Jump to content

Eurocup 2021/22


propolis

Recommended Posts

@Devil In My Pants

 

znam da ti je tesko, ako ti treba neki XANAX za smirenje, poslacu ti.

 

Dostigao je ALIMPIJE one iste visine u Evropi kao i tvoj ljubimac sa polufinalom EC,

 

Dva potencijalna ucesnika EL iz ABA lige je on i njegov tim direktno izbacio, Tu se mi nista ne bi pitali da je bilo ko od ova dva ucesnika dosao do kraja i osvojio EC.

 

ABA liga playoff pocinje sada dosta ranije, pa ko se spremi spremi. Valjda ce DR sada odgovarati raniji pocetak polufinalne serije, ili opet ce i tu da se zali da mi ni to ne odgovara.


Svaka cast Alimpiji ne bih zacudilo da dodje do finala . 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

@Devil In My Pants

 

znam da ti je tesko, ako ti treba neki XANAX za smirenje, poslacu ti.

 

Dostigao je ALIMPIJE one iste visine u Evropi kao i tvoj ljubimac sa polufinalom EC,

 

Dva potencijalna ucesnika EL iz ABA lige je on i njegov tim direktno izbacio, Tu se mi nista ne bi pitali da je bilo ko od ova dva ucesnika dosao do kraja i osvojio EC.

 

ABA liga playoff pocinje sada dosta ranije, pa ko se spremi spremi. Valjda ce DR sada odgovarati raniji pocetak polufinalne serije, ili opet ce i tu da se zali da mi ni to ne odgovara.


Svaka cast Alimpiji ne bih zacudilo da dodje do finala . 

 

Bukvalno ih sralo, ove nije htelo sut...Kao onda Deja sa ovim nesretnim Juricom i zboravljenim Rimcem, tako ce se zaboraviti i na nesretnog Alimpija.

 

Smece EC sistem..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan boost za Dušanovu karijeru. Tim mu izgleda pismeno, sa glavom i repom, jasnim ulogama i deluju jako hladnokrvno i kada je gusto. Za razliku od Žoca, Golemac je uspeo da mu nametne svoju igru u trećoj četvrtini ali oba talasa brzih kontri sa lakim poenima su odbili šutem spolja. I on je odlično izgledao u zadnjih par minuta i pored sudijskog divljanja i uz Stožice on fire. Ne znam koliko igrača iz ovog rostera ostaju i sledeće sezone ali bi mu na ove namazane kajle lego neki jači rim protektor. Hejs se borio kao lav ali su ga drobili pod košem i ima spore noge da bi ispratio neki prodor. Jogi je preko njega napravio tesnu završnicu za par minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

@Devil In My Pants

 

znam da ti je tesko, ako ti treba neki XANAX za smirenje, poslacu ti.

 

Dostigao je ALIMPIJE one iste visine u Evropi kao i tvoj ljubimac sa polufinalom EC,

 

Dva potencijalna ucesnika EL iz ABA lige je on i njegov tim direktno izbacio, Tu se mi nista ne bi pitali da je bilo ko od ova dva ucesnika dosao do kraja i osvojio EC.

 

ABA liga playoff pocinje sada dosta ranije, pa ko se spremi spremi. Valjda ce DR sada odgovarati raniji pocetak polufinalne serije, ili opet ce i tu da se zali da mi ni to ne odgovara.


Svaka cast Alimpiji ne bih zacudilo da dodje do finala . 

 

 

Ne verujem da postoji trener kome odgovara da nezna kad če njegova ekipa da igra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Šarac said:

@Devil In My Pants

 

 

 

ABA liga playoff pocinje sada dosta ranije, pa ko se spremi spremi. Valjda ce DR sada odgovarati raniji pocetak polufinalne serije, ili opet ce i tu da se zali da mi ni to ne odgovara.


 

 

Cemu tolika mrznja? Ako ti se toliko ne svisja Dr, sto ne preduzmes nesto u upravnom odboru ili jednostavno izadjes iz istog?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Cemu tolika mrznja? Ako ti se toliko ne svisja Dr, sto ne preduzmes nesto u upravnom odboru ili jednostavno izadjes iz istog?

Glasacu protiv njegovog produzetka ugovora, ne uklapa nam se finansijski za sledecu sezonu ako cemo biti opet u top 16, i da nam se sezona zavrsi u EL pre odlaska na skijanje.

 

Eto, hoces da budes trener u KKCZ, prihvati trogodisnji ugovor,  a ne da cekas koju cemo ligu igrati sledece sezone, jer ako si toliki zvezdas kao sto tvrdis da jesi pa prihvati te iste uslove koje si i sam trazio i potpisi ugovor vec koliko sutra, 
Ako moze ZOC u EC, pa sto ne bi i on bio sledece sezonu u klub pa makar i u EC. 

Ali necu vise, ceka nas playoff.  Dosta sam se salio  i bio neozbiljan, ne zamerite. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Polufinale andora bursa predstavlja srz , esenciju sporta i kosarke.

 

Da je srece da takva bude i EL i cijeli sistem takmicenja od vrha prema dolje.

Apsolutno se slazem, odlika pravih sampiona je da pobedjuje bez loseg dana.  Ko ne moze da pobedi jer eto, zalomilo se,  mesec u veneri, los dan, nece me lopta.. Ne zasluzuje da bude sampion

 

Evo najbolje se vidi na primeru ovog sto je davao izjavu da su pitbulovi, coveku se  ocim vidi da je ,,poludeo" i da stvarno misli da je pit bul. Kao sto verovatno svi ostali iz Burse misle. Izvoli bato, spremite se, timski duh, taktika, hemija, zelja, izgaranje. Lepota sporta. Najzanimljiviji format definitivno. 

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Glasacu protiv njegovog produzetka ugovora, ne uklapa nam se finansijski za sledecu sezonu ako cemo biti opet u top 16, i da nam se sezona zavrsi u EL pre odlaska na skijanje.

 

Eto, hoces da budes trener u KKCZ, prihvati trogodisnji ugovor,  a ne da cekas koju cemo ligu igrati sledece sezone, jer ako si toliki zvezdas kao sto tvrdis da jesi pa prihvati te iste uslove koje si i sam trazio i potpisi ugovor vec koliko sutra, 
Ako moze ZOC u EC, pa sto ne bi i on bio sledece sezonu u klub pa makar i u EC. 

Ali necu vise, ceka nas playoff.  Dosta sam se salio  i bio neozbiljan, ne zamerite. 

Kako je to 450k previse za evroligaskog trenera i koje bi to kvalitetnije resenje od Radonjica nama odgovaralo za manje novca?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bodie said:

Šteta što samo osvajač Ec ide u El, zbog Alimpija. Teško da će u finalu savladati Virtus ili Valensiju, ukoliko prođe Andoru.

Ako potraje suspenzija Rusima, a nesto nisam siguran (nazalost ) da ce se rat uskoro zavrsiti, finalista je takodje prilicno siguran (uz dve WC , ko ponudi solde ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...