Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

25 minutes ago, DameTime said:

 

 

 

Prodje Finiks, što mi je svakako drago, ali Pelikani se nisu predali lako - rispekt. 

Sjajna serija, Pelsi odlični na trenutke čak i više od toga.- Ingram je igrao možda svoju najbolju košarku do sada. CJM statistički gledano slabiji u ovom PO od svog prosjeka i od kad je došao u NO i generalno u dosadašnjoj karijeri i to onako poprilično. jučer sam baš ispratio tekst o tome. Meni osobno je Murphy bio interesantan u ovoj seriji. Momak ima range. Willie Green je čak na kraju i zaplakao.Malo mi ga je i žao jer je sjajan posao uradio sa ovom ekipom.  Ipak u konačnici su presudile dve brutalne partije , u 5. Bridgesa i u 6.  Chris Paula 14/14 iz igre, maestralno nema šta. To je bio taj  mali jezičac na vagi koji je donio malu prevagu na stranu PHO. Baš,baš težak match-up su nam bili. Na kraju bravo za obje ekipe na napetoj i uzbudljivoj seriji. 

Edited by bodo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Sjajna serija, Pelsi odlični na trenutke čak i više od toga.- Ingram je igrao možda svoju najbolju košarku do sada. CJM statistički gledano slabiji u ovom PO od svog prosjeka i od kad je došao u NO i generalno u dosadašnjoj karijeri i to onako poprilično. jučer sam baš ispratio tekst o tome. Meni osobno je Murphy bio interesantan u ovoj seriji. Momak ima range. Willie Green je čak na kraju i zaplakao.Malo mi ga je i žao jer je sjajan posao uradio sa ovom ekipom.  Ipak u konačnici su presudile dve brutalne partije , u 5. Bridgesa i u 6.  Chris Paula 14/14 iz igre, maestralno nema šta. To je bio taj  mali jezičac na vagi koji je donio malu prevagu na stranu PHO. Baš,baš težak match-up su nam bili. Na kraju bravo za obje ekipe na napetoj i uzbudljivoj seriji. 

 

Lično mislim da van statistike CJ igra bolje u Pelsima, otkako je prešao. No jeste zeznuo u ovoj seriji.

 

CP3 sa 14/14 iz igre, kakav brutalan igrač. Nisam neko ko često spominje godine, ali on uskoro puni 37 - a ja bih mu dala jedva 27. 🙌 Bog košarke i kraj.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam sta da dodam. Nisam Paulov fan, cak ni danas, nakon prakticno 2 sezone u timu koji volim bukvalno jednako koliko i KKP. 

 

Osvrnuo sam se na taj neki odijum prema Alvaradu koji mi je bezveze. Ako je koristio ruke vise nego sto sme, to je valjda uvek krivica sudija jer ce igraci uvek raditi ono i onoliko koliko im se dozvoli.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako mislis na mene, nisam ni mislio da je alvarado gepekovao sudije pa da je zato mlatarao rukama u odbrani kroz celu seriju. naravno da su arbitri krivi sto su mu to dozvolili kao i generalno sto su pustili tucu ali samo na jednoj strani terena u nekoliko utakmica sto se videlo kroz broj bacanja.

 

pelicansi inace hrabra, srcana ekipa, willie green pokazuje da je odlican trener, imaju interesantan 1-2-3 scoring punch (cj-ingram-zion, ako ikada opet zaigra za njih) i gomilu sljakera koji ginu na terenu. svaka cast na borbenosti, dali su 100% sebe u ovoj seriji, bice dobri i narednih godina, medjutim ja licno nisam fan tako prljavih ekipa koji igraju na fizikalije ali ok, ima ko voli.

Link to comment
Share on other sites

Ja odavno nisam gledao ruzniju kosarku od ove serije Jazz - Mavs. Sve je toliko sporo i monotono, iz napada u napad se igraju neke izolacije. Nisam video kretnju bez lopte. Da se ogradim da nisam gledao nijednu celu utakmicu, vec poslednju cetvrtinu skoro svih meceva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Kakav brickfest poslednja 2 minuta  :ajme:

 

Bedan kraj za ekipu Jute i verovatno raspad ove preslab za kik boks, prejak za rokenrol ekipe

 

 

Prosto nevjerojatno. Drže se maksime ne možete vi tako slabo odigrati koliko možemo mi još gore. Ja sam imao uzrečicu za takve ekipe nekada. Počeli smo jako loše da bismo naglo popustili u drugom poluvremenu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

šta znam, meni je odluka da luka poslednjih 5-6 minuta igra centra, čak i kada se gobert vratio, upravo suprotno od ziheraškog; na trenutak je izgledalo da će kidd zažaliti zbog te odluke, pogotovo jer je gobert šutirao 4/4 slobodnjake i hvatao off rebs.

 

rekao bih da je finney-smith igra centra, no to nije poenta, nego sto je doncic celu cetvrtinu tapkao loptu 20 sekundi i onda ili neki sut ili vruc krompir saigracu. cenim da su bili premoreni ali i onda bilo bezveze za gledati.

 

 

rip jazz

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gggggggg said:

 

rekao bih da je finney-smith igra centra, no to nije poenta, nego sto je doncic celu cetvrtinu tapkao loptu 20 sekundi i onda ili neki sut ili vruc krompir saigracu. cenim da su bili premoreni ali i onda bilo bezveze za gledati.

 

što kažeš, nebitno je, međutim, živo se sećam (jer je bilo jutros : )) kako donča ostaje dole u reketu, jer je debeo & ne može nikoga da juri a DFS se stušti u reket da uhvati loptu čim se desi šut ali je bio spolja.

 

a i nije baš davio loptu, lepo se kretala, čim luka napravi neki višak (nije bilo puno njegovih asista u 4/4, već pravi višak da onda ekipa tricaša odluči ko će da potegne)

 

nije lepo za gledanje ali je radilo pos'o. a i u 6 ujutru mogu da gledam i banalnije stvari od toga 😐

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...