Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pomiri se Grofe sa sudbinom, ne bi Coach Hammer davao ovoliko izjava oko Wbrooka da ne ostaje

Od slabijih navijamo za Lakerse, od jacih za Majami, i molimo se svecima da Curry ne osvoji 5ti prsten. Onda cemo jako tesko objasniti deci i unucima neke price...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

micic ostaje u efes. bas bezveze

 

nije mi jasno šta se to u teoriji očekivalo od vase kada bi došao u nba ali sreća /imo/ za njega što očigledno ne deli tu viziju.

svakom igraču, pa i onima koji su formirani, što je još teže, je neophodno da naprave nekolicinu korekcija & prilagođavanja u igri po dolasku u nba.

 

da vasa ima ovakav skill-set i CV kakav ima a ujedno puni 24 godine, mogu da zamislim kako bi ga pokupila i oklahoma ali i neki pretendenti za plejof.

start u nba u 28-29 nije interesantan za thunder i slične, dok istovremeno ne mogu da zamislim wannabe plejof ekipu koja će reći "daćemo ovom momku odrešene ruke na 15-20mins da nam bude vođa second unita".

 

vasa je u evropi po fizikalijama x skillu nešto kao harden u prajmu za nba.

u nba vasa to nije ni po fizikalijama ni po skillu.

 

jednostavno, minorni su procenti u kojima bi on preneo svoju igru tamo, ne treba takva avantura ni vasi ni klubovima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

https://www.espn.com/nba/story/_/id/34273712/sources-nba-fines-warriors-owner-joe-lacob-500000-decrying-unfair-nba-luxury-tax

 

Since the last time you heard from me, I lost some friends
Well, hell, me and Grub, we dippin' again
Kept my ear to the streets, signed Dohntay
He's triple platinum, doing 50 a week
Still, I stay close to the heat

 

#štanamrade #diskriminacija

 

 

 

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

micic ostaje u efes. bas bezveze


Ja ga zamisljam u nekom NBA timu i mislim da je ovo dobra odluka tih 30 NBA timova. 
Verovatno moze on da igra tamo par sezona, Ali mlako bi to bilo. 
Meni je Teo bio OK u pocetku, mislim da je imao neku perspektivu da je ranije krenuo, 

ali gledanje Kampaca npr. je bila tuga. 
Plasim se da bi Vasa mogao da izgleda negde izmedju Derika Vajta kad se pogubi i Bena Udriha, i mislim da to nije prijatan pejzaz

Edited by KfJ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

@freethrow od danas smo zvanicno u ratu. 

 

Ciljevi za ovu sezonu se dizu da budemo ne samo ispred Lejkersa (to je izvesno, ako kornjaconi ne bude trejdovan), nego i ispred IT bogatuna iz San Franciska. Bice hard reset za par godina i promaja u sali kad se Kari pemzionise, a mi budemo vedrili i oblacili po diviziji i konferenciji. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marko said:

Ovaj Hardenov ugovor mi deluje previse optimistican. Ako sam dobro procitao, 68M za 2 god. I don't know Sixersi 

 

izašao je iz player opcije za ovu sezonu u iznosu od 47ipo miliona i potpisao na dve godine (umesto na 4-5) za 68ipo miliona i tebi je to nedovoljno nisko :lol_2:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, delgado said:

 

Pa posle kladze sam radio ~1.5G u NCR-u, tako da sam se profilisao u customer support bransu. Ovo deluje kao upgrade u odnosu na prosli posao, samo trebace neko vreme dok se i to ne savlada, OFC...

 

 Da ne idemo previse u offtopic sad... Sram vas bilo sto ste nam oteli Monka 😡

Radio sam par godina slican posao, nocna smena, customer support. Nikad vise meceva NBA nisam odgledao, jer kad udjes u posao, posle postane rutina. Sad, ja sam radio od kuce, pa mi je bilo lagano, League Pass i pustis mec, bez obzira da li imas posla ili ne. Samo sto nisam zaplakao kad su poceli da mi menjaju smene 😂

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, freethrow said:

Karijev humor i ceo offcourt zonfić je otprilike kao kada 12togodišnjaci prepričavaju jedni drugima poslednju epizodu Kursadžija. Sa druge strane, dosta je dobar košarkaš. Ipak, da mu ovo ne treba - ne treba mu.

 

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Žena ga otruvala i tako je pogino, stavio se u struju

 

Da upalim moj srbenda mod: Kao i za Novaka Brokolica, Nije Novak/Stefan kriv, nego ga je zena uvukla u piramide/brokoli/los humor van terena. Bukvalno mislim da Stef pizdi sto mora ovo da odradi, ali joj je obecao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

Da upalim moj srbenda mod: Kao i za Novaka Brokolica, Nije Novak/Stefan kriv, nego ga je zena uvukla u piramide/brokoli/los humor van terena. Bukvalno mislim da Stef pizdi sto mora ovo da odradi, ali joj je obecao. 

Otprilike ko mene kad odvuku u tržni centar da klincima kupimo patike...

Mora se inače mi ne bi 😃🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, Ayesha Curry je naterala odraslog čoveka teškog 200+ milki dolara, nije nikako moguće da je on možda kreten i prosto ne-toliko-duhovit lik van terena, a ne onaj mica-slatkica sa terena što žvaće gumu... Eh da, i sve žene NBA igrača su sponzoruše i teraju ih da rade užasne stvari. Nije im lako.

 

10 minutes ago, Darko said:

Odoh da napravim kokice dok čekam  odgovor @DameTime

 

 

Napravi bar dve činije, možda će ti biti potrebno. 😉 

Edited by DameTime
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

izašao je iz player opcije za ovu sezonu u iznosu od 47ipo miliona i potpisao na dve godine (umesto na 4-5) za 68ipo miliona i tebi je to nedovoljno nisko :lol_2:

 

ugvor je 1+1, znaci opet ima player option na kraju sledece sezone. verovatno ce tada uzeti max ugovor, ali to se mislilo i za sada...ko zna, mozda mu dokurci embiid i sixersi do sledece sezone.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

izašao je iz player opcije za ovu sezonu u iznosu od 47ipo miliona i potpisao na dve godine (umesto na 4-5) za 68ipo miliona i tebi je to nedovoljno nisko :lol_2:

 

Znam za to. Mislio sam da će gledati da ga se reše. Utripovah se očigledno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...