Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

7 minutes ago, AgroLaki said:

Nisam pratio GSW ugovore i koliko (ne)imaju prostora u godinama sto idu, ali malo je i na Dreju ako hoce da sa Karijem pojure jos neku titulu da da neki discount, ako to posle znaci da moze da se dovede neki krsten igrac za rotaciju. Ili racunaju da im je prozor jos godinu dve da nesto urade, pa da za ostatak mora fransiza da ih ispostuje i zahvali im se parama u dupetu, a ne shimikom u bulju napolje.


Kod njih prostor nije problem u smisla pravila, svoje igrace mogu da plate kolko hoce. Samo je pitanje koliko ce ici u tax lux, ali pokazali su vec da imaju muda da bacaju pare za taj tax. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, KfJ said:


Kod njih prostor nije problem u smisla pravila, svoje igrace mogu da plate kolko hoce. Samo je pitanje koliko ce ici u tax lux, ali pokazali su vec da imaju muda da bacaju pare za taj tax. 

Pa nema to veze sa mudima, već koliko oni zarađuju sa ovim timom.Procene su da će ove godine zaraditi skoro 700 miliona. Njima je skroz okej da idu i do 400m

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fora zasto Warriorsi mogu da priuste da plate ovoliko luxury tax je sto su oni napravili onu novu dvoranu koja je skroz u njihovom vlasnistvu i nemaju nikakve mislim dodirne tacke sa gradom od koga to rentiraju kao sto je slucaj sa vecinom fransiza. Oni taj Chase centar novi koriste da generisu prihode i kroz druge stvari i dogadjaje tako da i mimo Warriors utakmica oni zaradjuju na tim drugim stvarima, namakli su skoro 800 miliona samo ove zadnje sezone ako ne i jace. Zato im se i moze da imaju ovoliki payroll i placaju igrace. Najveci problem je repeater tax, da je samo luxury placali bi oni to redovno no se povecava to iz godine u godinu.

Vecinu igraca njihovih su draftovali ili su trejdovali za njih sa full bird rights tako da nemaju problem da ide preko capa da ih produze. Sad jbg jedinstvena je situacija dje imaju mislim 4 extension eligible nosioca (Green, Wiggins, Poole, Klay) a pitanje je koga ce se tu najprije odreci. Najrealnije od ovih je da Klay da neki popust u sledecem ugovoru kako bi ostale mogli uglaviti al je i to isto na dugom stapu. Green je tu mozda i najveci flight risk zbog agencije (Klutch) i ako bude insistirao na tom max ugovoru. Moze i da se igra hardball sa Greenom da ga ne produze do isteka ugovora (tesko ce se naci i sad neko da mu da max a ne kad bude jos 2 god stariji sa 34) i rizikovati da on potencijalno napravi neke probleme u svlacionici zbog toga u narednom periodu.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Pa nema to veze sa mudima, već koliko oni zaradjuju..

 

2 hours ago, uini said:

nisu to muda, već vlasnik koji razume šta znači vođenje uspešne nba franšize.…


Obrni okreni, svede sa na slicno. Treba da stisnes da bi ulozio pare u bilo sta. 
Ako su stisli klitoris ne menja sustinu. 
 

I to oko zidanja nove hale ima veze sa tim takodje. 
And also, koji bi drugi tim uzeo Deandjela npr, da bi im ostao naduvani kap? 
Ima tu likova u ligi garantovano koji bi i Kleja zapakovali nakon povreda. 

Zato mislim da ce i Drejmon dobiti 4 god

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KfJ said:

 


Obrni okreni, svede sa na slicno. Treba da stisnes da bi ulozio pare u bilo sta. 
Ako su stisli klitoris ne menja sustinu. 
 

I to oko zidanja nove hale ima veze sa tim takodje. 
And also, koji bi drugi tim uzeo Deandjela npr, da bi im ostao naduvani kap? 
Ima tu likova u ligi garantovano koji bi i Kleja zapakovali nakon povreda. 

Zato mislim da ce i Drejmon dobiti 4 god

 

Steph ima na jos 4 godine ugovor tako da ocekujem da Greenu daju produzenje na 3 i da se poklope ti ugovori. E sad sto se tice novca, zajebano jer ja mu ne bih dao vise od 25 mil po sezoni a vrvt ce dobiti 30, preko toga ne vjerujem.

Klay ima na jos 2 godine i pitanje je dal ce on i posle toga ostati u ligi, mozda jos jednu sezonu kao 6th man.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 said:

Steph ima na jos 4 godine ugovor tako da ocekujem da Greenu daju produzenje na 3 i da se poklope ti ugovori. E sad sto se tice novca, zajebano jer ja mu ne bih dao vise od 25 mil po sezoni a vrvt ce dobiti 30, preko toga ne vjerujem.

Klay ima na jos 2 godine i pitanje je dal ce on i posle toga ostati u ligi, mozda jos jednu sezonu kao 6th man.

 

Ok za 6ti covek, ali chuj, da li ce Klej ostati u ligi.

Pa sta ce da radi sa onakvim sutom u eri sutera,

da pije pivo i pushi tompus,

Da ode u Fenerbahce i gleda kako Kajl Korver igra u NBA?

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2022 at 8:13 AM, delgado said:

Come to south beach Draki bro, da zajedno bodrimo Dzimisu, Spolstru, Rajlija i drugare, a ne ove kokainske sminkere polupanih mozgova. 

Moram da razmislim o pozivu, izvesno je da ću morati da navijam za neki jak tim, ako budem pratio regularku. Moram da priznam da je Majami jedini tim koji pratim na fejsu (ostala je još iz Bron dana).

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, KfJ said:

 

Ok za 6ti covek, ali chuj, da li ce Klej ostati u ligi.

Pa sta ce da radi sa onakvim sutom u eri sutera,

da pije pivo i pushi tompus,

Da ode u Fenerbahce i gleda kako Kajl Korver igra u NBA?

 

 

Nije to pitanje timova vec dal ce Klay htjeti da ostane jos u ligi. Prosao je sve i svasta zadnjih godina, blizi se peMzija

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Horium said:

Zapravo, meni se ne cini Klej kao nego zeljan penzija. Zapravo, izgleda mi kao covek ko se uzeleo kosarke i takmicenja.

Sada da ali za 2 godine, pitanje je. Mislim da ce htjeti da sacuva zdravlje koliko toliko. Ima prstenje,ima love tako da moze da ode u peMziju da uziva

Link to comment
Share on other sites

Teško je napamet pričati, ali ako se Klej ne bude povređivao, ne vidim zašto ne bi igrao još dugo, posebno što ovaj stil igre ne oseća previše starost.

 

Mislim da on jedva čeka kada će opet na teren i vrlo je specifična ličnost. Ne verujem da imalo razmišlja o penziji, posebno nakon ove titule i sve dok je Kari aktivan igrač, a Kari će biti aktivan najmanje do 40. godine, samo zbog neverovatnog šuta koji će biti uticajan još dugo vremena.

 

Takođe, Klej igrao ok plej of, ali ja mislim da on u sebi ima stepenik više, makar bledu kopiju iz 2019. godine kada je stvarno igrao neverovatno. I da, moram se osvrnuti i glasno ću se nasmejati na obrazloženja pojedinih članova da je Drejmond bitniji od Kleja :roflmao:, zato bez Kleja nisu videli plej of.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Miki28 said:

Nije to pitanje timova vec dal ce Klay htjeti da ostane jos u ligi. Prosao je sve i svasta zadnjih godina, blizi se peMzija


 Znam sta kazes, smorio se brat skroz, i meni je isto rekao nomad kad smo caskali. 

 

Samo kazo sam mu da se ne lozhi da je kraj moguc, 
Kad bi ga GM Bron video samog na korzou oci bi mu ispale. 
 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dracarys said:

 

Takođe, Klej igrao ok plej of, ali ja mislim da on u sebi ima stepenik više, makar bledu kopiju iz 2019. godine kada je stvarno igrao neverovatno. I da, moram se osvrnuti i glasno ću se nasmejati na obrazloženja pojedinih članova da je Drejmond bitniji od Kleja :roflmao:, zato bez Kleja nisu videli plej of.

 

 

Meni je Klej jedan od omiljenih igrača u ligi, ali mislim da je Grin i igrački i karakterno bitniji u sistemu GSW. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Grin nece dobiti ove pare koje trazi,ali posto je presao kod onih smradova u agenciju,cenim da ce praviti probleme tokom sezone.A opet nije glup,32 godine,sad ili nikad za ovaj ugovor,ko zna sta donosi sledeca sezona,33 godine,moguce povrede.

Link to comment
Share on other sites

Dellavedova u Kingsima. Nakon solidne sezone u Melbourne Unitedu logičan korak :classic_sleep: (Ok, partially guaranteed deal je u pitanju). Interesantna je NBL liga i ta regija ovako, nije da AU&NZ nemaju talenata koji se presele u NBA/NCAA + vidim naša prezimena tamo redovno. Thank god za Ozije i Kivije da imaju gde da se vrate i penzionišu (Evo Baynes potpisao za Brisbane Bulletse).

 

Ovaj Zionov veliki ugovor ima weight clause, nema šta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...