Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

18 minutes ago, MrTwister said:

Najbolji asset u trejdu ide Knicksima iako Reddisha ne cijenim previše. On ce svakako imati prilike da se izbori za veću ulogu u NYK no ovamo. A i konkurencija mu je isto slabija nego u ATL.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

9 minutes ago, mr clutch said:

Reddish ne zna za X. Solidan siledzija, ali svakako bolja opcija za NY, nego Knox koji za sada nije pokazao da pripada NBA ligi. Reddis je sposoban da prosecno belezi 15 pts sa klupe.

 

ne kažem ni ja da je reddish neka premija, samo ne kapiram šta će hawksima hornets pick i knox. 

doduše, možda već imaju na umu neko dete pri kraju prve runde ali zbog toga davati reddisha je pomalo bahato

 

šta znam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

 

ne kažem ni ja da je reddish neka premija, samo ne kapiram šta će hawksima hornets pick i knox. 

doduše, možda već imaju na umu neko dete pri kraju prve runde ali zbog toga davati reddisha je pomalo bahato

 

šta znam

Mlad je Reddish, mozda postane funkcionalni siledzija po uzoru na Clarkson.

 

Hawks valjda prave prostor za glavni trejd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reddish je po svim projekcijama bio top5 pick kad je došao na Duke. Odigrao je prilično skromnu sezonu, pao je na draftu ali ne previše. U Atlanti je nastavio u sličnom ritmu, igrao je sa dosta oscilacija, ali je bilo i nekih bljeskova. Ja mislim da je i dalje vrijedan prospekt, ima potencijal da postane ozbiljno 3D krilo. Dobar potez Niksa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bilo je za ocekivati da ce neko iz hawksa biti trejdovan posto svi ovi igraci koji su na ruki ugovoru polako dolaze na naplatu a naravno nece svi biti placeni. mislim da je to glavniji™ razlog od toga sto sledi neki veci trejd.

a ko bi bio u prici za trejd simmonsa? 

okongwu? nema previse smisla, kao ni capela, gallinari sa 20m ugovorom koji sigurno ne treba sixersima. ostaju hunter, huerter, bogdanovic i collins. posto je simmons bolji igrac od svakog nabrojanih, morey bi verovatno trazio bar dvojicu, pogotovo ako je hunter u trejdu. no nema mi smisla iz ugla hawksa da trejduju dva startera za 1 simmonsa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

u kom smislu? 

hornets pick i knox ne vidim kao neke narocito korisne asete 

 

reddish nije los, knicksima ce svakako koristiti na sg i sf. 

 

U smislu da ne gotivim Rediša. Naravno, još je mlad i može postati opasan prangijator, nešto kao Džejlen Braun, ali slabija verzija. 

 

Noks je ovde nebitan koji neće ni imati minute, koristan je taj pik za sledeći veliki trejd.

Link to comment
Share on other sites

Bogi će gotovo sigurno biti deo tog dila (ako ga bude) a uz njega, verovatno Hunter ili eventualno Huerter. 

Krstitelj beše ima neku zabranu trejda, zaboravih do kada. 

 

Ako Fila insistira da se i Tobi uključi, onda Hoksi nekako moraju da daju Gala ili Jovana

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Shamet nam nije doneo nista, uglavnom jos jedna glupost gdina gmoya. Neki konkretan trejd za kvalitet mora da se radi, inace bice frke da se prodje prva runda na opet uzasno zajebanom zapadu.

 

shametara za sada ne igra nista ali uvek moze da udje i da dve-tri trojke, bice koristan u playoffu, mark my words.

 

a svakako ga ne mozemo trejdovati pre leta.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, stoudemire said:

 

shametara za sada ne igra nista ali uvek moze da udje i da dve-tri trojke, bice koristan u playoffu, mark my words.

 

ovako je razmisljala svaka ekipa koja ga je do sada imala na rosteru u playoffu. na kraju bi se sve zavrsilo trejdom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...