Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Komšika urla u telefon, kupila mi puter na akciji u Lidlu, kaze da stavim kafu, stiže sa plenom pa da uzivamo u mirisu danskog putera....pa se preslisavam, koju to aplikaciju velikih supermarketa jos nemam na telefonu, koji to katalog sa akcijskim cenama nisam pokupila i koliko to necu uštedeti do sledeće penzije i kad sve to složim u glavi pa bacim pogled na ekran televizora i pomislim koliko košta ova manifestacija moj je najveci...miting, javljaju mi se Terazije, nekakve ideje o vešanju.....izvesnih....a baš su se lepo okupili u skupstini....ne bi morao Bakić da ih jiri po ulicama....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Krol na Pinku:

Quote

Pored svih izazova i događanja koja su zadesila Srbiju proteklih nedelja istraživanja pokazuju da predsednik Aleksandar Vučić beleži rekordni rejting i poverenje građana Srbije

 

Edited by erwin
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nemanjaol said:

Bogami skupio je dosta naroda Vučić na kraju.

 

Dovukao.

 

Ima ih još, ljudi i dalje masovno dolaze na skup Brankovim mostom.

 

CZVFhje.jpg

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nemanjaol said:

Bogami skupio je dosta naroda Vučić na kraju.

 

Jedino što se ponovo baš namrčilo deluje mi ovako sa prozora da bi mogla uskoro ponovo da krene kiša.

 

Makar nešto 😄

 

Mnogo manje od očekivanog i najavljivanog, ja bih rekao tek nešto više nego proslog petka. Dosta rastrkano, Bulevar i Takovska solidno prazni. I to sa kakvom logistikom, CG, Bosnom, Makedonijom, svakom opštinom u Srbiji, autobusima, naknadama, pretnjama..

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče podrške, Vučiću je mnogo važniji onaj par američkih senatora od juče, nego ovi mučenici koji su izloženi munjama i gromovima.

 

On zna da ga ta svetina nije ni dovela na vlast, kao i da ga neće ni sačuvati na vlasti kada SAD okrenu ploču. Ti ljudi su kula od karata i potez bezmsila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro ljudi, prepešačio sam stotine kilometara na protestima od kako je ovaj na vlasti, ne morate mene da ubeđujete da ih je naterao 🙂

 

Samo komentarišem ima dosta ljudi tamo i još ih stiže, videćemo još konačan rezultat, ja sam se nadao da će biti možda i neki fijasko tu potencijalno.

 

Ono što je kul je što izgleda da stvarno stiže nevreme, kreće opasno da grmi i to relativno blizu skupštine

Link to comment
Share on other sites

Nikako da prikažu kakva je situacija u parku. Kad vidim tamo stanje daću svoju procenu temeljenu na decenijama protetvovanja. Ono što vidimo put+deo parka do pešačke staze je neki standard protestvovanja i to je 25-35k zavisno od gustine mase. U Park može da stane još dva puta toliko maksimum.

 

U NS pada žestoko, ako ovo ide ka BG biće kiše tokom celog mitinga. Možda ga i odlože za sat.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, JohnnyDragon said:

E to je Srbija a mi smo manjina.

Fucking end of discussion finally! :))))

 

Ovo je jedan od ciljeva cele ove predstave - mi smo manjina, sto izlaziti na izbore (ne kazem da ti to mislis, nego da je cilj da to pomisle potencijalni biraci)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...