Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Bespotrebno pumpanje. Paul, Armani i najveci deo ostalih su se sami cuvali aka raspadali po svim savovima tokom ove serije. Ta inflacija defanzivnih zasluga je najcesce deplasirana kada je rec o mecapovima sa krem strelcima lige. Osim sto je Luka pokazao da je fjucr goat jos ponekom ignorantu koji toga nekim cudom jos uvek nije bio svestan, ovo ostalo osoblje je toliko posno da nema sta da se prica. Time je podvig Mavsa veci, a sramota, jad, beda i debakl Sunsa gori i groteskniji.

 

Ne vidim nacin da prodju GSW, osim da se i kod njih desi neka hemijska reakcija.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Bespotrebno pumpanje. Paul, Armani i najveci deo ostalih su se sami cuvali aka raspadali po svim savovima tokom ove serije. Ta inflacija defanzivnih zasluga je najcesce deplasirana kada je rec o mecapovima sa krem strelcima lige.

 

u suštini, isplati se staviti curryja, brunsona, ako baš hoćeš da se kurčiš, tray younga na bookera ili duranta ili tatuma recimo, pa oni ako se raspadnu super a za to vreme dobrog defanzivca staviš na nekog opasnog igrača ali da nije kremast?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, displejnejm said:

Ljubav prema Frenku,

moja je neprekidna,

dok živim klicaću njemu,

volim te Ntilikina! 

 

slabo ti ide grobarski frenk-romantizam, 

pazi ovako:

 

da volim crnog frenka,

ponosno kažem svima,

volim to slavno iime

i prezime ntilkinaa

 

ljubav prema frenku

ne moće da prestane,

dok živim klicaću njeemuu

volim mu čak i maneee.

 

 

ć=ž

  • Like 10
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je igrao Paul (zbog povrede, godina ili neceg treceg, nebitno je) ne bi imao problema da isprati Tjofie Covic, tako da ono. Smesne su mi te price u danasnjem NBA kako je neko 'zakljucao' Stepha, Duranta, Antea, Luku... Da, otezace im se posao donekle sa boljim defanzivcima, ali konverzija na kraju zavisi od njih samih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uglavnom je čuvao bookera, koji se raspao.

ma nebitno, igrao je uglavnom 13mins od treće do sedme tekme ali je obavio to zbog čega je ušao da đuska

 

theis je u game7 bucks-celtics igrao u prvom poluvremenu 6mins ali giannis nije mogao da napravi kontru od njega.

to su neke minijature koje znače u plejofu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo sto je igrao Paul (zbog povrede, godina ili neceg treceg, nebitno je) ne bi imao problema da isprati Tjofie Covic, tako da ono. Smesne su mi te price u danasnjem NBA kako je neko 'zakljucao' Stepha, Duranta, Antea, Luku... Da, otezace im se posao donekle sa boljim defanzivcima, ali konverzija na kraju zavisi od njih samih.

Mislim da nema nikakve povrede.

 

Jednostavno retko se i desava da ti je motor ekipe PG od 37 godina i da ga ovako targetuju 13 meceva zaredom. On je poceo da oseca posledice i protiv NO ali je tu izvukao one 14/14 partije i slicno ali u ovoj seriji protiv Dalasa em je usao umoran em su ga na drugoj strani konstantno napadali Doncic i stric Brunjson koji su ipak malo ozbiljnije zverke od Ingrama i nesrecnog CJ.

 

Booker je imao taj hamstring ali glavno pitanje sta se dogodilo sa klopusinom Aytonom? On jednostavno nema nikakav alibi morao je da bude 25+15 igrac u ovakoj seriji gde su ga cuvali Kibla i onaj salabajzer Powell...

Link to comment
Share on other sites

Nije da je neka mnogo bitna vest, ali Voriorsi će imati spremnog Portera... Ne znam kakav će biti za odbranu, nisam uspeo da ga testiram, jer Nagetsi i Grizlisi nisu imali neko moćno krilo od 200-203 cm. Deluje kao dobar pomoćni arsenal u zaustavljanju Luke.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Jako neobičan igrač. Naizgled spor a jako eksplozivan zapavo, ali ne u morentovskom smislu, nego pravi potpuno neverovatna ubrzanja i usporavanja koja osim prime Hardena verovatno niko nije pravio. Koristi moderna pravila savršeno i maksimalno, opet slično prime Hardenu. Ima neverovatan osećaj 2D (gde se nalaze igrači u svakom trenutku, uključući "lake" neatraktivne pasove na slabu stranu koje mnogi profi igrači propuštaju) i tu je sličan Jokiću. Ima i 3D osećaj u kontri i po vertikali da sačeka protrčavače trailere, da baci naizgled sulud alley oop, da nađe uglove dodavanja, mada je Jokić u tome ipak bolji od njega. Ima jako zgodnu mehaniku šuta, gotovo idealnu za moderni NBA jer može manje više isti šut da koristi i sa 8 metara i sa 2 metra, samo malo varira jačinu ili skok, mada skoro da uopšte ne skače pri šutu. Ipak, nema one-motion šut nego nešto hibridno. Najveći je majstor promene ritma ali po brzini, ne toliko po nekim krosoverima i promenama pravca, što je logično jer je težak. Kao i Jokić, tu svoju težinu i slovensku stoka snagu koristi izuzetno dobro. Na kraju, ima fenomenalan dribling koji uključuje rolinge sa obe noge, stepbekove (koji su, mahom, legalniji ili svakako više unutar nekih konvencionalnih pravila igre od Hardenovih ili onog Stefovog što se vrtelo ovde), ima up and under kao Kobi Brajant ili Tim Dankan, ima poluhorog. Nešto slabija leva ruka nego recimo Stef ili Kajri, ali zbog ogromne fizičke snage i žiroskopa u tom telu koje je stalno pod kontrolom, nije mu ni potrebna. Odbrana mu je osetno bolja nego pre, ali to više vidim kao posledicu Dalasove kolektivne odbrane i moćda njegovog malo većeg entuzijazma za celu ekipu i koncept. Neverovatno je strpljiv sa driblingom, u stanju je da bez nervoze dribla u gužvi i da onda krene u usporeni ulaz koji onda traje barem celu sekundu duže nego ulaz nekog krakatijeg i skočnijeg igrača. Ima i Birdovska pronalaženja rešenja u pokretu, gde mu Kliva i DFS ili Powell dođu kao Periš i McHale targeti za dodavanja u pokretu, zna im kretnje i brzinu, retko kada precenjuje njihove pojedinačne kvalitete pri prijemu lopte. Unikatan igrač koji zaista, ukoliko ovako nastavi, ima velike šanse da uđe u neku priču za top 5 igrača svih vremena.

Radujem se duelu sa Dallasom, mislim da će biti dobar basket.

  • Like 22
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Wiggins će sigurno na Luku, ali ne verujem da će moći da ostane na njemu više od 80% minuta. Moraće neko da pomogne, možda Klej da glumi čunja, ali verovatno će Porter uleteti. I dalje ne koristimo JTA ni malo, dočim će recimo Demion Lee (zet) imati sigurno 10 minuta mmw.

Link to comment
Share on other sites

Ima nesto oko te slovenske stoka snage. Nije krtina sa definicijom misica kao npr Vestbruk, a opet ni mlohav salast, nego deluje da ima neku nevidljivu snagu da kad ti se nakaci moze da unese vepra od 200 kila u kos. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Ovde sam izgubio korak rizikujuci (previse) na Toronto protiv File

Tu sam se i ja zeznuo, inače bi sad bio u vođstvu. Mada to i ne bi značilo mnogo, ima još 3 serije do kraja.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, AgroLaki said:

Ima nesto oko te slovenske stoka snage. Nije krtina sa definicijom misica kao npr Vestbruk, a opet ni mlohav salast, nego deluje da ima neku nevidljivu snagu da kad ti se nakaci moze da unese vepra od 200 kila u kos. 

Sećam se kada sam ga prvi put gledao u Evroligi u Realu, mislim da je imao 16 godina. I tada je bio baš jak pa nisam bio siguran koliki će mu plafon biti pošto je rano sazreo. Ali on je pravio krupne korake svake sezone, videlo se da je vredan i nije takva igračina samo zbog jačine i visine. LeBron tip igrača, samo što je mnogo sexier, lepša mu je igra. A moglo bi se reći i efektivnija, bar u napadu. Za Luku važi isto što za Jokića, štaviše još važnije - raditi na telu. On igra poziciju gde je češća promena pravca, pa bi mu manjak težine i više ekplozivnosti dosta pomogli, pogotovo u odbrani. I naravno, štitili bi ga od povreda.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...