Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

26 minutes ago, uini said:

 

Fali još Stef, Klej i Drejmond i onda je okej trejd.

 

14 minutes ago, gggggggg said:

@freethrow

 

 

konacno...:chemistry:

 

 

U principu se zezam, kao što rekoh na početku prošle sezone, meni je do lepog GSW basketa i to mi ova ekipa ovakva pruža. Ne bih iskreno davao ovo jezgro koje će ove godine biti globalno malo jače, tu računam i ozbiljan diklajn Drejmonda, malo boljeg i oporavljenijeg ali ne i mlađeg Klejašina, jako minute-restricted MVPja, ali i mnogo bolje Kumingu, Poola, Wigginsa i naravno Wisemana.

 

Očekujem da Wiseman potpuno razvali ove sezone, ne znam zašto, nemam racionalno objašnjenje. Do tada...

 

dmrS4zg.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

My point is, ako već treba da se izgura još jedna sezona pa onda svakako sve puca od Adama Silvera i debilnih salary cap pravila koja penaliziraju maloborjne ekipe koje, ekšli, umeju da draftuju igrače, onda bolje svetleti tu jednu sezonu sa mladićima, pa makar poginuli u plejinu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da, mnogo je ovo komplikovano a i besmisleno za jutu 

 

slusao sam sinoc neki knicks oriented podcast od pre nedelju dana, deep dive u mitchell trade, zakljucio da zapravo niko nema tako dobru ponudu pikova (i nesto omladine) kao knicksi (a da im treba donovan), tako da sam zaspao u uverenju da ce on u knickse, samo je pitanje za koliko unprotected FRPa. 

Link to comment
Share on other sites

During that interview with Bannon, White discussed the NBA as being part of a “neoliberal, globalist, Marxist, radical-materialist establishment” and talked about how faith in God helped him outlive his perceived adversary, Jewish former NBA commissioner David Stern, who was 49 years older than him. Twice in the interview, Bannon expressed his belief that White was further to the right than he was. And as it wound down, he gave White a ringing endorsement.

 

https://www.washingtonpost.com/sports/2022/04/28/royce-white-nba-minnesota-congress/

 

Nije NBA, više je politika, ali jeste NBA igrač... potencijalno, bivši. Priča je interesantna u smislu koliko je neka ekipa spremna i voljna da podrži, pohvali i pogura očigledno bolesnog momka.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Nije NBA, više je politika, ali jeste NBA igrač... potencijalno, bivši.

 

Nista potencijalno, lik je igrao fazon jednu sezonu za NBA ekipu, i to 2014.

 

"Neoliberal Marxist" 😐

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ubedjen sam da green i durant vide taj susret u vremenu tako da bullsi iz 96e ili 98e znaju samo ono sto se desilo do tada; ne znaju ni nova pravila, nemaju pojma za tendenciju da se sutira sa 10 metara i imaju patike iz 90ih 

 

e al bi ih dubsi iznenadili, ne bi znali do trece tekme gde su a mikele zove kureta da igraju poker i puse tompyse uz viski do 3 ujutru. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

da, mnogo je ovo komplikovano a i besmisleno za jutu 

 

slusao sam sinoc neki knicks oriented podcast od pre nedelju dana, deep dive u mitchell trade, zakljucio da zapravo niko nema tako dobru ponudu pikova (i nesto omladine) kao knicksi (a da im treba donovan), tako da sam zaspao u uverenju da ce on u knickse, samo je pitanje za koliko unprotected FRPa. 

 

ne samo utah, nego bi i brooklyn pored irvinga i duranta morao da se izgubi cam thomasa (zbog cega?) da bi dobili sta? mikala bridgesa? 

 

 

bill simmons (naravno, ko bi drugi) je imao nekoliko trejd predloga za mitchella. izmedju ostalih denver (mpj, green i jos nesto), sacramento (nesto oko daviona), mislim da je bio spomenut i orlando, portland...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...