Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar nije gm bron pikirao mark jacksona za coacha?

ako ne on, onda coach dudley

 

ne verujem u cuda, pa tako ni tome da mark jackson bude trener lakersa.

 

dva vlazna snova za lakerse su nurse i snyder. prvi nece biti dostupan 99%, drugi vec moze za pravu ponudu (pikovi i slicno) ili ako vec dobije otkaz, sto nije nemoguce samo ne vidim razloga da jazz to uradi. mozda ode i sam. mada bih ja na njegovo mestu cekao priliku dok popovich ne ode u penziju pa da tu preuzme palicu™.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Kakva je igračina Ejton, ja i dalje ne verujem da mu Sansi nisu dali maksimalan ugovor i rizikovali lošu atmosferu u ekipi. Sva sreća, pa je lik dobrica.

 

21-10 uz 70% iz igre.

 

Inače sada ide duel Luka vs Ejton :smiley37:

 

S tim da će se na Luki rotirati Kal i Bridges. Neće mu biti laka nimalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Naravno, Krauder i Bridžis će da čuvaju Luku, naveo sam ovaj duel, više zbog drafta :classic_laugh:, sada dolazi trenutak istine.

My two cents. Bolji matchup za nas ne postoji. Mislim da su nas zadnji put dobili 2018. Kad smo nekako apsolvirali ovaj rat sa fenomenalnim Pelsima i  bivali nadskakani u svakoj od utakmica ovo bi trebalo biti walk of cake. Dallas je kao stvoren za Aytona da izdominira. A i Book  ih posebno voli .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uini i Free pišu za NYT 

 

Quote

This is hair so rich with paradoxical intrigue that a season of “Serial” wouldn’t be unwarranted. It’s thin yet full, short and long, wet but also dry, seemingly “young buck” despite seeming geriatric too, an optical illusion of barbering. There’s a fade, a part and bangs. It’s simply not a haircut. It’s a Michael Crichton novel.

 

https://www.nytimes.com/2022/04/28/sports/basketball/trae-young-hawks-hair-nba.html
 

Ne znam zasto sam 5 minuta citao tekst o Treovoj kosi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

 

sto los :default_coffee:

 

ja bih ovo uradio da sam warriors. mozda kao i utah ako se dobije po jos koji pik i ako ih wiseman zadovolji

Ja ne vidim taj trejd pa ne mogu da sudim.

Link ti ne valja.

Na to je mislio kolega. :D

Link to comment
Share on other sites

Meni izađe samo sajt za trejd, ali ne i sama slika trejda.

22 minutes ago, bodo said:

My two cents. Bolji matchup za nas ne postoji. Mislim da su nas zadnji put dobili 2018. Kad smo nekako apsolvirali ovaj rat sa fenomenalnim Pelsima i  bivali nadskakani u svakoj od utakmica ovo bi trebalo biti walk of cake. Dallas je kao stvoren za Aytona da izdominira. A i Book  ih posebno voli .

Videćemo, Buker je rovit, nije baš dominirao u game 6, štaviše bio je i loš, ali se iskupio na kraju kada je bilo važno. Ide mu dodatno na ruku ovaj odmor od 4-5 dana.

 

Moraće Sansi da bace oko i na Bransona, dečko sabija kako igra, problem je i što Sansi nemaju nekog niskog da bace na njega, a on em što je nizak, na to je jak kao bik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...