Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, gggggggg said:

 

ugvor je 1+1, znaci opet ima player option na kraju sledece sezone. verovatno ce tada uzeti max ugovor, ali to se mislilo i za sada...ko zna, mozda mu dokurci embiid i sixersi do sledece sezone.

 

apsolutno je nevažno šta će se dogoditi nakon ove sezone: otvorio im je prostor za doradu rostera sada + ih nije zakopao ugovorom na 4-5

sve što se desi nakon ovoga je volja 76ersa

1 minute ago, Marko said:

 

Znam za to. Mislio sam da će gledati da ga se reše. Utripovah se očigledno

 

ne znam kakvog bi igrača mogli da nađu kao zamenu. plus, harden je odigrao dno sezonu (fakat) a ta dno sezona kaže 20pts+10ast i preko 40% iz igre

za njegove standarde nedovoljno, za brunsone i slične ovoga sveta valhala

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam siguran za sve žene NBA igrača, ali Ayesha Curry je nepresušna krindžoteka i teži slučaj želje za svetlima reflektora. On a brighter note, mislim da će mala Riley da bude baš kul, ima neku jaku harizmu od malih nogu.

 

Mnogi ljudi imaju želju za "svetlima reflektora", neko manju, neko veću ali to nije nužno loše. Šta je tačno krindžoteka ako možeš pojasniti, to što ima svoj biznis, što sa Stefom učestvuje u humanitarnim aktivnostima...? 

 

Pošto se pominje i Jelena Đoković, ona jeste i meni problematična kao (javna) ličnost, ali te bajke da je ona naterala Novaka na nešto... Kako to izgleda, njih dve privežu Novaka i Stefa, pa ih muče kuvanim brokolijem i piletinom da učestvuju u ovakvim stvarima? Ne, nego su očigledno prijemčivi za takve stavove i to je to, sami su birali da se ožene njima i nisu terani ni na šta.

 

P.S. Slažem se za Riley, preslatka je i jako kul dete.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uini said:

 

apsolutno je nevažno šta će se dogoditi nakon ove sezone: otvorio im je prostor za doradu rostera sada + ih nije zakopao ugovorom na 4-5

sve što se desi nakon ovoga je volja 76ersa

 

nigde ja ne osporavam njegovo dobro delo, samo sam napisao detalje.

 

a ovo o zakopavanju cemo tek videti.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gggggggg said:

a ovo o zakopavanju cemo tek videti.

 

zakopavanje nadalje mogu jedino 76ers sami da naprave, kao što rekoh.

imaju dve sezone sa zastavnik džemo - francuski embiid kombom. ako nakon toga žele da mu daju max ugovor do kraja karijere, verovatno su uzeli jednu titulu.

 

edit typo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Pošto se pominje i Jelena Đoković, ona jeste i meni problematična kao (javna) ličnost, ali te bajke da je ona naterala Novaka na nešto... Kako to izgleda, njih dve privežu Novaka i Stefa, pa ih muče kuvanim brokolijem i piletinom da učestvuju u ovakvim stvarima? Ne, nego su očigledno prijemčivi za takve stavove i to je to, sami su birali da se ožene njima i nisu terani ni na šta.

 

Ja sam to ubacio iz zajebancije, jer sam ranije stvarno mislio, slusajuci Jelenu sta i kako prica da je ona uterala Novaka u neke cudne ''torove'', imajuci u vidu da je Novak sin Srleta Srbende, tj. nije imao od koga bas to da vidi i cuje, ali kako je vreme odmicalo i kako ga vidim koliko se genuine lozi na ona sranja o piramidama uBosni i slicno, ipak sam odbacio tu tezu, vec je pre do toga da su se njih dvoje stvarno lepo spojili i da zajedno jasu lepo na pseudonaucnim stvarima.

 

Sto se tice Kurija, ne vidim problem da ako covek ima 200 miliona na racunu nekad uradi nesto sa cime se mozda bas ne slaze 100%, da bi ucinio nekome u porodici ili slicno. Ako je voli, a ocigledno je voli, uradice to i ako mu se ne svidja bas.

Bas je njemu zinulo dupe posle 100 utakmica ove sezone i 2-3 treninga dnevno da se u offsezoni mlati sa snimanjem kako podjebava Kingse iz Surdulice. Da se vratim na Djovaka, isto je i on igrao neke dublove sa Maretom dok se decko borio sa deprom, kako bi podigao samopouzdanje rodjenom bratu, a bas mu inace zapelo da se cima dodatno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrao je Lebron protiv tima koji je igrao u PO. 😄 

Izacice mu Sakramento u susret da dignu Bronija sa drafta ako ga niko nece, pa kod nas moze za vet min da potpise, da igra drugu postavu, da menja Barnsa, taman da mu se zahvali za onu titulu sto je uzo Kariju pred nosom. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Ja sam to ubacio iz zajebancije, jer sam ranije stvarno mislio, slusajuci Jelenu sta i kako prica da je ona uterala Novaka u neke cudne ''torove'', imajuci u vidu da je Novak sin Srleta Srbende, tj. nije imao od koga bas to da vidi i cuje, ali kako je vreme odmicalo i kako ga vidim koliko se genuine lozi na ona sranja o piramidama uBosni i slicno, ipak sam odbacio tu tezu, vec je pre do toga da su se njih dvoje stvarno lepo spojili i da zajedno jasu lepo na pseudonaucnim stvarima.

 

Upravo tako, našlo se dvoje ljudi koji su prijemčivi za takve stavove i to je to. Uostalom, bračni drugovi se i nađu prema nekim sličnostima (uglavnom) 🙂 Meni i kod Đokovića smeta to što je uvek Jeca negativan uticaj, isprala Novaku mozak i sl. Vala ako mu Srki nije isprao mozak do sada nije ni ona. Uvek žene ispadnu negativan uticaj, teraju na ovo ili ono svoje muževe, a oni jadni podlegnu uticaju. #svesutovještice

 

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Sto se tice Kurija, ne vidim problem da ako covek ima 200 miliona na racunu nekad uradi nesto sa cime se mozda bas ne slaze 100%, da bi ucinio nekome u porodici ili slicno. Ako je voli, a ocigledno je voli, uradice to i ako mu se ne svidja bas.

Bas je njemu zinulo dupe posle 100 utakmica ove sezone i 2-3 treninga dnevno da se u offsezoni mlati sa snimanjem kako podjebava Kingse iz Surdulice. 

 

Ali, otkud ti znaš da mu nije zinulo? 😄 Ja pratim i Stefa i Ayeshu jako dugo i deluje mi da su dosta slični - dele vrednosti, stavove, neka interesovanja. Stef je pomalo show-off na terenu (mnogi ga zbog toga ne vole), pa zašto ne bi bio i van njega? On čovek svoju ženu obožava, i čak da to radi samo zbog toga, nije da ga je ona naterala. Meni se čini da se on fino zabavlja i uživa.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AgroLaki said:

Igrao je Lebron protiv tima koji je igrao u PO. 😄 

Izacice mu Sakramento u susret da dignu Bronija sa drafta ako ga niko nece, pa kod nas moze za vet min da potpise, da igra drugu postavu, da menja Barnsa, taman da mu se zahvali za onu titulu sto je uzo Kariju pred nosom. 

 

polako, ne bi me iznenadilo da tokom sezone trejduje bronija za pippen jra i odmah postane otac koji igra sa sinom u istoj franšizi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stefa su roditelji jedva odvojili od svoje dugogodišnje devojke koja je bila sa severa i naterali da se oženi Aješom koja ga je uvukla u ceo taj šoubiz kuvanje trip. On nije inače u tom fazonu - samo učenje i knjiga po ceo dan, uveče neki pank ili njuvejv, ponekad neki slam poetry ili spoken word, ono vudić getrić zonfić, sećaju ga se iz srednje škole kad je stalno tapkao loptu sa natpisom this machine kills fascists, ili kada je puštao crteže Sotone na školski štampač kao polu-prank, a zapravo isterivanje đavola iz štampača, ali jbg, sad dugo su zajedno, deca su tu, velika kinta i onda kao ajde guraj fazon, igraj ulogu pa dok traje traje.

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

@delgado @Dracarys zamalo trejd sa Indijanom. Dobro je pa nece da daju pikove za jednog ok i jednog solidnog igraca. Buddy Hield i Myles Turner game changeri🤦

Pa samo budale mogu da daju 2 pika prve runde za Hilda i Tarnera. Mnogo traže, s obzirom da su Brogdona dali za džak koncentrata.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Dracarys said:

Pa samo budale mogu da daju 2 pika prve runde za Hilda i Tarnera. Mnogo traže, s obzirom da su Brogdona dali za džak koncentrata.

Naravno. Taj trejd za Brogdona je jedan od najsramotnijih ikad ali cute svi ko zaliveni, prave se ludi.

 

Ako se vec daju 2 pika, to se daje za Kyrie a ne za ova 2 sarlatana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Nudimo celoj ligi RW-a, ali nema srece

Jedino da ga oni cigani sto s razglasa kupuju stare ves masine, kereke, stare bojlere i sve staro otpadno pokupe. Ne vredi vise od toga

Iskreno, nudi se i Turner evo vec 2+ godine a i Hield povremeno i nema srece.

 

Lejkersi ako budu spremni da se odreknu 2 pika, zna se. Kyrie Irving. Bez toga ne vrijedi nista davati. Radiji sam da se krene u sezonu sa Russom pa polako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...