Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Durant ako hoće da ojača legacy i povrati poljuljano poverenje i poštovanje javnosti ka njemu, otići će u neki disciplinovan tim, fizički konkurentan, a sa manjkom talenta -- i sa ostatkom tima će napraviti sinergiju i kontendera za titulu. Voleo bih da ga vidim u nekoj ekipi kao što je Toronto npr i da uradi ono što je Kawhi-u pošlo za rukom. Ustvari, najbolje bi bilo da ostane u BKN i tu ostavi trag. Još mu se i otvara put, s obzirom da onaj beskorisni cirkuzant hoće da ide -- taman umesto njega neki korisni igrači da se dovedu + Simons ukoliko uspe makar da koristi svoje fizikalije kako treba. Svaki odlazak u tim kod nekog drugog superstara, a zatim šamaranje koje će nastaviti da dobije od skockanih i konkurentnih ekipa, neće učiniti mnogo za njegov legacy.

Link to comment
Share on other sites

memphis je najbolji izbor i ovim zaključujem raspravu.

svaki put kada pobede doma i krene ekipa napolje, puste sa razglasa durant has left the building.

---

a najdraže bi mi bilo kada bi mogao da ode u kingse ako već ne može u knickse.

decenijama te dve franšize drže zabavu u ligi i na infernetu, vreme je da neko naplati

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dracarys said:

Ih sada, nas ovde lažeš :roflmao:

 

Priznaj da ti je srce preskočilo kada si videla sliku Dejma i Durenta.

 

 

Iskreno, drago će mi biti ako dođe Durent u Portland, najviše zbog Dejma, jer je do kraja verovao i ostao uz tim Portlanda.

 

Mislim da stvari posmatraš iz svog ugla, meni srce ne preskače na udruživanje superstarova. 

3 hours ago, uini said:

 

 

lepo kaži da ne želiš da lilly deli usage sa nekim na ravne časti

 

 

MixedDownrightAbyssiniancat-max-1mb.gif

 

Ahm, also ne. 😄 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

ne vidim sta bi portland mogao uopste ponuditi brooklynu pa da ovi to prihvate.

 

siguran sam da ima bar 10 ekipa koji bi mogli ponuditi bolju ponudu.

Meni je Sota hipotetički najbliža. Daju KAT-a i pikove i to bi bilo super. Netsi imaju nazovi zvezdu i pikove, Sota već sad može na titulu.

Problem je što mega zvezde ne idu u vukojebine.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Milos 3.14 said:

Meni je Sota hipotetički najbliža. Daju KAT-a i pikove i to bi bilo super. Netsi imaju nazovi zvezdu i pikove, Sota već sad može na titulu.

Problem je što mega zvezde ne idu u vukojebine.

 

nema smisla trejdovati karl townsa kada bez njega ne bi mnogo pojacali ekipu.

 

netsima ako bi trejdovali, verovatno bi trazili neke mlade zvezde sa brdo pikova. usput treba i priblizno izjednaciti plate...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, baš nema smisla dati KAT-a kad to neće napraviti ne znam kakvu razliku. Nema ni Portland šta da ponudi - ne razumem se u trejd spiku kao ggggggggg, Miki ili neko drugi ovde - ali deluje mi da bi moralo otići pola rostera da dođe KD. Što mi je, opet, totalno besmisleno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, medobrundo said:

Durant ako hoće da ojača legacy i povrati poljuljano poverenje i poštovanje javnosti ka njemu, otići će u neki disciplinovan tim, fizički konkurentan, a sa manjkom talenta -- i sa ostatkom tima će napraviti sinergiju i kontendera za titulu.

 

Uz dužno poštovanje prema KDju, nisam siguran da može da načini kontenderom ekipu sa manjkom talenta. Sa puno talenta da, može da ih pogura na sledeći nivo.

 

9 hours ago, medobrundo said:

Voleo bih da ga vidim u nekoj ekipi kao što je Toronto npr i da uradi ono što je Kawhi-u pošlo za rukom.

 

Kawhi je uspeo da osvoji titulu na najneverovatniji mogući način te godine i rispek za to: šutem u poslednjoj sekundi 7. utakmice koji je 4x udario u obruč, a nakon toga u finalu protiv ekipe kojoj se 2. i 3. najbolji igrač lome (ahil i acl), a glavni centar (Luni) i veteran (Igoudala) bivaju povređeni. Opet kažem, rispek, the best quality is availability, ali nije mi Kahijev dolazak neka magija u Torontu - bili su jaka ekipa i pre njega i posle njega, on ih je pogurao, ali nemam osećaj da im je samostalno doneo titulu.

 

9 hours ago, medobrundo said:

 

 

Ustvari, najbolje bi bilo da ostane u BKN i tu ostavi trag. Još mu se i otvara put, s obzirom da onaj beskorisni cirkuzant hoće da ide -- taman umesto njega neki korisni igrači da se dovedu + Simons ukoliko uspe makar da koristi svoje fizikalije kako treba. Svaki odlazak u tim kod nekog drugog superstara, a zatim šamaranje koje će nastaviti da dobije od skockanih i konkurentnih ekipa, neće učiniti mnogo za njegov legacy.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, freethrow said:

 

Uz dužno poštovanje prema KDju, nisam siguran da može da načini kontenderom ekipu sa manjkom talenta. Sa puno talenta da, može da ih pogura na sledeći nivo.

 

jel' postoji uopšte igrač koji može? neb'rek'o

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

jel' postoji uopšte igrač koji može? neb'rek'o

Da. Lebron James.

 

Dwayne Wade, Chris Bosh, Shane Battier, Mike Miller, Ray Allen, Rio Chalmers, Chris Anderson.

 

Kyrie Irving, Kevin Love, JR Smith, Richard Jefferson, Tristan Thompson,Iman Shumpert 

 

Anthiny Davis, Danny Green, KCP, Dwight Howard, Rajon Rondo, Alex Caruso aj i mrcenog Kuzmu da stavim.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, razumemo se. Zato sam i napisao Majami. Pazi, ovo sa Kajrijem je tuga jer se KD investirao u celu priču koja je trebalo da bude barem atraktivna i lepršava, a završila se sa 0:4 uz ogavnu igru BKN ako smem da kažem. Ali recimo neki Portland, San Antonio možda čak, Čikago... ekipe koje definitivno imaju talenta, ali im nedostaje motherfucker sa 30ppg i iskustvom i razbijač odbrana. U Bruklinu, kada i ukoliko ode Kajri nemam utisak da ostaje mnogo talenta, uključujući i Bena SImonsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, freethrow said:

Kawhi je uspeo da osvoji titulu na najneverovatniji mogući način te godine i rispek za to: šutem u poslednjoj sekundi 7. utakmice koji je 4x udario u obruč, a nakon toga u finalu protiv ekipe kojoj se 2. i 3. najbolji igrač lome (ahil i acl), a glavni centar (Luni) i veteran (Igoudala) bivaju povređeni. Opet kažem, rispek, the best quality is availability, ali nije mi Kahijev dolazak neka magija u Torontu - bili su jaka ekipa i pre njega i posle njega, on ih je pogurao, ali nemam osećaj da im je samostalno doneo titulu.

Bili su jaka ekipa koja gazi u regularnom dijelu sezone a dobija metle u plejofu. Ukratko receno precijenjena ekipa, bez lidera i vodje.

E tu je dosao Kawhi, u poslozenu ekipu gdje su se odmah znale uloge ali im je trebao taj koji ce ih odvesti korak ili dva vise. Covjek koji preuzima kad se lomi a to je upravo i radio u tom plejofu. Protiv File monstruozna serija protiv itekako dobre ekipe, cuveni game winner. Onda Milvoki, gube 2-0 i preokrece se serija jer je preuzeo kao pravi lider da zaustavi najboljeg igraca protivnika. Fenomenalna defanziva uz sjajn doprinos u napadu. Finale, igras protiv b2b sampiona, jbg povrede su sastavni dio igre. Pitanje je sta bi bilo da su igrali protiv zdravog GS ali i Kawhi je u finalu bio rovit.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Ma dobro, razumemo se. Zato sam i napisao Majami.

 

i dalje držim da bi memfis koji ste dobili sa 60% snage bio igrački kismet za duranta.

čvrsta odbrana, solidno prangijata u sastavu, morant da meša, durant da meće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...