Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Baš me zanima dalja karijera ovog čoveka, u nekom trenutku će morati da igra kao treći-četvrti igrač, ako želi da opstane u NBA, neće ni Detroit večno da bude u tenku. Možda već za dve godine sklope jaku ekipu.

 

Valjda mu je neko napunio glavu da može do nekih 120/4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koliko je beskoristan Shamet, majko sveta...

Totalno. On je nekad bar otvorene šuteve ubacivao sad ni to ne može. Utah se odlično držala bez kompletne startne petorke osim što su Conleya i Babu namjerno i svjesno čuvali za rimeč u srijedu. Mi bez  dvojice startera i Payna. Ne znam samo zašto Monty silji patku na Stixu i ne da mu igrati sad kad bi morao imati minute. Baš bezveze. Čekamo taj trade deadline. Nešto se mora desiti tu. Moram pohvaliti Biza. Odličan potpis i evo već ima prvenstvo u završnicama u odnosu na McGeea , kome se smanjila minutaža.. Samo ta slobodna su mu loša. CP3 opet presudio uz CJ , Book dobar u prvom u drugom nestao.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Totalno. On je nekad bar otvorene šuteve ubacivao sad ni to ne može. Utah se odlično držala bez kompletne startne petorke osim što su Conleya i Babu namjerno i svjesno čuvali za rimeč u srijedu. Mi bez  dvojice startera i Payna. Ne znam samo zašto Monty silji patku na Stixu i ne da mu igrati sad kad bi morao imati minute. Baš bezveze. Čekamo taj trade deadline. Nešto se mora desiti tu. Moram pohvaliti Biza. Odličan potpis i evo već ima prvenstvo u završnicama u odnosu na McGeea , kome se smanjila minutaža.. Samo ta slobodna su mu loša. CP3 opet presudio uz CJ , Book dobar u prvom u drugom nestao.

Ima smisla da nema minute ako igra Krauder, međutim ni on večeras nije igrao, dok je Džonson peglao 40 minuta.

 

On ide 100% negde u trejdu, samo je pitanje koja ekipa. Koliko vidimo, Grent je nedostupan, osim ako mu ne obećaju da bude druga opcija u napadu, što je suludo. Ostaje za sada samo Vud.

Link to comment
Share on other sites

Ali lik nece da bude treca violina iza Lebrona i Obrve, hahahaha.

 

Nego nesto sam drugo hteo da kazem, na stranu da li ima previsoko misljenje o sebi ili ne,

imho je sasvim legitimno da zelis da budes prvi baja u selu nego neki peti u gradu. 

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Marvin said:

 

imho je sasvim legitimno da zelis da budes prvi baja u selu nego neki peti u gradu. 

 

apsolutno, samo što je tih sela sve manje, jer tankerske ekipe prirodno forsiraju omladinu, tako da će sa takvim stavom najizglednije biti neki journeyman, koji se trejduje jednom-dvaput po sezone, kada neka ekipa kreće tek u rebuild ili slično

 

mislim, njegov problem a možda će se i opametiti do leta

 

--

julije

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kosmička pravda je da muflon nakon onako dobre prošle sezone bude ogoljen u PO, a da se ove vrati na svoj neefikasni bullyball.

 

jeste, samo mene žulja što ta kosmička pravda uključuje knickse kao mesto dešavanja.

 

i što je najveća fora, povremeno on pokušava da igra ispravno ali jednostavno nije dovoljno talentovan za tako nešto a publika mu zviždi a on baca thumbs down. 

ne pomaže ni to što ga thibs tretira očigledno drugačije od većine igrača. a jebiga, šta da se radi

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Tužna priča. 

Trejdujte ga za Granta, vidiš da čovek hoće da bude prvi u selu 

 

pa ne može da bude prvi ni u knicksima, kao što realno nije ni randle, iako je bolji napadač od granta a konkurencija nije bog-zna-kakva

 

ja bih trejdovao za de'aaron foxa ali niti bi to kingsi hteli, niti imamo koga da im damo osim rj barretta, koji bi trebalo da je off limits.

tako je kako je, knicksi su sad zaglavljeni sa randleom, što ne bi bio naročit problem (čak ni kinta koju je potpisao nije enormna), kada bi on mogao da bude neki treći-četvrti igrač ekipe i da to funkcioniše. samo se plašim da on nažalost može da fercera samo kada je alfa & omega a jednostavno nije ni blizu dobar za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Ima smisla da nema minute ako igra Krauder, međutim ni on večeras nije igrao, dok je Džonson peglao 40 minuta.

 

On ide 100% negde u trejdu, samo je pitanje koja ekipa. Koliko vidimo, Grent je nedostupan, osim ako mu ne obećaju da bude druga opcija u napadu, što je suludo. Ostaje za sada samo Vud.

upravo to. Jea povređen a Stix ni minute. Čitah na fan stranici da se Stixu zamjera da se ne kreče dobro prostorom a da kao ima nos za rebounding i da mu je ofenziva u cvatu, doslovno ali da nikako defanzivno ne odgovara ako bi mu se dale regularne minute jer bi to mogli kao protivnici iskoristiti. očito je trade neminovan. Kakav crni Grant, pa taj je otkolutao s mozgom. Spursi su nudili Younga za Stixa straight up, čini mi se. Spominje se još CoVo a u zadnje vreme i Eric Gordon koji doduše nema veze sa pozicijim 4. Za Wooda nisam još naletio na neki ozbiljan roumor a i povratak Craiga iz Indiane ako je uopće tradeable ne bi bila loša ideja. Čak naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pa ne može da bude prvi ni u knicksima, kao što realno nije ni randle, iako je bolji napadač od granta a konkurencija nije bog-zna-kakva

 

ja bih trejdovao za de'aaron foxa ali niti bi to kingsi hteli, niti imamo koga da im damo osim rj barretta, koji bi trebalo da je off limits.

tako je kako je, knicksi su sad zaglavljeni sa randleom, što ne bi bio naročit problem (čak ni kinta koju je potpisao nije enormna), kada bi on mogao da bude neki treći-četvrti igrač ekipe i da to funkcioniše. samo se plašim da on nažalost može da fercera samo kada je alfa & omega a jednostavno nije ni blizu dobar za to.

Ako se Bil ništa ne dogovori pa da ga jure na leto. Ne znam ko je još od top igrača free, možda Harden . Bio su u pravu, baš glup potez što su prošle godine jurili plasman.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

😞

 

 

Paul George (right elbow) could opt to undergo surgery, which could sideline him for the remainder of the season.

It's not a done deal, but it's very possible that the Clippers play for next season with both PG and Kawhi Leonard, who hasn't played yet this season.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, John Dies at the End said:

😞

 

 

Paul George (right elbow) could opt to undergo surgery, which could sideline him for the remainder of the season.

It's not a done deal, but it's very possible that the Clippers play for next season with both PG and Kawhi Leonard, who hasn't played yet this season.

Na kraju ce ispasti da im je najbolja sansa za titulu bila prije 2 sezone kad su se samoubili protiv Denvera.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

ili će sledeće sezone biti najbolja šansa. ili ove sezone ako se vrate.

.........

Mozda ova ako se vrate ova dvojica ali sledece ne vjerujem, 2 star igraca koja su injury prone i bez prostora u salary capu. Dosta love ide na Bledsoa, Kennarda, Morrisa ( ova poslednja dvojica imaju na vise sezona ugovor ).

Dobra stvar pa je Reggie za relativno dobar novac tu jos sledece sezone kao i Zubac a i Mannu ide jos rookie ugovor.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Vidjecemo ali mislim da ce se ispostaviti da je ono bila najbolja sansa prije 2 godine. Tad su bili jaki ko crna zemlja i bas epski raspad.

Jedina ekipa od koje sam se pribojavao i mislim da bi imali vece sanse za prolaz dalje u duelu sa Lejkersima.

 

Ovo ostalo je bilo odradjivanje posla za Lejkerse. Dosli do titule u 3, eventualno 4 brzini.

Link to comment
Share on other sites

Veća je verovatnoća da će sam Dejvis ostati čitav nego jedan od Pol Džordž i Kavaj Lenard.

 

Nego sam čitao o trejdu Klipersa za Vola i stičem utisak da možda i ne bi bilo loše da pokušaju za ovu sezonu da ga dovedu.

 

Svakako imaju još loših ugovora, Kenard i Bledso zajedno nose 31 milion, a dao bih i Morisa i Ibaku za Vola i kusur.

4 minutes ago, Miki28 said:

Lejkersi ce imati prostora u salary capu jer za Russa sam ubijedjen da nece uzeti player option a i da uzme ne vjerujem da ce biti problem da se trejduje ukoliko bude bilo potrebe.

 

Uzece AD jos😀

Upravo tako, ali je pitanje ko se može dovesti. Morali bi Lejkersi da istovare i bar 3 pika prve runde za dobrog ol stara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...