Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kakvo potcenjivanje Denvera, pa samo su prošle sezone sa Jokićem imali 48 pobeda, a kamoli sada kada su tu Džamal, MPJ, Braun i KCP. Takođe, Juta na to sve ide u tankovanje, igraju još i sa OKC u diviziji, unapred zapisane pobede. Nije baš i da će Vulvsi i Blejzersi biti nepobedivi.

 

U Pacifičkoj diviziji će realno biti klanica. GSW-LAC-PHO-LAL i na to sve Kingsi koji su realno sklopili ove sezone respektabilan tim koji se može boriti za plej in, nisu odron kao OKC-Hjuston-Sparsi-Juta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wesley Sneijder said:

Sto, prosle sezone su imali 48 pobeda, ove sezone je za ocekivati da ce Barns biti jos bolji plus tim uigraniji jer nije bilo velikih promena? 

 

Sta znam, nesto im ne verujem preterano. Mislim da su, kao i Bullsi, iskoristili malu konfuziju koja je vladala medju big dogovima na Istoku u vidu Bruklina i Filadelfije, pa su nakupili neku pobedu vise nego sto zaista vrede. Cenim da ce konferencija biti jaca ove sezone pa mi nije iskljuceno da odu ispod .500 

Edited by threepwood
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kingsi malo potcenjeni zbog velike saturacije u diviziji, ali očekujem over, i da neće biti lagane šetnje kroz prestonicu. 

Mlado jezgro je sada iskusnije, Mari je NBA ready, isutirali smo Badija tako da ce biti manje nerezonskog ispucavanja.

Biće lila boja opet u modi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Šta je inače drew liga

Pro-am summer league based in L.A. that host a handful of NBA players as well as local college and overseas prospects.

S obzirom da je Steph gospodar Nba lige, Lebron se prebacio na Drew ligu, igrao prvi put posle '11. 

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...