Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@freethrow

 

Quote

Aug. 3 is when he is eligible to sign a four-year deal. That is his desired length.

Including this coming season, a max extension would lock in Green for $164.2 million over the next five seasons. He’d turn 37 years old in the final season.

All indications, though, are that the Warriors have no plans to offer Green a maximum extension, and there isn’t any current traction on any type of extension.

While his desire is to remain with the Warriors, Green is said to be willing to explore his outside options to get the kind of contract he wants.

Multiple sources said Curry would not be happy if the Warriors lost Green because the team didn’t want to pay him.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Zanimljivo poređenje, mada Dame ima 100 utakmica više. 

 

@bodo Jason Williams mi je do danas ostao verovatno najinteresantniji igrač za gledanje. Virtuoz s loptom. 🙂 

On 7/26/2022 at 11:49 AM, AgroLaki said:

 

 

Sve je nekad bilo lepse, i muzika, moja Slavice... 

 

Iskreno, prelepo vreme!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTime said:

 

Iskreno, prelepo vreme!

 

Prelepo vreme mozda tebi, meni i @delgadou jer smo bili tinejdzeri.

 

Kad pričam sa ženinom sestričinom, koja je baš 2006. njoj je ova era trešarina kao što su nama bili Djogani, Trike Fix, Energija itd.

 

1996. je ubiVen goat reper 2packy, a tipa 2005. je 50 Cent bio gospodar planete. Ja iznesem diskmen da slusam sa najboljim drugom, a 8 god stariji komsija Kobi Džinga dodje da poslusa i kaze: Klinci, to nije rep, muzika vam je sranje.

 

Tako da svakom svoja era, najtoplije prija.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

 

Prelepo vreme mozda tebi, meni i @delgadou jer smo bili tinejdzeri.

 

Kad pričam sa ženinom sestričinom, koja je baš 2006. njoj je ova era trešarina kao što su nama bili Djogani, Trike Fix, Energija itd.

 

1996. je ubiVen goat reper 2packy, a tipa 2005. je 50 Cent bio gospodar planete. Ja iznesem diskmen da slusam sa najboljim drugom, a 8 god stariji komsija Kobi Džinga dodje da poslusa i kaze: Klinci, to nije rep, muzika vam je sranje.

 

Tako da svakom svoja era, najtoplije prija.

 

 

Ja sam tad imala 10 godina, tako da jeste mi bilo prelepo vreme na osnovu ovog videa koji si okačio jer ima mnogo lepih stvari koje sam volela tada. 2000s, MTV era, najbolje serije koje su možda danas treš ali ja ih držim što se kaže close to the heart... Svakom svoja era najtoplije prija ali nikad neću prežaliti što nisam bila tinejdžerka u 80im xD

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

 Ja njega iskreno vidim jos maximum 3 sezone u ligi. 

 

tada će imati 35-36, malo li je (s'obzirom na stil igre)

..može on još sezonu-dve da bude bitan faktor a nakon toga lik sa klupe od 20ak minuta u dobroj ekipi

 

ne moraju svi kao vožd do 47. da se akaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

EUc-IycWoAo3wZ3.jpg

 

635883217020303642-MAVERICKS-PISTONS-1.J

 

Bas me je interesovalo koji igrac iz sampionske generacije Detroita je nosio stare dresove sa pocetka novog milenijuma. Prvo sam mislio da je Rip Hamilton, ali on je dosao u sezoni kada je promenjen logom, a sa njim su dosli i novi dresovi. Posle njega je bilo lako ubosti ko je, sadasnji funkcioner u Pistonsima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KfJ said:

Da li ce Drejmon dobiti 30+ na pet sezona? 

 

I Harden uzeo 2Y 33M+35M PO

 

Normalno da ne. Grin sve sto dobije preko 2 dve godine po 18 milki bice na sentiment i stefovu protekciju.

 

S time sto ja mu ne bih dao ista preko tri godine po 20/21 milki. I to cisto iz pijeteta.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A ne verujem. Nisu likovi iz GSa pokazali da ce tako pustati igrace da odsetaju.

Cuj, dve godine po 20 milki, pa nisu oni Denver da teraju igrace motkom. 
 

Prica oko Drejmona ce biti vrv 4 godine 30+ miliona, manje od toga ne. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, KfJ said:

A ne verujem. Nisu likovi iz GSa pokazali da ce tako pustati igrace da odsetaju.

Cuj, dve godine po 20 milki, pa nisu oni Denver da teraju igrace motkom. 
 

Prica oko Drejmona ce biti vrv 4 godine 30+ miliona, manje od toga ne. 

Draymond moze da odsteta jedino direktno u komentatore iz GS.

Ko ce njega dovesti za recimo 120/4 od drugih ekipa? Uz svo duzno postovanje, on je van sistema GS tj bez Stepha i Klaya nista posebno a to se dalo i vidjeti kad je GS igrao bez Stepha i Klaya.

 

Kad pomenu Denver, oni su iz prve ruke vidjeli Milsapa ( vjerujem da su naucili lekciju ).

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, KfJ said:

A ne verujem. Nisu likovi iz GSa pokazali da ce tako pustati igrace da odsetaju.

Cuj, dve godine po 20 milki, pa nisu oni Denver da teraju igrace motkom. 
 

Prica oko Drejmona ce biti vrv 4 godine 30+ miliona, manje od toga ne. 

 

U ovom stadijumu karijere, Drejmond van Gsw ima impakt u sustini jednog PJ Tuckera (razlicite su im osobine, naravno, govorim o uticaju na igru).

 

Nema sanse da mu iko da velike pare.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Horium said:

 

U ovom stadijumu karijere, Drejmond van Gsw ima impakt u sustini jednog PJ Tuckera (razlicite su im osobine, naravno, govorim o uticaju na igru).

 

Nema sanse da mu iko da velike pare.

Uvek se nadje tim koji ce da preplati igraca. Mozda nece max dobiti, ali blizu toga hoce. Dobise Noah, Smoove, Deng, Mozgov, Big Ben, Biyombo ogromne pare svojevremeno, iako je za vecinu i random Nba fan znao da ce biti promasaji, te da nece opravdati ugovore.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Uvek se nadje tim koji ce da preplati igraca. Mozda nece max dobiti, ali blizu toga hoce. Dobise Noah, Smoove, Deng, Mozgov, Big Ben, Biyombo ogromne pare svojevremeno, iako je za vecinu i random Nba fan znao da ce biti promasaji, te da nece opravdati ugovore.

Deng i Mozgov? Hoces da kazes da je random Nba fan bolke znao tada od Mitch Kupchaka?😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potcenjivački u odnosu na Grina. Jeste da igra lošije i da defanzivno nije faktor kao što je bio,jeste da se više bavi kenjanjem na internetima nego košarkom , ali on je i dalje neko ko je bio važan faktor u svakoj tituli GSW, više nego recimo Klej , pa i u poslednjoj.

Ako postoji igrač koji idealno pasuje uz Stefa to je Grin. On je uvek čuvao Stefu bulju u piku, a bogami je i jedan od bitnijih razloga zašto udvajanje Karija nije pametno.

Znači sve ispod 25-30 po godini na 4 godine bi po meni bilo iznenađenje. Radiće Grin svoje i za 3-4 godine.

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

warriorsi ako nisu glupi i previse sentimentalni, onda ce sacekati da mu istekne ugovor za dve godine (racunajuci da ce uzeti po) i da vide ko ce mu ponuditi 30-35+ miliona kao tridesetocetvorogodisnjaku...

 

 

ne tako davno u finalu protiv bostona u prve cetiri utakmice prosek mu je bio 4.3/7.3/5.5 uz 23%/0%/50%

 

odbrana i uticaju u ekipi su nemerljivi ali cisto sumnjam da ce warriorsima to vredeti 30+ miliona.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio GSW ugovore i koliko (ne)imaju prostora u godinama sto idu, ali malo je i na Dreju ako hoce da sa Karijem pojure jos neku titulu da da neki discount, ako to posle znaci da moze da se dovede neki krsten igrac za rotaciju. Ili racunaju da im je prozor jos godinu dve da nesto urade, pa da za ostatak mora fransiza da ih ispostuje i zahvali im se parama u dupetu, a ne shimikom u bulju napolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...