrazovaniji na svetu, ali činjenice su činjenice, a dela su dela, a bez obzira ne njegove "virtouznosti" on je tamo bio ipak u rangu pripravnika-alapače. Još je dobro i prošao.

 

Koliko sam ja puta otišao na utakmice Partizana, a nije mi palo na pamet da počnem da navijam za njih...

Link to comment
Share on other sites

Svašta... ja ne vidoh da.im je popularnost ili članstvo povećano. Jedino što je bilo novo, što je mene iznenadilo, nesposobnost delova Suda, Tribunala, i pokušaj da sa lažnim svedocima i svedočenjima izguraju neke priče.
 
Može Šešelj da bude najpametnii  i najobrazovaniji na svetu, ali činjenice su činjenice, a dela su dela, a bez obzira ne njegove "virtouznosti" on je tamo bio ipak u rangu pripravnika-alapače. Još je dobro i prošao.
Možda. Ali je sprečilo i bilo kakvo osipanje članstva i simpatizera. Da su umesto prenosa suđenja išle emisije i dokumentarci o tome šta su ti zlotvori zaista radili i zašto su tamo gde jesu, svima bi nam bilo bolje.

Ali, nije bilo volje za tim.
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Možda. Ali je sprečilo i bilo kakvo osipanje članstva i simpatizera. Da su umesto prenosa suđenja išle emisije i dokumentarci o tome šta su ti zlotvori zaista radili i zašto su tamo gde jesu, svima bi nam bilo bolje.

Ali, nije bilo volje za tim.
Spremnost na samokritiku i suočavanje sa realnom slikom dogadjaja je vraški težak posao za nekog ko treba da je prihvati. Nije to samo svojstveno za Srbe...Očekivanja su ti baš prevelika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

Možda. Ali je sprečilo i bilo kakvo osipanje članstva i simpatizera. Da su umesto prenosa suđenja išle emisije i dokumentarci o tome šta su ti zlotvori zaista radili i zašto su tamo gde jesu, svima bi nam bilo bolje.

Ali, nije bilo volje za tim.

 

Samo da dodam da je Šešelj od suđenja napravio svoju varijantu Zadruge, a to se sasvim dobro zapatilo. Utisci su se svodili na „auuu, al' im je rek'o” i slične kafanske doskočice. I da, umesto da su videli kakve su svinjarije pravili ovi nacoši, gledali su performans debelog pajaca.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Svašta... ja ne vidoh da.im je popularnost ili članstvo povećano. Jedino što je bilo novo, što je mene iznenadilo, nesposobnost delova Suda, Tribunala, i pokušaj da sa lažnim svedocima i svedočenjima izguraju neke priče.

Skočila je njemu lično popularnost, čini mi se uglavnom među najmlađim glasačima kojima je njegovo pojavljivanje u sudnici bio prvi ozbiljniji kontakt sa njegovim likom.

 

Sećam se da je bilo priča kako će Šešelj kad se vrati da razbuca naprednjačke izdajnike 😄

 

I zaista, kada se vratio, imali su veliki skok na sledećim izborima. Naravno, brzo je bio provaljen i među novim fanovima i otišli su u podcenzusnu zonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

 

A ko onda valja,ako ne valja ni ova opozicija?

Путин брате. Он да нам дође да буде прецЕдник све би било боље. Ето видиш како је Русију успео за само 20 година владавине да направи светском силом у сваком смислу. И војно и економски, и друштвено. Све функционише као швајцар... пардон руски сат код њега.

 

Е то ти је разлог зашто ја немам вере у овај народ и ову државу и дајем јој отприлике неких 40-50ак година још постојања, под условом да не избије неки светски рат до тога јер у том случају сви одосмо у мајчину. 

Кад просечан грађинин ове земље укапира да није битна странка него је битно да сви заједно радимо на уређивању државе и живота у њој тада ће бити боље. Када сви буду имали исти циљ а то је економски и друштвени просперитет сопствене државе е тада можемо причати о неком бољитку.

 

Ја сам рекао да ће 50% Србије бити завијено у црно ако евентуално Русија званично буде поражена у рату са Украјином и њеним савезницима и стојим при томе. Шта више то су чак и неки оптимистичнији проценти, реалнија слика би била 70%. 

 

Ја знам масу људи и то пази сад младих који "лају" против Вучића али зато кову у звезде Путина. Јел капираш ти које је то збогом мозгу. "Лају" против Вучића а Вучић је само нека пијачарска варијанта Путина и ништа друго. 

И какав онда ти утисак стекнеш зашто су људи овде незадовољни? Шта по њима значи уређена држава? Јел ако желе уређену државу као што је Русија онда дај да не трошимо џабе више матерјал за кречење и време на глупости јер Србија и јесте нека мини Русија? Увек била, а по свему судећи и остаће таква. Не разумем зашто народ онда кука на непотизам, нестручне кадрове преко странке, министра одбране који није ишао у восјку, лопове и криминалце у фотељама, загађен ваздух, бригу о животној средини, корупцији, и наравно на крају стандарду. А посебно не разумем зашто нас толико погађа репутација у том пропалом западном свету онда и шта пишу разни амерички, британски, француски, немачки и скандинавски медији. Ко их јебе бре онда! Нек решавају њихове проблеме које имају а нас нек пусте Русима и Кинезима да нас уче како се уређује држава. 

 

 

Edited by dzoneee
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
Samo da dodam da je Šešelj od suđenja napravio svoju varijantu Zadruge, a to se sasvim dobro zapatilo. Utisci su se svodili na „auuu, al' im je rek'o” i slične kafanske doskočice. I da, umesto da su videli kakve su svinjarije pravili ovi nacoši, gledali su performans debelog pajaca.
Najgore je to što su i "tribunalci" upali u njegovu zamku i učestvovali u tome. Sećam se pobedonosnog osmeha Džefrija Najsa kad je naterao Šešelja da pročita dopis (pismeno) u kojem poziva na kraju dopisa sve u tribunalu da mu popuše q...tz. Mislio je da će ga biti sramota....

Šešelj je najveći ratni huškač koji se zatekao u Hagu, ali, kao što rekoh za ti ne najmanje dobio ....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mare80 said:

 

Odakle ti to ?

Nije formalno kontramiting,već videh poziv njihovim pristalicama da se okupe u 17h. Povod nije protiv nasilja,već neko bulažnjenje o lgbt,koroni i Kosovu.. Četiri nedelje su ćutali i sad se naprasno setili da i oni treba da šetaju.

Po meni,ovo je klasičan pokušaj miniranja dosadašnjih protesta.

@dzoneee nemam šta da ti repliciram :thumbsup:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Nije formalno kontramiting,već videh poziv njihovim pristalicama da se okupe u 17h. Povod nije protiv nasilja,već neko bulažnjenje o lgbt,koroni i Kosovu.

 

Ko poziva? Neka od desničarskih stranaka ili neki mlatiqrci po društvenim mrežama?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mare80 said:

 

Ko poziva? Neka od desničarskih stranaka ili neki mlatiqrci po društvenim mrežama?

Videh negde da su avetnici i zveri pozvali članstvo i simpatizere da se pojave..Nemam ništa protiv;imaju pravo na protest iz svojih razloga,ali na drugom mestu. Neka se jasno odvoje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Аветници и Звери то су исто срање друго паковање као СНС. У принципу њима је криво што ови имају фотељу и не желе да је деле. Они немају проблема са вођењем државе од стране СНС и њихових коалиција из 90-их. Могуће да би мало неке ствари оштрије и радикалније спроводили али у суштини то је такав неки пут којим идемо и са СНС-ом. Могуће да би и неки војни сукоб(чић) био рецимо нека специјална војна операција у Реп. Срској или на Косову? Можда? Не знам тачно заиста колико су луди јер кроз ово чисто лајање не можеш то оценити док се не увериш, али овако из реторике може се тако нешто наслутити. Али овако само вођење државе и решавање унутрашњих проблема би било идентично.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Мени је код Томашевића једино битно то што је он донео 7 медаља овој земљи, а политичко опредељење или било шта друго ме апсолутно не занима. Па ни то што је урадио оно што се не ради тј прешао из Звезде у Партизан. Да ли је неко за Вучића, Ђиласа или неког трећег баш ме не занима, ако бих због тога пљувао човека са 7 медаља онда се не разликујем ни мало од оних са севера који пљују једног Савићевића.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мени је код Томашевића једино битно то што је он донео 7 медаља овој земљи, а политичко опредељење или било шта друго ме апсолутно не занима.

Da li ti je kod Nikole Bulatovića bitno samo to što je doneo dva zlata ovoj (onoj) zemlji?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Ја знам масу људи и то пази сад младих који "лају" против Вучића али зато кову у звезде Путина. Јел капираш ти које је то збогом мозгу. "Лају" против Вучића а Вучић је само нека пијачарска варијанта Путина и ништа друго. 

Pa oni "laju" na Vucica samo zato sto nije dovoljno dobar Putin. Nije jos pokrenuo rat na KiM.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Najgore je to što su i "tribunalci" upali u njegovu zamku i učestvovali u tome. Sećam se pobedonosnog osmeha Džefrija Najsa kad je naterao Šešelja da pročita dopis (pismeno) u kojem poziva na kraju dopisa sve u tribunalu da mu popuše q...tz. Mislio je da će ga biti sramota....

Šešelj je najveći ratni huškač koji se zatekao u Hagu, ali, kao što rekoh za ti ne najmanje dobio ....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Ne znam da li su im pravila takva da dozvoljavaju optuženom da govori maltene šta hoće ili jednostavno nisu imali prilike da se susretnu sa kafanskim nastupom.

 

46 minutes ago, Drug Crni said:

Videh negde da su avetnici i zveri pozvali članstvo i simpatizere da se pojave..Nemam ništa protiv;imaju pravo na protest iz svojih razloga,ali na drugom mestu. Neka se jasno odvoje.

 

Ako hoće da protestuju protiv LGBT, to je čisto propagiranje diskriminacije. Ne znam šta misle da će postići ako nešto traže za Kosovo jer im je veća šansa da utiču na reogranizaciju gradskog prevoza u Zimbabveu, ali dobro, svaka budala ima svoje veselje. Kad su već tolike patriJote, mogli bi da odu tamo i organizuju gerilski otpor. Boškić bi bio novi Prle, Milica bi mogla da bude partizanka Mara, a mi da lepo kupimo kokice. Jedino me buni šta sad hoće sa koronom, ali šta se može, nisam kvalifikovan da tumačim ludake.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Smrtokapa said:

Da li ti je kod Nikole Bulatovića bitno samo to što je doneo dva zlata ovoj (onoj) zemlji?

Uh to je bas teska paralela.

lik je osudjeni silovatelj, nemojte na taj nacin iskazivati frustracije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ne znam da li su im pravila takva da dozvoljavaju optuženom da govori maltene šta hoće ili jednostavno nisu imali prilike da se susretnu sa kafanskim nastupom.

 

 

Ako hoće da protestuju protiv LGBT, to je čisto propagiranje diskriminacije. Ne znam šta misle da će postići ako nešto traže za Kosovo jer im je veća šansa da utiču na reogranizaciju gradskog prevoza u Zimbabveu, ali dobro, svaka budala ima svoje veselje. Kad su već tolike patriJote, mogli bi da odu tamo i organizuju gerilski otpor. Boškić bi bio novi Prle, Milica bi mogla da bude partizanka Mara, a mi da lepo kupimo kokice. Jedino me buni šta sad hoće sa koronom, ali šta se može, nisam kvalifikovan da tumačim ludake.

 

Organizovali bi ti pokvarenjaci "specijalnu operaciju" na Kosovu ili u Bosni kad bi imali neku vlast, ali da tamo ginu nečija druga deca, dok oni ponosno sa Dedinja kliču Idemo u rat da se bijete! Neki ćete da poginete, a neki ćemo i da se vratimo!

 

Definicija "dobrovoljni davaoci tuđe krvi" njima pasuje ko budali šamar.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jeste, paralela je najteža moguća, upravo zato sam je dao kao ilustraciju da se ne može tek tako reći "osoba X me zanima samo kao sportista i nikako drukčije".

Ali može biti da je preteško za jednu ipak sportsku temu, tako da neću dalje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мени је код Томашевића једино битно то што је он донео 7 медаља овој земљи, а политичко опредељење или било шта друго ме апсолутно не занима. 

Bitno do onog trenutka dok se nije javno ukljucio u kampanju, sad je pre svega SNS promoter i prema tome treba imati stav o njemu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U petak u 17h je protest kod spomenika Cara Nikolajago onih anti-sivecelije morona, Nada Gladjovic i ona grupa sto je forsirala ivermektin pocetkom korone.

 

Ja se iskreno nadam da ce predsednik i posebno Brnobo sto cesce da se pojavljuju u medijima, svako njihovo buncanje je par hiljada vise ljudi u petak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...