Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

51 minutes ago, DameTime said:

Ložimo se na bekove pa to ti je. 😄 Mislim da je Sharpe dobar izbor i da se može ispostaviti pogodak kao što su bili Dame (6th), Anfernee (24th overall). Da li možemo sad da pojurimo nekog centra? 🙈

 

juče si pisala kako uvek treba uzeti BPA, bez obzira na potrebe ekipe. sharp je definitivno "highest ceiling available" sa pozicije 7.

 

@NikadProtivKaline, ako je poison ivey to što se predviđa, on i cade bi mogli biti opasan kombo, koji je komplementaran u napadu (cade kontrola + mozak, ivey need for speed i život na liniji slobodnjaka). obojica su dovoljno visoki-krupni da switchuju na pg-sg i u napadu i u odbrani. ako zadrže i ovog centra jalen durana, imaju i na 5ici potencijalno dobrog prospecta. ja ću rado uključiti pistons tekmu kada se nađem u prilici. ionako sam gledao zbog bata-kade, sada može niti zanimljivo i za najširu javnost.

48 minutes ago, AgroLaki said:

Draftovali smo Marija, znaci Ajvi buduci All star, Detroit sa njime i Kejdom sampion istoka barrr....

 

a moguće ali mislim da ste izabrali proper igrača koji može odmah da isporučuje.

taj not kevin keegan murray mi je prvi zapao za hajlajc oko.

 

neće biti superstar a ni allstar verovatno ali će biti ol'reliable. čini mi se da je dobar izbor.

 

edit jebeš šta ja mislim, ljudi koji prate kažu:

 

The 21-year-old Hawkeye is a statistician’s bonanza. He led the Big Ten in total points (822), points per game (23.5), field goals (307), field goal attempts (554), win shares (8.7), plus/minus (15.7), and offensive rating (134.6). He was second in total rebounds (303), third in rebounds per game (8.7), true shooting percentage (64%), and block percentage (6.4); fifth in steals (45); plus yadda, and more yadda.

 

If offense is your thing, note how the pride of Cedar Rapids shot 55% from the floor, 40% from deep, and 75% from the free throw line this season. Feeling any tingles yet?

If defense is more your bag, this humdinger has displayed excellent fundamentals and logged 1.3 steals and 1.9 blocks per game. His 6’11” wingspan is an advantage when shooting over average defenders, working the glass, and snagging outlet passes. He had two or more blocks in a game 20 times this season, culminating in a five-block game against Longwood in November.

 

The skillful forward has a quick release to go with his serious range, and his impressive footspeed allows him to zip up and down the floor and slip around screens. He can sail coast-to-coast through traffic, dunk a put-back, and shoot from the outback. Of all the candidates in this year’s draft, he may be the most ready to hit an NBA court running.

 

Enjoy these popcorn-worthy highlights:

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini Super je vezao, ali znaš kakve sve budale vezuju otvorene trice...

 

Ne znam, deluje na oko ok, ali je imHo dosta za doradu. Loptu postavlja ispred očiju. Osim na ovom poslednjem usporenom šutu čini mi se da ne ispravlja lakat skroz pri šutu, nego da mu ostaje malo savijen. Nije baš šonmerionovski, ali nije ni ispravljen skroz. Najveći problem mi je što u trenutku dok lopta napušta ruku momak još ima kretnju na gore. Šut je jako spor iako ne dippuje mnogo. Mislim da će imati puno problema da tom brzinom i relativno niskim setpointom šutira kada mu istrčava ne čak ni TimeLord nego i neki brži bek...

 

Evo kako bih ja učio mladog klinca da ispravi greške:

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uiniPisala sam da su generalno timovi u potrazi za BPA, but semantics. Razumem kad neko preskoči BPA pa odabere igrača za poziciju koja im je baš neophodna jer su u nekom cajtnutu (Sansi i Ejton prim.prev). Ovo dodajem sad 😄 Generalno se slažem s tobom, super mi je ovaj momak i baš me interesuje kako će se razvijati. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

@uini Super je vezao, ali znaš kakve sve budale vezuju otvorene trice...

  Hide contents

 

 

 

imaš u prethodnom postu hajlajce sa tekmi i plethoru trica. 

pusti jj redicka, dobro nisi i peju postavio, ovaj dečko je sharpshooter ali nije samo to, bukvalno sve radnje radi: rešava ispod koša u gužvi, koristi tablu, tip-ins ubacuje, skače, krade i trči kontre, šutira fade aways i te trice.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Snjofko said:

Kakva Crna reka tandem, jedva cekam da ih vidim zajedno

 

screen-shot-2021-04-19-at-83649-am.png

 

i_48_28_8e_aleksej-pokusevski.png?w=190

61DpzbmqsWL._AC_SX425_.jpg

1 minute ago, uini said:

imaš u prethodnom postu hajlajce sa tekmi i plethoru trica. 

pusti jj redicka, dobro nisi i peju postavio, ovaj dečko je sharpshooter ali nije samo to, bukvalno sve radnje radi: rešava ispod koša u gužvi, koristi tablu, tip-ins ubacuje, skače, krade i trči kontre, šutira fade aways i te trice.

1. JJ Reddicka sam postavio jer bih to pokazivao dečku sa nemerom da mu ukažem da bi po meni bilo korisno po njega da, koliko je u stanju, smanji razliku u formi šuta između ovoga što trenutno koristi i onoga što vidi na ekranu, te da verujem da bi mu to pomoglo da uopšte uspe da izbaci šut u NBA. Ne sa idejom da postane JJ Reddick.

 

2. Nisi me pitao za sve radnje, pitao si me šta mislim o šutu. Moguće je da je dečko miks KD-ja i Šaka, ja ove mlade igrače slabo poznajem i za ovog momka prvi put čujem.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

 

 

2. Nisi me pitao za sve radnje, pitao si me šta mislim o šutu. 

 

napisao si "kakve sve budale vezuju trice na treningu" (što je tačno), pa sam te uputio na hajlajce sa tekmi iznad a usput pomenuo da nije neki jednodimenzionalan igrač. svakako je šutirao trice u sezoni cca 40% a slobodnjake 75%

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, stoudemire said:

da, i ja sam hteo da knicksi trejduju za njega ali cade, ivey, bey trio je sasvim zanimljiv za pracenje, jos ako i aytona dovedu...

 

Draftovali su Durena, tacnije trejdovali za taj pik tako da mislim da se tu prica oko Aytona zavrsava.

 

Sochan sa devete pozicije mi je najvece pomeranje drafta, ali klasican all-around igrac za Spurse. Mislim da je dobar fit.

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko vise o ovom Denverovom piku? Meni malo deluje bartonovsko-nedovicevski stil igraca, a kapiram da mnogi od Denvera ocekuju neki prajm SAS stil igre i tipove igraca da bi to proradilo kako treba i Jokic zasijao u punom sjaju.

 

Na prvi pogled mi se ne svidja i generalno mi se ne svidja kako razmisljaju, ali mozda imam predrasude i gresim. Kako decko stoji sa bbiq-om, posto sam misljenja da to Nugetlijima fali, ne racunajuci Jokica ofc...

 

 

 

 

 

 

Inace, svidja mi se mali Jovic, ima taj vajb predratnog smekera. Deluje kao lola koji ce prvu platu potrositi da casti celu kafanu, ali sa stilom 🤗

 

Kao da gledam predratne snimke mladica koji je presao baru da bi ostvario snove, nekako deluje da iako propadne sa kosarkom, da ce se snaci i mlatiti pare na druge nacine, bas ima neku harizmu.

 

 

Edited by Snjofko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde kao Detroit je imao visokog pika i Hjuston pa nije neocekivano sto deluje da su solidno prosli na draftu.

 

Ali Memfis...

 

Nemam iskreno pojma ko su ljudi koje su doveli ali koliko su bili aktivni i tacno znali sta rade i koga hoce, ne sumnjam da one njihove metrike sure i da ce opet svi da se pitaju za par godina odakle su izvukli nekog novog Klarka, Baneta itd... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, LordOfTerror said:

Ajde kao Detroit je imao visokog pika i Hjuston pa nije neocekivano sto deluje da su solidno prosli na draftu.

 

Ali Memfis...

 

Nemam iskreno pojma ko su ljudi koje su doveli ali koliko su bili aktivni i tacno znali sta rade i koga hoce, ne sumnjam da one njihove metrike sure i da ce opet svi da se pitaju za par godina odakle su izvukli nekog novog Klarka, Baneta itd... 

 

cika bane nije iskopina, vec je postojao strah oko defanzive, da li ce biti playable u tom smislu, za sut se znalo da je najbolji u klasi i da ce biti i u nba 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

cika bane nije iskopina, vec je postojao strah oko defanzive, da li ce biti playable u tom smislu, za sut se znalo da je najbolji u klasi i da ce biti i u nba 

Mora da ga je 29. fransiza preskocilo samo zbog defanzive 😄 

 

Poznate su te defanzivne ale sirom lige...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, LordOfTerror said:

Ali Memfis...

 

Nemam iskreno pojma ko su ljudi koje su doveli ali koliko su bili aktivni i tacno znali sta rade i koga hoce, ne sumnjam da one njihove metrike sure i da ce opet svi da se pitaju za par godina odakle su izvukli nekog novog Klarka, Baneta itd... 

 

Malopre sam baš gledao sve igrače koje su draftovali zbog njihove istorije dobrih pikova i rekao bih da su uzeli neke od najatipicnijih igrača drafta, ali koji mogu da imaju svoju ulogu u rotaciji vrlo brzo i da pomognu ekipi. Potrudiću se malo tokom letnje lige da bacim pogled na njih, baš mi interesantno deluju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...